Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Інформаційне повідомлення (звіт ПДВ)

Відправлено користувачем Olga_Di 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня всем,
сегодня получила "інформаційне повідомлення про результати електронної обробки (звірки) даних податкової звітності"
В табличной части указано, что разбежность получилась по рядку 24.
Рядок 24 я не заполняла, у меня рядок 23.2 с додатками 2 и 3.
У камерального инспектора и в отделе приемки отчетов районной ГНИ, сказали что не знают в чем дело, у них по базе моя дека принята. Что с этим мне делать они тоже не знают, дословно "ну пока все нормально, если что вам позвонят/напишут."
На горячей линии тоже ничего не знают, и проверить почему оно пришло не могут, отправили снова в районную ГНИ.

Вопрос, у кого такое было, что делать то?
Дело в том, что под табличной частью, где стоят разбежности, написано, что " пропонумо врахувати защначене при формуванні та уточненні показників податкової звітності, а також повідомлямо, що внесення змін до под.звітності проводиться у порядку, який встановлено ст.50 ПК"
и как на это реагировать?
Ви спробуйте зателефонувати своєму інспектору по ПДВ.
Можливо у вас є якісь спірні суми по ПК і хотять шоб ви їх
зняли самі (бо законних прав самим це зробить немає)?!?!?!
Це як варіант - напевне не знаю.......



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик, спасибо, за отклик!
моя инспектор на больничном, женщина которая ее подменяет, посмотрела нас в базе, и сказала, что у нее "светится" что дека принята, и она не знает в чем причина такого уведомления, что эти уведомления шлют не они, собственно это она меня отправила в отдел эл.отчетности.....
добится ни от кого ничего не могу.


Так вона дивиться тільки на прийнято-не прийнято.
А треба мабуть щоб вона глянула на розбіжності,
хоча бачила тільки як вони дивляться розбіжності
по сумам в реєстрі. Можливо розбіжності по рядках
моніторить хтось вище......
Я би ще на вашому місці перевірила чи правильно
ви переносили дані від'ємного залишку в попередніх
деках. Можливо там якась помилка?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
вроде бы правильно все переносилось, перепроверила....
Тоді навіть не знаю шо і припустити.....
Відпишетесь, коли з'ясуєте що ж це
було........... Цікаво.................



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
ко мне пришло такое же только по виноградарству, расхождения 0,01коп просим учесть итд., открываю отчет, а там сума к оплате без копеек округленно например 635 грн (но составляющие ее колонки с копейками вот машина побила колонки у нее получилось 634,87) , я думаю это обкатывают програму по розбижностям.
Точно такое же информ.увед.получила и тоже ни от когоне могу добиться,что это такое,но уменя есть 24 строка,возмещение на расчетный счет.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037199999999993