Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

СДАЕМ ОТЧЕТНОСТЬ ПО ЕСВ - все вопросы здесь

Відправлено користувачем godzelh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 37 з 67    Сторінки: ПершаПопередні3233343536373839404142НаступнаОстання
Отправляла 15.06.2016 отчеты по ЕСВ по трем фирмам в одну налоговую (ПФ)
по двум пришли квитанции №2 почти сразу,
по третьей фирме до сих пор нет...
Отправляем ЕСВ через Сонату.
Служба поддрежки Сонаты сказала, что по неофициальным данным снова что-то со шлюзом.
В контакт-центр ГФС невозможно дозвониться.


мены теж не прийшли, з учорашнього дня
В поддержке Сонаты сообщили, что проблема на шлюзе ГФС уже решена. Но так как за 2 дня скопилась очередь, то квитанции рассылаются медленно.
Порекомендовали повторно отчет не отправлять, а чуть подождать.
Кто то уже получал квитанции?
подскажите, декретчица уволилась 6,05,2016 до окончания декрета по уходу за ребенком до 3-х лет
как показать это в есв?

таблица 6
категория 1
5 месяц 2016 года
дата увольнения 06.05.2016

таблица 5
категория 6
окончание отпуска 06.05.2016

все остальные строки пустые?

я показала начало декрета по уходу до трех лет в 2013 г и большее ее в есв не показывала

Спасибо
Дівчата, мені вже 3-й день не доходить 2-га квитанція, ще так в когось є?

Есть. 15-го сдавала ЕСВ 4 штуки, квитанций нет до сих пор.
Девочки, пришла сегодня квитанция №2 отчет не принято.
Помилка Кількість осіб, яка зазначена в рядку " працівників, яким відповідно до чинного законодавства встановлено інвалідність" більша кількості осіб зазначеної в рядку "Середньооблікова кількість штатних працівників за звітний період". Виправіть дану помилку.

В строке инвалиды-1
Середньообл. кількість-8.
как так может глюк какой? что делать?как позвонить в Пенсионный ШЕВЧЕН. района? их ведь расформировали, тел. все помнялись.
я в шоке! сегодня ж последний день?
сегодня сдала есв пришло такое-
Звіт "Додаток 4 Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соці"
Документ не може бути прийнятий - Звіти з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за звітні періоди з 2016 року подаються за формою, затвердженою наказом Мінфіну України від 14.04.2015 № 435 (в редакції наказу від 11.04.2016 № 441).
1с7версия -регл от за 2кв 2016 №2- за май нормально все было
Ну за травень був інший формат звіту - зараз уже оновлений,
а ви мабуть ще в старому форматі здали...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А в Соті ще немає досі оновленого звіту ЄСВ? стара форма ніби висить???
Поки нєту(((



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
accountent
А в Соті ще немає досі оновленого звіту ЄСВ? стара форма ніби висить???

Но зато в ОПЗ, Сонате и FreeZvit уже обновлены формы ЕСВ

Электронная отчетность - просто и бесплатно!
www.opz.org.ua
Добрий день, допоможіть розібратися,
у червні зробила донарахування зарплати за 2011-2015 рік деяким працівникам за дні відрядження, щоб зарплата була не нижче середнього заробітку.
Нарахувала ЄСВ 22%, стала заповнювати звіт з ЄСВ, дивлюсь, 20-та колонка з утриманням ЄСВ у новому звіті залишилась, от і думаю, чи потрібно робити утримання ЄСВ за 2011-2015рік?
В M.e.doc є всі оновлення, прийшли навіть перші квитанції
вроді ще нікому другі не приходили, так як їх повинен затвердити ще пенсійний крім податкової...

чи може комусь прийшли?
Quote
Murari
В M.e.doc є всі оновлення, прийшли навіть перші квитанції
вроді ще нікому другі не приходили, так як їх повинен затвердити ще пенсійний крім податкової...

чи може комусь прийшли?

Мені прийшла. Правда, я 4 липня відправила, кв була тільки перша. Сьогодні відправила цей же звіт (не копіювала) і прийшла друга кв. Прийнято.
По іншому ФОПу другої кв нема. Може того що цей звіт я скопіювала, не відправила той же.
Да, друга квит датована 4 числом
Quote
Tessiya
Quote
Murari
В M.e.doc є всі оновлення, прийшли навіть перші квитанції
вроді ще нікому другі не приходили, так як їх повинен затвердити ще пенсійний крім податкової...

чи може комусь прийшли?

Мені прийшла. Правда, я 4 липня відправила, кв була тільки перша. Сьогодні відправила цей же звіт (не копіювала) і прийшла друга кв. Прийнято.
По іншому ФОПу другої кв нема. Може того що цей звіт я скопіювала, не відправила той же.


тобто ви повторно відправили раніше відправлений звіт?
хм... ніколи так не робила... навіть не знала що так можна...

матиму на увазі, дякую smiling smiley
Пыталась сдать отчет через Соту онлайн. Вот такой ответ получила...

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.


Виявлені помилки:
Податковий документ не відповідає затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату (стандарту), а саме: помилка XML - звіт містить некоректні дані і не може бути збережений. Опис помилки:"Код ЄДРПОУ підприємства (Україна)": Element 'Код ЄДРПОУ підприємства (Україна)' is unexpected according to content model of parent element 'DECLARBODY'. Не знайдено наступний реквізит: HZB, HZS, HZD..
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронної звітності" ДФС України, версія 2.2.9.6

Что это значит? Спасибо
Скорее всего это ошибки разработчика. У меня один в один такая же причина и тоже документ не принят. Будем надеется, что исправят и побыстрее.
Quote
Wika82
Пыталась сдать отчет через Соту онлайн. Вот такой ответ получила...

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.


Виявлені помилки:
Податковий документ не відповідає затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату (стандарту), а саме: помилка XML - звіт містить некоректні дані і не може бути збережений. Опис помилки:"Код ЄДРПОУ підприємства (Україна)": Element 'Код ЄДРПОУ підприємства (Україна)' is unexpected according to content model of parent element 'DECLARBODY'. Не знайдено наступний реквізит: HZB, HZS, HZD..
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронної звітності" ДФС України, версія 2.2.9.6

Что это значит? Спасибо



Таже песня...и что теперь? Наверное попробую в ОПЗ
В соте в перелику таблиц - не ставит "початкова".....вот и видает ошибку
Не ДАЕТ поставиь. Но как помилку не выдает (сначало выдавала). Думаю, надо ждать исправлений.
Отчет висел 3 дня. не было второй квитанции. Сегодня еще раз отправила и за минуту пришла.
Как Вы отправляете его повторно? копируете и отправляете? у меня в Медке нет отправить повторно....
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 37 з 67    Сторінки: ПершаПопередні3233343536373839404142НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00050499999999998