Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

просять не показувати збитки: згорнувши 01.6 і 04.13 ...

Відправлено користувачем Люба П 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!
Здала збиткову декларацію з прибутку!
Сьогодні телефонують з ДПІ і "сльозним" тоном благають здати нову звітну хоч з якимось навантаженням.
Як варіант пропонують показати результат від купівлі - продажу валюти ЗГОРНУТО!
На їхню думку виражену по телефону, це цілком законно.
Цікаво, хтось ще порушує пункт 7.3.5 ?

А збитки просять просто забрати.
Таке враження що це не просто їхня робота.
Судячи по голосу, я їм життя псую, а не тільки статистику...
Дістали.
Я вже їм сама пояснювальну пропоную. не хочуть.


Коли чекати перевірки, якщо відмовлюсь збитки забрати, хто знає ?
Народ, ну скажіть хто ще показує в деці згорнутий результат від продажу валюти (різницю між БВВ і виручкою від продажу)?

ДЯКУЮ
В Сиферополе тоже самое. Умаляли хотябы в "0" свести декларацию., ППЦ! Даже начальник отдела лично звонил. Я их послал, потом директору звонили, побоялся, сказал чтоб обрал убыток. Вот поэтому они и ездиют на нас!!!! Потому что мы как стадо баранов, бекаем перед ними и покоряемся!!! НАРОД ПОРА ВСЕМ ВМЕСТЕ ИХ КУДА ПОДАЛЬШЕ ПОСЫЛАТЬ!!!! Что ко всем прийдут и всех оштрафуют??? Да никогда в жизни!!!.
Люба П Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Народ, ну скажіть хто ще показує в деці згорнутий
> результат від продажу валюти (різницю між БВВ і
> виручкою від продажу)?
>
> ДЯКУЮ

К сожалению, это противозаконо, а было бы удобно уменьшить ВД, чтоб не сверкать оборотами
Но потом придут и скажут:
вы не показали ВД-мы доначисляем. А то что вы не показали ВР -это ваша проблема, платите штрафы и разбирайтесь
Ведь письменого разъяснения что можно сворачивать , вам конечно не дали
Здравствуйте .Спасайте кто может.Пришла нановую фирму и разгребаю.Волосы дыбом.Бывший бухгалтер сдала убыточную декларацию с прибыли)(-2265).И ее как нестранно приняли.Никто не звонил.Пол- беды.Но она была не правильно заполнена.1)В Валовые расходы был отнесен налог на прибыль который уплатили(просто в банковской выписки не поставили 0).Я нашла расходы которые можно заменить этой суммой.Но после изменения убыточная декларация у меня получилась с другими результатами(-42).2)Те операции которые нужно было отнести в строку 04.1 ,почему-то отнесены были в 04.13.Посоветуйте как это мне все исправить правильно.Жду с нетерпение ответа
Quote
FyDD
Люба П Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Народ, ну скажіть хто ще показує в деці згорнутий
> результат від продажу валюти (різницю між БВВ і
> виручкою від продажу)?
>
> ДЯКУЮ

К сожалению, это противозаконо, а было бы удобно уменьшить ВД, чтоб не сверкать оборотами
Но потом придут и скажут:
вы не показали ВД-мы доначисляем. А то что вы не показали ВР -это ваша проблема, платите штрафы и разбирайтесь
Ведь письменого разъяснения что можно сворачивать , вам конечно не дали

Мій інспектор з податку на прибуток стверджуеє що згортати можна і претензій до мене ніяких.

А може хтось має козу запиту по цій темі або вже готову відповідь? була б до гробу вдячна)

ніяк не можу дістати творче натхнення...

Я не убирала убытки. Жду официального ответа от налоговой. Декларацию отослала по почте. Инспектор звонила, просила, но я поморозилась. Не знаю чем это все закончиться drinking smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032500000000001