Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

СДАЕМ ОТЧЕТНОСТЬ ПО ЕСВ - все вопросы здесь

Відправлено користувачем godzelh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 7 з 67    Сторінки: ПершаПопередні23456789101112НаступнаОстання
офигеть )) так что теперь своим ходом идти сдавать?
Сдала!!!считали что-то там на калькуляторе минут 15, пересматривали каждую цифру, крутили вдоль и впоперек но принялиsmiling smiley


я поеду в четверг, если все будет глухо
я і не знаю що робити, у мене ТОВ 18 працівників, Голосіївська каже що не приймають!!!!!!!!!!
п.Карло, а можно мне тоже текст или ссылку, плиз)
Кто делал отчет в АРМ 179 версия или в других программах подскажите пожалуйста . Я когда сохраняю у меня в названии файла 5 первых цифр идут код пенсионного фонда 26304 (Шевченковский район Киева) Это правильно или должен быть код налоговой (у нас 2659) ? В додатке 4 код територіального огану ,до якого подається звіт підтягується код податкової 2659
Quote
natalka7777
Кто делал отчет в АРМ 179 версия или в других программах подскажите пожалуйста . Я когда сохраняю у меня в названии файла 5 первых цифр идут код пенсионного фонда 26304 (Шевченковский район Киева) Это правильно или должен быть код налоговой (у нас 2659) ? В додатке 4 код територіального огану ,до якого подається звіт підтягується код податкової 2659
Механизм сдачи: отчет отправляем на налоговую, они в пенс. фонд который подтянется с Вашей карточки (номер отчета), от них приходит первая квитанция, ПФ проверяет, отправляет снова налоговой, а потом те отправляют нам квитанцию №2.

подскажите, пожалуйста - встречал кто-то где нибудь - инструкцию по заполнению отчета по ЕСВ в редакции налоговой?
Quote
касимусик
подскажите, пожалуйста - встречал кто-то где нибудь - инструкцию по заполнению отчета по ЕСВ в редакции налоговой?
Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Наказ Міністерства доходів і зборів України
від 09 09. 2013 р. № 454
Quote
natalka7777
Кто делал отчет в АРМ 179 версия или в других программах подскажите пожалуйста . Я когда сохраняю у меня в названии файла 5 первых цифр идут код пенсионного фонда 26304 (Шевченковский район Киева) Это правильно или должен быть код налоговой (у нас 2659) ? В додатке 4 код територіального огану ,до якого подається звіт підтягується код податкової 2659

там при печате показывает два кода-ПФ и Мин.доходов.Но!в распечатаном виде есть только один -код Мин.доходов. Сегодня у некоторых не приняли отчет, ссылаясь на то, что не отображено оба кода в печатаном варианте отчета.Но у меня приняли все, может не досмотрели...Я только не могу понять как так -на печать вывожу-оба кода есть, на распечатаном листе же видно только одинsmiling smiley
То есть в строке код територ. органу доходів і зборів має бути 2 коди ?
Там две строки:
Код територ.органу доходів і зборів
Код органу ПФ
И в налоговой либо не знают что при печати отображается только один(может так и должно быть)и не принимают, либо надо ждать следующего обновления. Но у меня норм приняли, хотя и думала что из-за этого завернут.
а Вы на флешке сдавали или только на бумаге?
И на флешке. На флешке то наверное видны оба кода.
Quote
natalka7777
Кто делал отчет в АРМ 179 версия или в других программах подскажите пожалуйста . Я когда сохраняю у меня в названии файла 5 первых цифр идут код пенсионного фонда 26304 (Шевченковский район Киева) Это правильно или должен быть код налоговой (у нас 2659) ? В додатке 4 код територіального огану ,до якого подається звіт підтягується код податкової 2659

У меня в АРМ 179 тянет только код налоговой, посмотрите в довідниках-підприємство забит ли у Вас код налоговой, я так поняла что должно тянуть код именно налоговой
Код органу ПФ не нахожу такой строки. У меня и в печатном и в електронном виде код терит. органу доходів і зборів . АРМ звит 179 версия проверила.
Quote
arcess
И на флешке. На флешке то наверное видны оба кода.
то есть принимают файл с расширением .pfz? а то я завтра собиралась поехать к ним
Quote
natalka7777
Код органу ПФ не нахожу такой строки. У меня и в печатном и в електронном виде код терит. органу доходів і зборів . АРМ звит 179 версия проверила.
179?там 04,10 вышла 180
Quote
Marina D.
Quote
arcess
И на флешке. На флешке то наверное видны оба кода.
то есть принимают файл с расширением .pfz? а то я завтра собиралась поехать к ним
да, gо своїй суті PFZ-файл, це певний загальноприйнятий формат файлу із заданим розширенням «PFZ». Тобто для звітів по Додатках це є файл формату XML, по персоніцікації — декілька текстових (TXT) файлів, заархівованих в один архіватором ZIP. В кінцевому значені даним видам файлів (XML або ZIP) задається назва із 37 символів та розширення PFZ.
Quote
Marina D.
Quote
arcess
И на флешке. На флешке то наверное видны оба кода.
то есть принимают файл с расширением .pfz? а то я завтра собиралась поехать к ним

мне тоже интересно примут ли файл .pfz? ведь АРМ 179 именно такой файл дает, но насколько я поняла налоговая хочет .xml! форматы такие они сделали но у меня при копировании почему то получается Adobe.
Quote
iau620618
Quote
Marina D.
Quote
arcess
И на флешке. На флешке то наверное видны оба кода.
то есть принимают файл с расширением .pfz? а то я завтра собиралась поехать к ним

мне тоже интересно примут ли файл .pfz? ведь АРМ 179 именно такой файл дает, но насколько я поняла налоговая хочет .xml! форматы такие они сделали но у меня при копировании почему то получается Adobe.


У меня без вопросов приняли, все у них открылось.
Quote
arcess
Quote
Marina D.
Quote
arcess
И на флешке. На флешке то наверное видны оба кода.
то есть принимают файл с расширением .pfz? а то я завтра собиралась поехать к ним
да, gо своїй суті PFZ-файл, це певний загальноприйнятий формат файлу із заданим розширенням «PFZ». Тобто для звітів по Додатках це є файл формату XML, по персоніцікації — декілька текстових (TXT) файлів, заархівованих в один архіватором ZIP. В кінцевому значені даним видам файлів (XML або ZIP) задається назва із 37 символів та розширення PFZ.
спасибо smiling smiley єто я знаю. просто єти дни на форуме писали что ПФЗ налоговая не принимает
Я вчера скачивала с cайта ПФ 180 еще не было
Кстати в новом порядке перечень обязательных реквизитов Так вот кода органа ПФ там нет . может кому то при сдаче пригодится
2.8. "Звіт повинен містити такі обов'язкові реквізити:
тип документа (початкова, скасовуюча, призначення пенсії, додаткова);
звітний період, за який подається звіт;
повне найменування (прізвище, ім'я, по батькові) страхувальника згідно із Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, а також інші категорії страхувальників, на яких не поширюється дія Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців";
для юридичних осіб зазначається код за ЄДРПОУ;
для фізичних осіб зазначається реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган доходів і зборів та мають відмітку у паспорті) (далі – реєстраційний номер облікової картки);
код основного виду економічної діяльності, відповідно до якого встановлено клас професійного ризику;
клас професійного ризику виробництва;
місцезнаходження (місце проживання) страхувальника;
код органу доходів і зборів, до якого подається звіт;
дата подання звіту;
ініціали, прізвища та реєстраційні номери облікових карток посадових осіб страхувальника;
середньооблікова кількість штатних працівників за звітний період (за наявності);
кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховані виплати (за наявності);
штатна чисельність працівників (за наявності);
підписи страхувальника - фізичної особи та/або посадових осіб страхувальника, засвідчені печаткою страхувальника (за наявності).
Зазначені реквізити мають бути обов'язково заповнені в усіх таблицях додатків до звітів, де вони передбачені.
Коллеги, а кто-то уже сдавал за ППшников? возьмут ли без печати и на флешке (ключи открыты)???
Подскажите пожалуйста! В обновленном отчете по ЕСВ в таблице 5 додатка 4 появилась новая графа 8 - Договір ЦПХ за основним місцем роботи (1-так, 0- ні) Что это ? Какую информацию сюда надо занести. Налоговая вразумительного ответа не дают т.к. ссылаются на то что еще сами не во всем разобрались. Раньше принятых по договорам ЦПХ просто показывали период и категорию особи 3.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 7 з 67    Сторінки: ПершаПопередні23456789101112НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056900000000004