Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Декретчица июльская в Отчете по ЕСВ

Відправлено користувачем sunghost 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
це додаткова допомога - 14 днів (кесарево).Сьогодні була в ПФ сказали все норм, бо ми не відобразили їх в звіті за липень, сказали відобразимо у серпневому звіті і все, але я тепер не можу поняти як правильно їх відобразити з цією розбивкою помісчною..там припадає на 27 серпня-9 вересня, може мені підскажите?чи показувати цю допомогу однією сумою?
Я так понимаю, нужно разбить сумму пропорционально на 5 дней августа и 9 дней сентября и показать двумя строками.
Подскажите, если 18 авг закончился б/л - в табл.5 заполняю окончание с кодом 5, а начало отпуска по уходу с 19-го с кодом 6 заполнять (ведь код 6 есть)? В табл.6 кол-во дней 18?


Дней 18 - это точно. Меня консультировали в Пенсионном, что не надо заполнять окончание, только начало с кодом 6. Хотя я ещё тогда засомневалась, но сделала так как сказали и вроде всё нормально.
Quote
rs_2012
Дней 18 - это точно. Меня консультировали в Пенсионном, что не надо заполнять окончание, только начало с кодом 6. Хотя я ещё тогда засомневалась, но сделала так как сказали и вроде всё нормально.
Да, я тоже как-то сомневаюсь... спасибо за ответ
Разобралась. Показывать надо двумя строчками:окончание по коду 5 и начало по коду 6
Доброго дня!!! Так і не можу зрозуміти виплату ЄСВ по декретних.ФОП подала заявку 10 жовтня. Якщо до 20 листопада гроші не прийдуть, то їй потрібно оплатити 33,2% і 2%, а потім ще раз коли прийдуть гроші 2 %?Чи можна цю переплату потім врахувати? І ще питання - чи можна 2% платити одразу зі спецрахунку чи ні? Просто у неї немає поточного рахунку в банку і вона не хоче його відкривати.
Переплату потом учтете при оплате зарплаты за следующий месяц. 2% и платится сразу со спецсчета, когда деньги пришли. Но тут возникает другая проблема. При снятии денег со спецсчета банк снимает комиссию с текущего счета, а у Вас его нет. Нужно обсудить эту проблему с банком, в котором открыт спецсчет, чтоб не сняли комиссию с декретчицы.
Blick , дякую Вам за пораду.
Доброго дня!!! Декретні нарахували і виплатили. Все відобразила у звіті за жовтень (розписала по місяцях). Чи потрібно мені зараз декретчицю показувати у таблиці 6? Чи тільки у штатній кількості і все?
если графу 15 расписывали в октябре по всем месяцам декрета, то в следующих отчетах в таблице 6 уже не нужно указывать, а только в штатной численности
А в строке "кількість застрахованих у звітному періоді, яким нараховані виплати" декретчицу тоже указывать в последующих отчетах нужно? (декретные начислены и отражены в отчете в сентябре)
Quote
Ksunyasha
А в строке "кількість застрахованих у звітному періоді, яким нараховані виплати" декретчицу тоже указывать в последующих отчетах нужно? (декретные начислены и отражены в отчете в сентябре)
нет
Отпуск до 3-х лет закончился 18.01.14 и работница вышла на работу. За январь в табл.6 кол-во дней в труд.отнош. будет же 13? Почему медок требует 31?
31

По аналогии:

У разі якщо у звітному періоді жінка вийшла з відпустки по догляду за дитиною до трьох років та їй надано щорічну відпустку в цьому ж звітному періоді, в таблиці 6 відображають особу в одному рядку, в 10 реквізиті проставляють код типу нарахувань 10, в 15 реквізиті -кількість календарних днів перебування у трудових відносинах, що дорівнює кількості календарних днів у звітному місяці (у разі звільнення то кількість днів зазначається до дати звільнення), в реквізитах 16, 17, 18 суми відпускних та суми єдиного внеску.
[buhgalter911.com]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030699999999995