Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Податкове навантаження по прибутку?

Відправлено користувачем YuraKo 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
За підсумками 1 півріччя на нашому підприємстві податок на прибуток становить 0,5% до доходів з рядка 01 декларації.
Податківці вимагають, щоб цей показник був не менше 1% angry smiley. Мій керівник непроти цього.
Порадьте, як краще зробити?:
1. Зняти частину витрат.
2. Добавити частину доходів.
Доход не увеличивайте ни в коем случае, только снимайте расход
Quote
Buhgalter2012
Доход не увеличивайте ни в коем случае, только снимайте расход

А потім, при перевірці нарахування податкового кредиту не буде так, що скажуть, не віднесено до валових витрат значить не маю права на податковий кредит?


Уже нет, это было несколько лет назад. теперь налоговый кредит не зависит от расходов.
Може у вас є витрати , які не дають права на ПК, наприклад, чеки , комісія банку, товари придбані у ФОПів?
Є оренда від ФОПа та послуги банку, але їх недостатньо.
Укртелеком ще можна не показувати
в свій час я просто тупо не показувала зарплату

я б зарплату не чіпала, все таки вона задіяна в багатьох звітах, якось не хочеться її торкатись.
Quote
rainy_days
я б зарплату не чіпала, все таки вона задіяна в багатьох звітах, якось не хочеться її торкатись.

Так. Зарплата і ЄСВ за 1 півріччя вже засвітились в багатьох звітах.
Но, с другой стороны, зарплату потом легче восстановить в расходах - все-таки это "железная" статья расходов. Типа "ой, ошиблась, не туда посмотрела и поставила в расходы неверную цифру зарплаты, а теперь вот исправляю ошибку". Могут ведь потом понадобиться эти "отложенные" расходы, вдруг прибыль "зашкалит" в каком-то периоде.. Но если не настроены потом связываться с исправлением "ошибок", то сейчас выбрасывайте что угодно...
Quote
rainy_days
Може у вас є витрати , які не дають права на ПК, наприклад, чеки , комісія банку, товари придбані у ФОПів?
почему товары купленные у ФОПа не дают права на расходы?
не показываю сомнительные расходы, периодически аренду земли, проценты по кредиту.
А якщо не показати в витратах амортизацію?
я б амортизацію не трогала, бо для неї є окремий додаток! я не показую всі послуги, що повязані з утриманням будинку: газ, вода, світло,охорона, а якщо цього замало, то витрати на відрядження, проценти по кредиту і послуги банку.
Тут что кому больше нравится. Я зарплату никогда не трогала, а выбрасывала в основном только аммортизацию. Когда потом уточненкой ее "поднимала", то подкалывала и додаток, заполненный "уже правильно". Иногда у меня его брали, иногда отрывали, мол, додаток не надо, самой уточненки достаточно (там же именно для амортизации тоже клетки были). Я рассуждала примерно так: зарплату не трогаем - действительно, в куче отчетов она засвечена, попадет под перекрестную сверку (если такая есть) - вопросы возникают. Услуги сторонних и прочие приобретения тоже старалась не трогать -ндс-кредит по этим операциям тоже показан, тоже несостыковка вроде бы. Амортизация -дело внутреннее, хочу ошибаюсь с ней, хочу- нет, главное, лишнюю же не дорисовываюgrinning smiley
Ну и сугубо в моем случае мне сумма амортизации подходила по всем параметрам.
Quote
Aleksa_
Но, с другой стороны, зарплату потом легче восстановить в расходах - все-таки это "железная" статья расходов. Типа "ой, ошиблась, не туда посмотрела и поставила в расходы неверную цифру зарплаты, а теперь вот исправляю ошибку". Могут ведь потом понадобиться эти "отложенные" расходы, вдруг прибыль "зашкалит" в каком-то периоде.. Но если не настроены потом связываться с исправлением "ошибок", то сейчас выбрасывайте что угодно...

саме цим і керувалася :-)

Quote
YuraKo
За підсумками 1 півріччя на нашому підприємстві податок на прибуток становить 0,5% до доходів з рядка 01 декларації.
Податківці вимагають, щоб цей показник був не менше 1% angry smiley. Мій керівник непроти цього.
Порадьте, як краще зробити?:
1. Зняти частину витрат.
2. Добавити частину доходів.

Наша налоговая требует нагрузку до доходів з рядка 01, но отдельно за 2 квартал, а не нараст. итогом за полугодие. За какой период Ваши налоговики считают нагрузку?
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
Quote
rainy_days
Може у вас є витрати , які не дають права на ПК, наприклад, чеки , комісія банку, товари придбані у ФОПів?
почему товары купленные у ФОПа не дают права на расходы?
не показываю сомнительные расходы, периодически аренду земли, проценты по кредиту.

Товари придбані у ФОПа дають право на витрати, але людина запитує, які витрати можна викинути. вот і наводжу приклади, краще викинути ФОПа, і потім сказати що провели інвентаризацію, і побачили що не включили витрати, і додати їх, ніж вивикдати юр осіб платників ПДВ, яких і ПК включили вже.
Подскажите срочно кто-нибудь: налоговое навантаження инспектор требует считать без учета патентов, а только чистую прибыль до оплаты. Где можно конкретно почитать, ведь по старой деке в 2010 г, когда придумали этот "прикол" считали в навантаження всю сумму начисленного налога, потом уже отнимали патенты и разницу доплачивали, а теперь почему-то патенты не учитываються? Срочно надо! Кто-нибудь, пожалуйста.....
Quote
Buhgalter2012
Доход не увеличивайте ни в коем случае, только снимайте расход
А почему?
Бо витрати можна буде потім відновити, коли буде нехватать.
А що по доходу будете пред'являть при перевірці?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
apteka_13
Подскажите срочно кто-нибудь: налоговое навантаження инспектор требует считать без учета патентов, а только чистую прибыль до оплаты. Где можно конкретно почитать, ведь по старой деке в 2010 г, когда придумали этот "прикол" считали в навантаження всю сумму начисленного налога, потом уже отнимали патенты и разницу доплачивали, а теперь почему-то патенты не учитываються? Срочно надо! Кто-нибудь, пожалуйста.....

Пунктом 152.1 ПКУ встановлено, що податок на прибуток від діяльності, яка підлягає патентуванню, сплачується до бюджету в сумі, яка визначена на загальних підставах відповідно до норм розділу ІІІ Кодексу, а також зменшена на вартість придбаних торгових патентів на право провадження патентованого виду діяльності. Звідси випливає, що платник податку на прибуток має вести окремий облік доходів і витрат від патентованої діяльності в розрізі чотирьох видів такої діяльності, а також від звичайної діяльності, яка не патентується. Від’ємне значення об’єкта оподаткування враховується окремо для кожного виду діяльності – непатентованої та чотирьох видів патентованої. Це як раз і встановлено пунктом 152.2 ПКУ.
Відповідно, окремий облік доходів і витрат від різних видів діяльності згідно норм статті 152 ПКУ ведеться з урахуванням такого:
— до складу витрат, пов’язаних з отриманням доходу від діяльності, що не підлягає патентуванню, не включаються витрати, пов’язані з отриманням доходу від патентованої діяльності;
— сума амортизації, нарахованої на основні засоби, що використовуються для отримання доходу від патентованої діяльності, не враховується у витратах, пов’язаних з отриманням доходу від діяльності, що не підлягає оподаткуванню.
В тому разі, коли основні засоби одночасно використовуються в патентованій и не в патентованій діяльності, витрати кожного виду діяльності формуються пропорційно отриманим доходам від кожного виду діяльності. Таким самим чином розподіляються витрати, що одночасно пов’язані як з діяльністю, що підлягає патентуванню, так і з діяльністю, що не патентується.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Шустрик
А що по доходу будете пред'являть при перевірці?!?!?!
можна побавитися з поворотними допомогами: отримали від НЕ засновника - дохід, в той же день видали іншому працівнику - не витрата. Перед перевіркою або коли треба закриваєте. Або якщо передбачаються в наступних періодах доходи від реалізації, то перекриється наростаючим.
Quote
tiex1994
Quote
Шустрик
А що по доходу будете пред'являть при перевірці?!?!?!
можна побавитися з поворотними допомогами: отримали від НЕ засновника - дохід, в той же день видали іншому працівнику - не витрата. Перед перевіркою або коли треба закриваєте. Або якщо передбачаються в наступних періодах доходи від реалізації, то перекриється наростаючим.

Кожен вирішує сам........



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
я снимаю всегда доходы причем по сбыту.... списывается всегда много материалов, а тут ну потеряла акт на списание, "забыла" включить - потом "нашелся" восстановила...
а доходы никогда не завышала, считаю раз один раз завысишь, то налоговики потом их снять фиг дадут... а от расходов никуда не денутся... иногда еще теряла акты тоже на услуги сбыта ты па транспортировки... не дал поставщик ТТН не включила.. потом "нашел" добавила...

и честно считаю себя правой..

поддержите если согласныsmileys with beer

________________________________________________________________________________
За каждым успешным мужчиной стоит любовь женщины, а за каждой успешной карьерой женщиной - предательство мужчин!
я за первый квартал и за полугодие потеряла и забыла все - даже как меня зовут spinning smiley sticking its tongue out через 9 мес, оклемалась и вспомнила все до последней РКО за 50 копеек, Ох уж мне эта ихняя плановая экономика eye rolling smiley
Это всн правильно, но "не в ту степь"... Мне интересно конкретно-добавлять или нет стоимость патентов в сумму для расчета "навантаження"?
не путайте праведное с грешным так зване податкове навантаження - вне закона , а патенты это уже по законодательству.
А как быть, если в "нашем дурдоме" все в куче : инспектор не хочет считать патенты для навантаження, хочет чтобы заплатили "чистыми" целый процент навантаження
Quote
Шустрик
Бо витрати можна буде потім відновити, коли буде нехватать.
А що по доходу будете пред'являть при перевірці?!?!?!

глюк программы drinking smiley

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034900000000004