Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

СДАЕМ ОТЧЕТНОСТЬ ПО ЕСВ - все вопросы здесь

Відправлено користувачем godzelh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 58 з 67    Сторінки: ПершаПопередні5354555657585960616263НаступнаОстання
Добрый день. Возникла проблема при сдаче отчета ЕСВ за май. Сотрудник работал по 17 мая по ЦПД с 18 мая как основной. По ЦПД начислено вознаграждение перечислено ЕСВ по зарплате также. В додатке 6 не пропускает кол-во рабочих дней , если пишешь по ЦПД и по основной зарплате, пишет ошибка. Согласно инструкции к-во дней ставится только по одной строке, там где было начисление, но в данном случае начисления были и по цпд и по зарплате. Подскажите пожалуйста ! Заранее спасибо !
Доброго дня!
Яка ситуація сьогодні із квитанціями?
Я зранку відправила звіт і до цих пір навіть повідомлення не було.


Доброго дня!
Та сама історія. Навіть на сьогодні немає ні квитанцій, ні повідомлення. По звіту з ПДВ повідомлення є. Але в електронному кабінеті звітів немає.
Кожен місяць ті самі нерви.
Вчора відправляла аж три рази звіт. Не було нічого, навіть повідомлень. Тільки сьогодні вранці прийшли квитанції (по два екземпляри кожної).
Доброго дня!

Підскажіть, будь ласка, здаю перший раз звітність. Якщо працівник працює неповний робочий день, у таблиці 6 формуємо по ньому два рядки чи один?

дякую!
Quote
AnnaAndriev
Доброго дня!

Підскажіть, будь ласка, здаю перший раз звітність. Якщо працівник працює неповний робочий день, у таблиці 6 формуємо по ньому два рядки чи один?

дякую!
А зачем два рядка? В конце строки же отведен столбец, где галочкой отмечаете, что сотрудник работает неполный рабочий день.
Один. І необхідно поставити 1 в графі "ознака неповного робочого часу" (графа 24)
Вітаю усіх з нашим святом!!!
А ще підкажіть, якщо з цим стикались: створили нове робоче місце, прийняли працівника, через місяць він звільнився, на його місце прийшов інший. Буде це робоче місце ще новим, тобто чи показувати по новому працівникові у звіті ЄСВ, що він прийнятий на нове робоче місце (табл.5) і що він працює на новому робочому місці (таблиця 6)?
А вы претендуете на возмещение по новому месту? Если нет , то вообще не показывают новосозданные места
та ні, у нас умови отримання компенсації не виконуються, а ця інформація відображається лише з метою отримання компенсації? більш нікому вона не треба і перевірка її не чіпає?
Підскажіть, будь ласка, Таблиця 1. Кількість осіб, що виконували роботи (надавали послуги) за договорами ЦПХ проставляємо кількість осіб з Таблиці 5 незалежно від того чи проводились виплати чи ні, правильно?
щось мій медок цю цифру завзято ставить 0 і все (
Підкажіть, будь ласка, як подати коригуючий звіт, якщо не було вказано кількість днів відпустки без збереження ЗП
Скасовуючу и початкову одним пакетом. В них только неправильная строка в скасовуючей и она же правильная в початковой.
А як же їх сформувати одним пакетом?(( Ні в 1с, ні в Медку не можу знайти цього
В Медке в периоде ошибочного отчета становитесь на таблицу 6, кликаете правой кнопкой мышки и выбираете - Створити скасовуючу.
Добрый день! Помогите! Весь июнь работник болел и за июнь в отчете ЕСВ этого работника не указала, не было начислений. А нужно было все равно его показывать, чтобы указать количество календарных дней пребывания в трудовых отношениях. Как теперь исправить ошибку? Делаю "скасовуючу" за июнь, а какую строку исправлять если ничего не указано? Или просто скасовуючу табл 6 пустую, а початкову со строкой календарных дней по этому работнику?
Тут скасовуюча не поможет, нужно в текущий отчет вносить.
Здравствуйте
Сотрудник в мае с 11 числа не появлялся на работе (как оказалось зелёный змей унес в нирвану), слали ему письма, писали дисциплинарные акты. В июле выдали приказ на увольнение за прогулы от 5числа, учитывая что последним рабочим днём было 11 мая. Все полагающиеся выплаты сделаны в июне.
Правильно ли думаю: в отчёте его нужно отобразить только в т.5 с датой приказа как датой об окончании трудовых отношений?
В мае в таблице 6 не указала отпуск работнику, поставила всю сумму в зарплату. Как правильно подать сейчас - ставить скасовуючу и показывать только его и потом создать початкову и писать правильные строчки только ошибочного сотрдуника??
Мне не разрешает сделать 2 рядка в таблице 6 початкова. Получается в скасовуюющей я минусую 1 строчку. А в початкову ставлю две строки- 1 зарплата и 2 отпуск
Доброго дня!
Підскажіть, будь ласка, подали у додатку 5 працівника з яким заключили договір ЦПХ. Працівник роботи не виконував,
чи можна подати уточнюючий і вилучити його з додатку?
Доброго дня!

На підприємстві працює 15 осіб. Раніше, до 01.01.2018р. до нас не було вимог щодо працевлаштування осіб, які мають додаткові гарантії з працевлаштування ( бо чисельність до 25 чол.). Такі особи у нас на підприємстві працюють, але я раніше їх ніде не показувала. Де їх варто показувати у звіті з ЄСВ? Чи можу я просто почати їх показувати у звіті з ЄСВ? Чи подавати уточнюючі за півроку, щоб уникнути відповідальності за працівників, які мають додаткові гарантії з працевлаштування? У кінці року я маю подати по цим особам звіт, це я в курсі, може я ще щось упустила?
В августе месяце начисена сотруднику зарплата и отпускные за сентябрь. В сентябре не будет никаких начислений.
В отчете за август проставляю ему зарплату одним рядком и вторым оптускные за сентябрь. А в сентябре - только чисто отработанные дни??? Или правильнее в августе проставить начисленную зарплату, а отпускные за сентябрь - в сентябре?
Якщо в нас ніяких відпускних та інших рухів не було у серпні , тобто таблицю 5 немає підстав робити, то звіт робиться як і попередніх місяцях, бо ніяких змін в таблиці 2 та 6 я не знайшла, в мене 3 праціника
Добрый день.
Нужно ли показывать в таблице 5 следующие переводы:
1. Работник переведен в другое подразделение с сохранением должности.
2. Работник временно переведен на должность начальника отдела, который находится в отпуске?
3. Работник из п.2 переведен обратно на свою должность.

И еще один вопрос:
4. Работник переведен на новую должность с 01.08.2018. В этом случае в таблице 5 заполняются 2 строки или одна?
Если нужно 2 строки, то какую дату ставить в реквизите 11 "Період трудових відносин..." по старой должности?
доброе утро,а кто сдает отчетЕСВ в Сотте,сегодня хотела отправить,но не получилось,пишут в квитанции 1 не та форма
сама отвечаю на свой вопрос),форма для Сотты еще в разработке)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 58 з 67    Сторінки: ПершаПопередні5354555657585960616263НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00060099999999996