Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

1ДФ і соціальна пільга

Відправлено користувачем Cherrylana 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
1ДФ і соціальна пільга
Знаю, що можна застосовувати соціальну пільгу для зменшення податку з найманих працівників (я фізична особа-підприємець), але не можу розібратися як саме її використати, як відобразити в 1ДФ, як вирахувати і скільки відсотків, чи треба писати заяву в ДПІ, як це може вплинути на слати до фондів соцстраху та ПФ....і т.п. Підкажіть, будь ласка, як діяти!
Re: 1ДФ і соціальна пільга
Посмотрите на этой ссылке- [www.sta.gov.ua]
Вопрос не прост тем, что для начала налоговывй агент (т.е. Вы) должны четко понимать, кто имеет право пользоваться соц.льготой. Для этого нужно почитать п.6 закона об НДФЛ. Вкратце: пишется наемным работником,имеющим право на такую льготу, заявление (есть специальная форма). Имеете право применять ее в 2008 году в том случае, если работник имеет доход не более 890 грн. размер льготы (если у работника простая льгота, без права на повышенную) 257.50 грн. Т.е. при начислении зарплаты от суммы дохода отнимаете удержанные налоги ( пенс., соц., безраб.) и указанную льготу. и уже из полученного результата удерживаете НДФЛ в размере 15 %.
Пример расчета НДФЛ: начислено 545 грн. - (10,9+2,73+2,73+257,5)=271,14*15%=40,67 грн.
В 1 ДФ просто покажете в гр. 8 (ознака соц.льготы) код 01.при этом в гр.5 ознака доходу 1.
В ГНИ ничего подавать не нужно, на остальные соцстрахи никакого влияния эта льгота не окажет.

Пройдитесь по поиску , на эту тему много обсуждений


Cюзанна, пребольшое спасибо !!!
Нужно отнимать все удержанные налоги? У меня в пенсионный 33,2% + 2%+ ФСС від нещ.випадків 1,16%+ФСС з ТВП 0,5%+ Центр занятості 0,5%. Правильно? или 33,2% не учитывать?
Есть удержания из зарплаты, а есть начисления на неё
Посмотрите мой пример расчета НДФЛ. Там отнимаются только удержания. из зарплаты наемного т.е. пенс. 2%, ф.з. 0.5% соц. 0.5 или 1%.

А 33,2 пенс., 1.5 соц. и 1.3 безраб - это уже начисления и они идут за счет работодателя-ФОП, если он не на едином налоге.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047700000000001