Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

157 ознака доходу в 1 ДФ

Відправлено користувачем kasve 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Якщо ми наймаємо приміщення (50 м.кв) підприємця 2 групи на єдиному податку який в в видах діяльності має такий квед 68.20 надання в оренду власного чи орендованого майна , ми його показуємо під в 1 ДФ під 157 кодом?
Обсуждалось многократно и совсем недавно. Мнения разделяются. Налоговики настаивают на том, что нужно показывать каждый чих все оплаты физлицам. Лично я ФОПов показываю.
У ФОПів на 2 групі є нюанси, вони не мають права надавати послуги юр.на заг. системі оподаткування. Ваш ФОП цікаво придумав. КВЕД додав, тобто він діє зг. виду діяльності який є у свідоцтві. і додатково дохід від цього виду йому не потрібно оподатковувати, але з іншої сторони надавання послуг якщо ви юрики на заг. системі, то це порушення для нього, а Ви спокійно на витрати можете відносити, тому у 1ДФ буде код 157.


Угу, чули ми пояснення, що це не послуга, тільки доведіть це податківцям smiling smiley Мої "мєсниє" з цим не погоджуються, тому прийшлось орендувати приміщення у ФОПа не як у ФОПа, а у фіз.особи, і платити ПДФО.
Так вроде ФОП 2 группы может сдавать в аренду до 300 кв.м., или может сдавать только единщикам?
Наша Маріна Д в іншій темці наштовхнула на пункт
ПК, по якому, на мою думку все-таки краще показувать...
п. 165.1.49...

[club.dtkt.com.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ми теж підприємці на єдиному. Тобто єдинщик дає в оренду єдинщикам. І хоч оренда це не послуга. Однак ми сплачуємо їм орендну плату, тобто дохід. І ми маємо показати в 1 ДФ. От тільки чи підходить 157 код?
А в чем сомнения? Почему он может не подходить?
Сумніви через те що мені сказали що орендна плата показується під 106 кодом. Я особисто весь час показую під 157, а під 106 вважаю потрібно показувати фізичних осіб не підприємців? Як правильно? Підскажіть будь ласка !
На мою думку - ви правильно думаєте...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дуже всі вдячна за відповіді!
Quote
kasve
Сумніви через те що мені сказали що орендна плата показується під 106 кодом. Я особисто весь час показую під 157, а під 106 вважаю потрібно показувати фізичних осіб не підприємців? Як правильно? Підскажіть будь ласка !

Все вірно, якщо оренда у ФОПа , то тільки 157 код!

Мені в податковій теж колись таке нарадили , а потім прийшлось уточнення подавати.
Доброго дня.
Я новачок, не дивуйтесь нічому )
Питання. Податок на цю оренду при цьому сплачує орендодавець, а я тільки вказую, скільки за звітний період йому заплатила?
Quote
TaniaN
Доброго дня.
Я новачок, не дивуйтесь нічому )
Питання. Податок на цю оренду при цьому сплачує орендодавець, а я тільки вказую, скільки за звітний період йому заплатила?

Вопрос задан некорректно. Не по- бухгалтерски. \\\я тільки вказую.../// - это Вы о чём вообще?

Ваше предприятие начисляет/выплачивает аренду ФОПу или физлицу?
Тогда предприятие удерживает из суммы аренды ПДФО и ВЗ и платит эти податки в бюджет.
И в 1-ДФ предприятие показывает как положено: сколько начислено арендной платы за отчётный квартал, сколько выплачено, сколько удержано ПДФО и ВЗ, сколько оплачено ПДФО и ВЗ. Ну и ознаку доходу соответствующую показывает.

Вы об этом спрашивали ?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036899999999995