Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

СДАЕМ ОТЧЕТНОСТЬ ПО ЕСВ - все вопросы здесь

Відправлено користувачем godzelh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 52 з 67    Сторінки: ПершаПопередні4748495051525354555657НаступнаОстання
А через кабінет не хочете winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
а як там здавати, пробувала імпортувати, загружається тільки один файл, а їх у мене 4,може в когось є якась інструкція, буду дуже вдячна
Заходите в ведення звітності, вибираєте період листопад
і тип форми ЄСВ, потім нажимаєте на + додати звіт список
таблиць, відмічаєте галочками які вам треба і вони створяцця,
тоді заходите в кожну табличці окремо і загружаєте потрібний файл.
Не забудьте нажать кнопочку зберегти чорновик, бо якшо вийдете
зі звіту то всьо пропадьот drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Допоможіть будь ласка вирішити таке питання. Станом на 01.01.17р. на підприємстві по штатному розписі - 50 посад (50 робочих місць без вакантних), на всі 50 працевлаштовано по трудовому договору 50 осіб. Протягом року щомісяця звільняється по 1 особі. Станом на 01.12.2017р. по штатному розписі 50 посад ( з них 11 вакантні) Працює по трудовому договору 39 осіб. 01.12.2017 року створюється нова посада, якої на підприємстві не було ніколи і на неї працевлаштовують особу по трудовому договору. В штатному розписі стає 51 посада, працевлаштовано 40 чоловік.
Зараз поняття "Нове робоче місце" - вважається збільшення штатної чисельності робітників за умови відсутності скорочення (зменшення) середньомісячної чисельності за попередні 12 місяців. Питання, пов’язані з обліком штатних працівників, регулюються Інструкцією № 286.
ДП зазначає, що штатна чисельність працівників – це встановлений на перше число звітного періоду роботодавцем склад працівників (персонал), з якими укладено трудовий договір (контракт) відповідно до затвердженого роботодавцем переліку посад (з урахуванням вакантних), в якому зазначено розмір окладу для конкретної посади.
В нас виходить що штатна чисельність, з яким укладено трудовий договір протягом року зменшується. При цьому штатний розпис протягом року не зменшився і в грудні збільшився на 1 посаду. то чи буде ця посада новоствореним робочим місцем для відображення у звітності?
І чи вважатиметься новоствореним, якщо на 01.12.2017 посад в штатному розписі буде 39 і працевлаштованих на них буде 39 осіб ( вакантних не буде)?
Может кто-то подскажет, отчет по ЕСВ через Медок - если работник был внешним совместителем и стал основным работником, нужно ли на него заводить новую карточку, или внести изменения в уже имеющуюся.

______________________________________________________________________

Если результат не зависит от схемы решения, то это - математика,
а если зависит, то это - бухгалтерия. ∑≠∑
Ставите галочку шо з трудовою і цього достатньо drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
добрый вечер! кто то сегодня отчет по есв сдавал? что то долго квитанций нет.. я ключт меняла и не могу понять они его примут или нет. договор новый подписала а карточку приэднання говорят не надо..
Помогите пожалуйста!

В отчете по ЕСВ приложение 6 - компенсацию за неиспользованй отпуск показала с ознакой 10 (как отпускные.)

Пробовала сдать скасовуючу и початкову следующим образом.
в скасовуючей показала сотрудника двумя строками, как в отчете.
а в початкову - одной строкой как правильно, должно было бы быть.
но она не принялась из-за того что 2 строки.

Мне скасовуючу получаеться нужно только строку с ознакой 10 показать, Вопрос...как початкова должна выглядеть?
Quote
itelltd
Помогите пожалуйста!

В отчете по ЕСВ приложение 6 - компенсацию за неиспользованй отпуск показала с ознакой 10 (как отпускные.)

Пробовала сдать скасовуючу и початкову следующим образом.
в скасовуючей показала сотрудника двумя строками, как в отчете.
а в початкову - одной строкой как правильно, должно было бы быть.
но она не принялась из-за того что 2 строки.

Мне скасовуючу получаеться нужно только строку с ознакой 10 показать, Вопрос...как початкова должна выглядеть?

За який місяць звіт?!?!?! Якшо за листопад, то просто подаєте
новий правильний без всіляких скасовуючих, ще ж є час.
До 20-го можете подавать безліч варіантів і останній буде
вважатись правильним і ляже в базу drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Всем добрый день, у кого как с квитанцией 2 по ЕСВ? Вчера отправила в обед, сегодня до сих пор кв.2 нет, кв.1 пришла быстро, через пару минут.
Quote
Шустрик
Quote
itelltd
Помогите пожалуйста!

В отчете по ЕСВ приложение 6 - компенсацию за неиспользованй отпуск показала с ознакой 10 (как отпускные.)

Пробовала сдать скасовуючу и початкову следующим образом.
в скасовуючей показала сотрудника двумя строками, как в отчете.
а в початкову - одной строкой как правильно, должно было бы быть.
но она не принялась из-за того что 2 строки.

Мне скасовуючу получаеться нужно только строку с ознакой 10 показать, Вопрос...как початкова должна выглядеть?

За який місяць звіт?!?!?! Якшо за листопад, то просто подаєте
новий правильний без всіляких скасовуючих, ще ж є час.
До 20-го можете подавать безліч варіантів і останній буде
вважатись правильним і ляже в базу drinking smiley

за червень 2017
Робите скасовуючу на рядок з НЕПРАВИЛЬНИМ (10) кодом, зберігаєте (він буде з помилками), робите початкову на рядок з ПРАВИЛЬНИМ КОДОМ (6). Перевіряєте весь звіт. Я після своєї "папєрєдніци" вже не раз виправляла))
Quote
DashaV
Робите скасовуючу на рядок з НЕПРАВИЛЬНИМ (10) кодом, зберігаєте (він буде з помилками), робите початкову на рядок з ПРАВИЛЬНИМ КОДОМ (6). Перевіряєте весь звіт. Я після своєї "папєрєдніци" вже не раз виправляла))

а чому код 6?

в мене нараховано правильно - компенсацыя мала бути однією строчкою з ЗП, а я рознесла двома: 1.ЗП; 2.ознака 10;
Неправильно зрозуміла вашу проблему, тому так написала, вибачайте)
Доброго дня, здаю звііт ЄСВ, друга квитанція не приходить. уже з понеділка.
Quote
Olgagrosvenorcomua
Доброго дня, здаю звііт ЄСВ, друга квитанція не приходить. уже з понеділка.

То же самое.Сдала в понедельник 11/12 ,кв.2 нет,в электронном кабинете свой отчет вижу,но нет отметки -оброблено ПФУ. Позвонила в ПФУ,ответили ,что не я одна такая (что совсем даже не радует), что шлюз ДФС занят,стоите в очереди ,позвоните завтра.
Я теж бачу свій звіт в Електронному кабінеті. Подзвонила в податкову, там кажуть відправте ще раз, я відправила , а мені прийшла квитанція 2 з смайликом. я такого ще не бачила!!! Подзвонила в Пенсійний, там мій звіт не бачать, тож він неприйнятий. Дзвоню знову в податкову, кажуть, та у вас звіт неправильний, кидайте інший. Мій перший звіт вроді правильний, помилку не бачу..... Я кинула ще раз новий і те ж саме. Тільки одна квитанція. і видно його в Електронному кабінеті. Одним словом дурдом. Наевно штрафів захотіли.....
Добрый день всем. У кого то получилось сдать отчет по ЕСВ, кв. 2 получили? откликнитесь кто может. ПФУ наших отчетов не видит, ДФС молчитangry smiley
отчет отправила 11.12 в 16,30 квитанция №2 все еще не пришла.
Quote
Oksanchik85
отчет отправила 11.12 в 16,30 квитанция №2 все еще не пришла.

Я то же отправила 11.12 и то же тишина.
Отправлял утром 11.12. квитанция 2 пришла часа через полтора. Документ принятый и в ПФ зарегистрирован. В кабинете тоже его увидел.
сегодня послала повторно, квитанции пришли в течении 15 минут. 11,12 числом, датой отправки. у знакомых аналогично.
Quote
Oksanchik85
сегодня послала повторно, квитанции пришли в течении 15 минут. 11,12 числом, датой отправки. у знакомых аналогично

А у квитанції у Вас що пише?
Отправляли тот же отчёт, или новый делали копированием?
тот же просто выделила и нажала кнопку отправить (если через медок, то "отправить знову").
Quote
Oksanchik85
сегодня послала повторно, квитанции пришли в течении 15 минут. 11,12 числом, датой отправки. у знакомых аналогично.

А в квитанции всё присутствует , номер регистрации , всё ок ? На форумах писали, что с повторной отправко приходят квитанции со смайликом вместо рег.номера.
у мене Смайликиsmiling smiley І скоро буде нервний тік angry smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 52 з 67    Сторінки: ПершаПопередні4748495051525354555657НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054100000000001