Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

помилка у декларації ПДВ.Період виписки накладної невірний

Відправлено користувачем halina 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Минулого місяця у розшифровці контрагентів вказала невірний період виписки податкової накладної. Замість 08.2008 написала 09.2008 (вказала місяць фактичного отримання, замість періоду виписки цієї накладної).

Підкажіть будь ласка,як виправити цю помилку.
Уточненка + уточняющий додаток 5. Строка с ошибкой с минусом и с плюсом с правильным месяцем.
Подаєте уточнений розрахунок, у всіх рядках якого будуть прочерки. До нього подаєте Додаток №5, в якому повторюєте весь перелік под. накладних, зі знаком "-" показуєте невірну под. накладну, потім зі знаком "+" відображаєте виправлені дані. В підсумку має бути сума, відображена в декларації.


вибачте, але чи праивльно я зрозуміла.
Подаю як звичайно декларацію за жовтень. І до неї додаю крім звичайного додатку №5, ще уточнюючий №5 , в якому з плюсом ставлю правильний період а з мінусом невірний. Чи ,можливо, я неправильно зрозуміла.
А що розуміється під уточнюючим розрахунком? Додаток №2.
Це моє перше виправлення, тому перепитую.
Подаєте, крім декларації за жовтень, ще й уточнений розрахунок под. зоб. з ПДВ за той місяць, в якому виявлено помилку.
Інакшим чином виправлення не зробити.
Уточнений розрахунок - це додаток 5 до Порядку заповнення декларації.
я трішки запуталась.
Подаю
1.поточну декларацію з ПДВ зі всіма додатками за жовтень.
2. Уточнюючих розрахунок податкових зобов,язань з ПДВ і там проставляю прочекри.
3. Додаток номер 5 , але замість звітного періоду ставлю хрестикна уточнююча і там з мінусом невірна накладна , а з плюсом вірна.

Виходить що в мене 3 додатки номер 5 (звітний, уточнений розрахунок та додаток номер 5 , але хрестик на уточнюючому).Це щось забагато, чи не так
Подаєте:
1. поточну декларацію + додаток №5 до декларації (за поточний місяць в розрізі контрагентів).
2. уточнений розрахунок (додаток №5 до порядку заповнення декларації) + додаток №5 до декларації (за місяць, в якому виявлено помилку).
ок з цим уже ясно. спасибі
Ще таке

NN
Подаєте уточнений розрахунок, у всіх рядках якого будуть прочерки. До нього подаєте Додаток №5, в якому повторюєте весь перелік под. накладних, зі знаком "-" показуєте невірну под. накладну, потім зі знаком "+" відображаєте виправлені дані. В підсумку має бути сума, відображена в декларації.

Навіщо відображати весь перелік под накладних у додатку номер 5 (за місяць, в якому виявлено помилку)? Хіба не потрібно вказати лише 1 невірну і одну вірну, щоб в результаті утворився 0.
Якщо я зроблю так як ви сказали ,відображу весь перелік, без тої з помилкою і додам цю под накладну два рази дві (один раз з мінусом ,а другий з плюсом), тоді в в підсумку має бути сума, менша якраз на цю податкову накладну, оскільки "+" і "-" дають 0 .
"Навіщо відображати весь перелік под накладних у додатку номер 5 (за місяць, в якому виявлено помилку)? Хіба не потрібно вказати лише 1 невірну і одну вірну, щоб в результаті утворився 0."

В прилож.5 к уточн.расчету у Вас будет только 2 строки: неправильная с "-" и правильная с "+".
Підтримую Ксюшу. Сама зтикнулась з такою помилкою, виправляти буду саме так
Ксюша Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> "Навіщо відображати весь перелік под накладних у
> додатку номер 5 (за місяць, в якому виявлено
> помилку)? Хіба не потрібно вказати лише 1 невірну
> і одну вірну, щоб в результаті утворився 0."
>
> В прилож.5 к уточн.расчету у Вас будет только 2
> строки: неправильная с "-" и правильная с "+".



Дівчатка, хто вже виправляв Дод 5...так як все ж вірно?
Прочитавши багато роз"яснень все ж думаю, що вірно зробити так:

> В прилож.5 к уточн.расчету у Вас будет только 2
> строки: неправильная с "-" и правильная с "+".
девочки, проверено: неправильная с "-" и правильная с "+".
и всё

Дякую, Веточка!

передзвонила на всякий випадок в консультацію ДПІ..підтвердили, що треба відобразити тільки "неправильная с "-" и правильная с "+". "


smiling smiley
ще одне питання..можливо не сюди його треба..але...

в 1С що треба наклацати щоб змінити період уточнення Дод 5...?
1С 7.7 - периоды в табличке в самом конце отчета.
brick УРА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Дякую!!! Дякую!!! Дякую !!!!


smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042800000000004