Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Уточненка по НДС как правильно заполнить.

Відправлено користувачем add 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 9 з 9    Сторінки: Попередні123456789
Quote
Krab
Добрий день. Я уточнювала лютий 2018 і в результаті зменшився "-". Зараз здаючи нову декларацію за березень 2018р. цей новий "-" показувати в рядку 16.1? чи в 16.1 старий "-" і в рядку 16.2 що уточнювала?
уточніть своє питання, бо лютий 2018 уточнювати не могли
Добрий день. Я уточнювала січень 2018 і в результаті зменшився "-". Зараз здаючи нову декларацію за лютий 2018р. цей новий "-" показувати в рядку 16.1? чи в 16.1 старий "-" і в рядку 16.2 що уточнювала? в результаті буде пдв до сплати!
у якому місяці ви уточнювали січень?
якщо у лютому, то ставите з мінусом цифру на яку зменшився мінус у р 16.2, а старий(р21 січня) у р.16.1, в результаті р 16 буде вірний


уточнювала в 16.03, бо мені інспектор каже ставити за лютий! а згідно порядку №21 маю показати за березень 2018р.
Quote
Krab
уточнювала в 16.03, бо мені інспектор каже ставити за лютий! а згідно порядку №21 маю показати за березень 2018р.
по ідеї уточнені показники ідуть у березень
але у вашому випадку :
6. У разі виправлення значення рядка 21 декларації, яке у майбутніх періодах впливатиме на значення рядка 18 чи рядка 20.2, уточнюючий розрахунок подається за кожний звітний період, у якому значення рядка 21 декларації впливало на значення рядка 18 чи рядка 20.2.
Випливає, що краще показати в декларації за лютий 2018, інакше призведе до заниження 18 рядочка декларації за лютий.
так , краще за лютий через р 16.2
і в самому низу не забудьте поставити дані уточненої декларації
Quote
Oxi
так , краще за лютий через р 16.2
і в самому низу не забудьте поставити дані уточненої декларації
Дякую! В низу заповнила табличку, але номер не поставила(десь прочитала) що номер проставляється тільки за повідомленням рішенням) чи так?
ставила рег номер уточнюючої з квит 2
Добрый день!
Случайно продублировала регистрацию налоговой на сумму 97380, НДС 16230 в Январе
Запуталась уже(
Я подаю Уточненку за Январь, и в Додатке 5 ставлю эту сумму 97380 только уже со знаком "-" , верно?

и потом делаю корректировку и отправляю контрагенту. Верно?

Спасибо
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 9 з 9    Сторінки: Попередні123456789
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000429