Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Налоговая накладная Адрес???

Відправлено користувачем confex 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Подскажите пожалуйста -
Свидетельство плательщика НДС получали очень давно- там индекса нет.
Основной документ- это св-во о госрегистрации? Там есть.
В статуте- мисцезнаходження тоже без индеска.
Как правильно по Кодексу?
Некоторые указывают и район Киева.
П.4 порядка № 1379 : данные местонахождения должны совпадать с данными в ЄДРПОУ.
Посмотрите справку из статистики!
Спасибо,Nicon.
В справке статистики, которая тоже делалась давно,
стоит индекс, который не совпадает со свидетельством
о госрегистрации.Просто позвонили одни покупатели,
сказали, что вышлют по почте НН, начиная с 2011г.,
хотят индекс видеть в наших НН.Вот я и задумалась как правильно
и что им писать???? Я понимаю, что в идеале нужно было бы
поменять справку из статистики, но сейчас этим никто заниматься не будет....


Получается, что из всех доков единственный, на который можно сослаться,- это св-во про держ. регистрацию.Уже неплохо. А теперь если позвонить инкогнито в статистику и спросить, какие доки нужны для получения новой справки. Если туда подается это св-во - круг замыкается, и Вы спокойно берете индекс оттуда.(Я давненько переделывала стат. довидку, по-моему, подается св-во про держ. регистрацию ).
Покупатели могут проверить индекс в интернете (вот ЗДЕСЬ такой же вопрос решался)
+1
всех новых покупателей там проверяю, не жду данных от них
У мене виникла трохи інша ситуація в свідоцтві ПДВ пише квартира,а в виписці Держреєстратора пише кімната.Що вписувати в податкову накладну.
по правильному - из госреестра. или уточните у покупателя - как ему хочется. ему это важнее
Подскажите, пожалуйста! Поставщик в налоговой накладной пишет название нашей улицы на украинском, а город на русском, т.е. сокращение "г." вместо "м." Нужно ли просить замену???
напишу тут.
телефонує клієнт і просить замінити податкову накладну, бо в таблиці, гр. 2, в моїх податкових формат дати 01.08.12, а треба 01.08.2012. Каже, що на семінарі була, й люди розповідають, що на перевірках до цього присікуються.
я у шоці. angry smiley
глянула свій податковий кредит - в усіх ця графа по-різному. ...

Мало того - дата везде в НН должна быть еще и без точек... Я пока не прошу переделывать, хотя все дают по-разному. Эта дата (в таблице) кажется, не перечислена в перечне обязательных реквизитов...
Quote
Valentina
напишу тут.
телефонує клієнт і просить замінити податкову накладну, бо в таблиці, гр. 2, в моїх податкових формат дати 01.08.12, а треба 01.08.2012. Каже, що на семінарі була, й люди розповідають, що на перевірках до цього присікуються.
я у шоці. angry smiley
глянула свій податковий кредит - в усіх ця графа по-різному. ...

А клієнт не каже, шо ті люди кажуть, на шо посилаються податківці, коли присікуються - який нормативний документ?
Існують обов"язкові реквізити податкової накладної, порушення заповнення яких може вплинути на зняття ПК (ст.201.1 ПКУ).
А інше - вже самодіяльність....

Quote
Aleksa_
Мало того - дата везде в НН должна быть еще и без точек... Я пока не прошу переделывать, хотя все дают по-разному. Эта дата (в таблице) кажется, не перечислена в перечне обязательных реквизитов...

а як - без точок? воно ж зіллється воєдино eye popping smiley

А клієнт не каже, шо ті люди кажуть, на шо посилаються податківці, коли присікуються - який нормативний документ?
Існують обов"язкові реквізити податкової накладної, порушення заповнення яких може вплинути на зняття ПК (ст.201.1 ПКУ).
А інше - вже самодіяльність....[/quote]


в мене сьогодні скільки клопотів - не знаю, за що хапатися, то й не спитала в неї конкретно, дату назвала 01/11/2011, вона дуууууууже коректно попросила замінити їй - я мовчечки руцями переробила, та й все.
але: якщо оце всім міняти? за місяць у мене більше 300 ПН клієнтам видається >grinning smiley<

ниче менять не нада - к таблице 2 дата НН не имеет отношения, да, дада - обязательный реквизит и к нему есть требования - без точек. Но это не значит, что и все остальные даты должны быть аналогичным образом заполнены, хотя налоговая считает "таким чином".....


--------------------------------------------
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей. Никколо Макиавелли

Допомога нашим бійцям на сході
Приват 4731185602392919 Есаулова Тетяна
НП, відділення №80, Київ, 063-400-3434
Quote
let_natali
[www.softcom.ua]

спасибі smiling smiley

а взагалі-то: АБАЛДЄТЬ! angry smiley

Да, сливается, но разобрать можно. Уже и в 1С8 внесли изменения: у меня печатается дата везде в НН без точек. Вот ответ из Единой базы:
Чи зазначаються крапки, коми та інші розділові знаки в графі 2 «Дата виникнення податкового зобов’язання (постачання (оплати))» податкової накладної?
Відповідь:
Коротка:
Платник податку в графі 2 «Дата виникнення податкового зобов’язання (постачання (оплати))» податкової накладної зазначає дату виникнення податкового зобов’язання без розділових знаків.
Повна:
Згідно із п.3 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 01.11.11 №1379, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22.11.11 за №1333/20071 (далі – Порядок №1379), податкова накладна виписується у день виникнення податкових зобов’язань продавця. Дата виписки податкової накладної заповнюється цифрами у такій послідовності: день місяця (дві цифри), місяць (дві цифри), рік (чотири цифри). При цьому крапки, коми та інші розділові знаки в даті виписки податкової накладної не проставляються.
Відповідно до п.12.1 Порядку №1379 у графу 2 податкової накладної вноситься дата виникнення податкового зобов’язання у продавця, тобто здійснення будь-якої з подій, що сталася раніше, відповідно до вимог п.187.1 ст.187 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями.
Оскільки Порядок №1379 має чіткі вимоги щодо заповнення дати виписки податкової накладної, то інші дати, які вказуються в податковій накладній, додатку 1 до податкової накладної, розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної, слід заповнювати в аналогічному порядку без розділових знаків.
Quote
Valentina
А клієнт не каже, шо ті люди кажуть, на шо посилаються податківці, коли присікуються - який нормативний документ?
Існують обов"язкові реквізити податкової накладної, порушення заповнення яких може вплинути на зняття ПК (ст.201.1 ПКУ).
А інше - вже самодіяльність....


в мене сьогодні скільки клопотів - не знаю, за що хапатися, то й не спитала в неї конкретно, дату назвала 01/11/2011, вона дуууууууже коректно попросила замінити їй - я мовчечки руцями переробила, та й все.
але: якщо оце всім міняти? за місяць у мене більше 300 ПН клієнтам видається >grinning smiley<[/quote]

так і я ж кажу - всі в садgrinning smiley

нє, самі на державному рівні угоди незрозуміло з ким підписують, а в нас якісь крапочки нещасні - і вже майже четвертувати буха нада. >grinning smiley< капєц! маразму нєт прєдєла.

хотя с арабскими 01.XI.2012 я бы не принимала...smiling smiley
сама не смотрела , но в НИБу читала ссылки на ЕБНЗ 130.21 и обобщ налог оконсульт №127.Т.Е.можна по разному заполнять
Єдина база податкових знань

Категорія: 130. Податок на додану вартість
Підкатегорія: 130.21 податкова накладна
Запитання:
Чи зазначаються крапки, коми та інші розділові знаки в графі 2 «Дата виникнення податкового зобов’язання (постачання (оплати))» податкової накладної?
Відповідь:
Коротка:
Платник податку в графі 2 «Дата виникнення податкового зобов’язання (постачання (оплати))» податкової накладної зазначає дату виникнення податкового зобов’язання без розділових знаків.
Повна:
Згідно із п.3 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 01.11.11 №1379, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22.11.11 за №1333/20071 (далі – Порядок №1379), податкова накладна виписується у день виникнення податкових зобов’язань продавця. Дата виписки податкової накладної заповнюється цифрами у такій послідовності: день місяця (дві цифри), місяць (дві цифри), рік (чотири цифри). При цьому крапки, коми та інші розділові знаки в даті виписки податкової накладної не проставляються.
Відповідно до п.12.1 Порядку №1379 у графу 2 податкової накладної вноситься дата виникнення податкового зобов’язання у продавця, тобто здійснення будь-якої з подій, що сталася раніше, відповідно до вимог п.187.1 ст.187 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями.
Оскільки Порядок №1379 має чіткі вимоги щодо заповнення дати виписки податкової накладної, то інші дати, які вказуються в податковій накладній, додатку 1 до податкової накладної, розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної, слід заповнювати в аналогічному порядку без розділових знаків.

Категорія: 130. Податок на додану вартість
Підкатегорія: 130.21 податкова накладна
Запитання:
Чи вважається податкова накладна заповненою з порушенням у разі якщо в податковій накладній графа 2 «Дата виписки податкової накладної» містить проставлені крапки, коми або інші розділові знаки?
Відповідь:
Коротка:
Наявність чи відсутність крапок, ком або інших розділових знаків в графі 2 «Дата виникнення податкового зобов’язання» податкової накладної не є підставою для визначення порушень в написанні дати такої податкової накладної.

Повна:
Згідно із п.3 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 01.11.2011 №1379, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22.11.2011 за №1333/20071 (далі - Порядок №1379), податкова накладна виписується у день виникнення податкових зобов’язань продавця. Дата виписки податкової накладної заповнюється цифрами у такій послідовності: день місяця (дві цифри), місяць (дві цифри), рік (чотири цифри). При цьому крапки, коми та інші розділові знаки в даті виписки податкової накладної не проставляються.
Відповідно до п.12.1 Порядку №1379 у графу 2 податкової накладної вноситься дата виникнення податкового зобов’язання у продавця, тобто здійснення будь-якої з подій, що сталася раніше, відповідно до вимог п.187.1 ст.187 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями.
Порядок №1379 має чіткі вимоги щодо заповнення дати виписки податкової накладної, то інші дати, які вказуються в податковій накладній, додатку 1 до податкової накладної, розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної, слід заповнювати в аналогічному порядку без розділових знаків.
При цьому, наявність чи відсутність крапок, ком або інших розділових знаків в графі 2 «Дата виникнення податкового зобов’язання» податкової накладної не є підставою для визначення порушень в написанні дати такої податкової накладної.

это два одтельных вопроса в ЕБНЗ! и размещены на отдельных страницах! догадайся сам называется! мне кажеться, что если не найдут что-то другое, то начнут приколупываться и к точкам-запятым-крестикам-ноликам и т.д.!
Quote
elen_ko
мне кажеться, что если не найдут что-то другое, то начнут приколупываться и к точкам-запятым-крестикам-ноликам и т.д.!


як не зроби - вжарять.
перевіряючим - багато й думати на перевірці не треба. чисто порахував лишні-недописані крапки, коми і т.д. - і всьо, можна наказувати платника податків.

так туда берут только тех, кто думать не умеет! думают за них другие! думающий человек по проверкам ходить не сможет!
Подскажите, мне тут скзали, что наименования покупателя и продавца должны быть прописаны полностью. Никаких сокращений. Но если мы, к примеру, полностью звучим так Государственное предприятие "Торгово-производственное объединение Министерства легкой промышленности Украины", а в уставе четко прописано наше сокращенное название - ГП ТПО МЛПУ, так писать я не имею права? И принимать налоговые от поставщиков с такой аббревиатурой - тоже?

Жах, жах, я еще от перерасчета не оклемалась, тут про налоговые читаю - точечки, не точечки...confused smiley
а я і скорочені назви пишу в ПН інколи, і все гуд, клієнти кажуть що їм так і пишуть.
Меня больше интересует, что говорят налоговики. confused smileyВроде как, в отличие от четких указаний по дате, четких укзааний по наименованию нет, но не хочется новую работу начинать с таких простых косяков, как неверно заполненная налоговая накладная.

Может, кого уже проверяли после введения новой формы налоговой накладной - было бы интересно послушать, ЗА ЧТО конкретно жучат.
Перелік обов’язкових реквізитів податкової накладної визначений пунктом 201.1 Податкового кодексу:

порядковий номер податкової накладної;
дата виписування податкової накладної;
повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - продавця товарів/послуг;
податковий номер платника податку (продавця та покупця);
місцезнаходження юридичної особи - продавця або податкова адреса фізичної особи - продавця, зареєстрованої як платник податку;
повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - покупця (отримувача) товарів/послуг;
опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість, обсяг;
ціна постачання без урахування податку;
ставка податку та відповідна сума податку в цифровому значенні;
загальна сума коштів, що підлягають сплаті з урахуванням податку;
вид цивільно-правового договору;
код товару згідно з УКТ ЗЕД (для підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України).
номер та дата митної декларації, за якою було здійснено митне оформлення товару, ввезеного на митну територію України".
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045799999999996