Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Персонификация

Відправлено користувачем slyusar_e 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Персонификация
Подскажите плиз, что делать если по персонификации отчет не выгружается на диск? Пишет что нужна полная версия программы. В начале года все было замечательно, а теперь бредятину пишет.

обновитесь попробуйте
Re: Персонификация
Я прошла обновления по сайту ПФУ, кучу всего не нашло и в довершение требует лицензию. Это как?



сейчас версия 8,78,001, про лицензию ничего не слышал , не подскажу
Re: Персонификация
"Я прошла обновления по сайту ПФУ, кучу всего не нашло и в довершение требует лицензию. Это как?"
---------------
Спробуйте дати відповідь на таке питання. У мене щось не працює, поможіть! А що саме і як саме?
---------------
Приводьте назву програмного забезпечення та його версію, де ви його взяли, як поновлювали. Шо саме вам пише (дослівно) програма.
---------------
Якщо це АРМ-ЗС/Бест-Звіт тоді це не дивно. У АРМ-ЗС мають дути свої поновлення (з ПФУ) у Беста - свої (із сайту розробника), лише на перший погляд вони повні аналоги і оновлення від одного підходять до іншого. На практиці є купа помилок.
---------------
Є інші системи призначені для подання звітності. Наприклад www.ot4et.com.ua. , www.zvitoperator.com.ua, СОЗ-СПОВ+ і ін.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027699999999997