Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Додаток ОК!

Відправлено користувачем olpri 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Re: Додаток ОК!
Моему ФЛ-П на едином налоге, 2 группа, торговля, прислали письмо с налоговой, смысл следующий -
1. Провели они анализ додатка ОК за 1 квартал, по которому установили выплату этому ЧП в размере 13 тис.
2. Сослались на кодекс, согласно которому ЧП на едином по 2 группе не может, внимание , - оказывать услуг!!! юр. лицам на общей системе
3. Ну и требуют пояснений и документального подтверждения относительно указанных 13 тис. в додатках ОК.))))
Re: Додаток ОК!
Quote
Dimaxa
Моему ФЛ-П на едином налоге, 2 группа, торговля, прислали письмо с налоговой, смысл следующий -
1. Провели они анализ додатка ОК за 1 квартал, по которому установили выплату этому ЧП в размере 13 тис.
2. Сослались на кодекс, согласно которому ЧП на едином по 2 группе не может, внимание , - оказывать услуг!!! юр. лицам на общей системе
3. Ну и требуют пояснений и документального подтверждения относительно указанных 13 тис. в додатках ОК.))))

Так ФОП в 2-ій групі ЄП не має права надавати послуги юр. особам
на загальній системі оподаткування. Лише юр. та фіз. особам на ЄП
і населенню.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Додаток ОК!
але ці послуги можливо ще не оплачені, тоді у єдинника є порушення чи ні?



Re: Додаток ОК!
Quote
Шустрик
Quote
Dimaxa
Моему ФЛ-П на едином налоге, 2 группа, торговля, прислали письмо с налоговой, смысл следующий -
1. Провели они анализ додатка ОК за 1 квартал, по которому установили выплату этому ЧП в размере 13 тис.
2. Сослались на кодекс, согласно которому ЧП на едином по 2 группе не может, внимание , - оказывать услуг!!! юр. лицам на общей системе
3. Ну и требуют пояснений и документального подтверждения относительно указанных 13 тис. в додатках ОК.))))

Так ФОП в 2-ій групі ЄП не має права надавати послуги юр. особам
на загальній системі оподаткування. Лише юр. та фіз. особам на ЄП
і населенню.

Я знаю про услуги, мне просто интересно они теперь всех ЧП на ЕН попавших в этот додаток ОК будут дергать на предмет оказания или не оказания услуг?
Re: Додаток ОК!
а як з ОК видно, що ваш ФОП надав послуги??

Re: Додаток ОК!
так им и не видно, потому и письмо прислали spinning smiley sticking its tongue out
Re: Додаток ОК!
Ну мабуть це в межах однієї ДПІ і всі все про всіх знаютьwinking smiley
Ну то таке.......... На мою думку просто виконують план по
наповненню бюджету і розвели черговий лохотрон - авось
хтось да попадеться. А ФОПи для таких штучок найлегша
ціль.......... ІМХО



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Додаток ОК!
Вопрос по поводу ФОП 2-й группы давно уже обсуждается. У меня тоже командированные работники привезли документы из гостиницы от ФОП 2-й группы. Я его показала в ОК, теперь думаю - будут теперь дергать его? Там 6 тыс. грн.... Было вроде разъяснение, что юр.лица независимо от группы ФОП могут включать эти суммы себе в расходы...
Re: Додаток ОК!
Так до юросіб і питань нема. Всі питання до ФОПів..........sad smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Додаток ОК!
Вот думаю теперь - написать им ответ что услуги в 1 квартале не оказывали, а только продажа товара или может еще копии накладных на эту сумму подложить?
Re: Додаток ОК!
Спробуйте звичайно........



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028000000000006