Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

СДАЕМ ОТЧЕТНОСТЬ ПО ЕСВ - все вопросы здесь

Відправлено користувачем godzelh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 59 з 67    Сторінки: ПершаПопередні5455565758596061626364НаступнаОстання
подскажите, сотрудник уволен в августе, должность менеджер з питань регіонального розвитку в классификаторе менеджер (управитель) з питань регіонального розвитку , я так и заполняю таблицу 5? уже ведь никак не исправить?
Колеги, хтось здавав вже звіт по ЄСВ через Сонату?

Отримали кв. №2 ?

В мене третій день нема, а сьогодні зранку, ще один послала і теж нема.
В електронному кабінеті - теж нема.

Хто знає причину?
Сдала сегодня утром отчет ЕСВ ч/з электронный кабинет. Квитанция №1 прилетела сразу , Квитанции №2 нет. Как они достали уже.


Чё вы летите в перед паровоза
Quote
Sonar
Колеги, хтось здавав вже звіт по ЄСВ через Сонату?

Отримали кв. №2 ?

В мене третій день нема, а сьогодні зранку, ще один послала і теж нема.
В електронному кабінеті - теж нема.

Хто знає причину?

теж два дні чекаю квитанцію № 2...мабуть буде як минулого року..квитанції.почнуть 19 числа всім приходити
і в мене вже третій день немає 2 кв.. Здавала через Медок
сдала 03.08.18 через медок 2 квитанции нет
берем товар на хранения какие будут проводки
Дозвонилась!

Соната - "налоговая еще не настроила прием нового отчета" 6 число!!!

ПФУ - "налоговая нам сбрасывает файлом отчеты, в августе - еще ни одного не сбросила" 6 число!!!

Ждём с! >grinning smiley<
Подскажите пожалуйста, уволенному человеку в отчете ЕСВ написали 2 дня, не учли выходные, как исправить спустя 2 месяца?
подскажите, пожалуйста, в таблице 1 в пункте 3.2.1
на суми заробітної плати, нарахованої підприємствами, установами і організаціями працюючим особам з інвалідністю (22 %) нужно проставлять сумму,ь если мы платим по ставке 8,41?
А также необходимо или нет проставлять код класификатора професии в таблице 5 для уволенных в этом месяце сотрудников?
Подскажите, как можно бесплатно сдать бесплатно отчет, если СОТА онлайн медок стала вдруг платной?
Oksanchik85, в 3.2.1 ставим сумму зар платы инвалида*22%, хотят платите 8,41%, в 3.2. ставите инвалида * 8,41. строка 3.2.1 не учавствует в расчете строки 3
код классификатора уволенного ставим
спасибо, а в класификаторе зам главного бухгалтера, Вы вписываете бухгалтер с дипломом... как по проф.названии работы ?
- в документі відсутнє
посилання на додаток 'J3040212' "", який необхідно подати згідно
із змістом документу. Відповідно п.46.1. ст.46 гл.2 ПКУ
звітність не може бути прийнята.
Отчет стандартный зарплата и все.
Oksanchik85, зам глав буха ставите код глав буха (и все колонки из классификатора из главбуха), а должность (гр 15) ставите зам глав буха
звіт зформовано у EDZV,посаду з класифікатора та код написано вручну (так як немає можливості підтягнути з класифікатора у цій програмі),імпортували у електронний кабінет, а таблиця не приймається. Хтось уже зумів здати таким чином?
Добрий день. Підкажіть будь-ласка як вірно заповнити таблицю 5 звіт єсв, якщо 31 серпня закінчився договір ЦПХ, тривав 3 місяці (надавались послуги і вкінці кожного місяця підписувався акт). Цікавить підстава припинення відносин і документ про припинення відносин а також чи потрібно заповнювати класифікатор професій, посаду і професійну назву роботи
подскажите, пожалуйста. Я начислила зарплату работнику 2187,5грн, и отпускные в этом же месяце в сумме 1136,4грн. Общий доход получился - 3323,9грн. Доплату до минимальной я должна сделать исходя из общей суммы дохода? Доплатить - 399,1грн?
Quote
natakobets4gmailcom
подскажите, пожалуйста. Я начислила зарплату работнику 2187,5грн, и отпускные в этом же месяце в сумме 1136,4грн. Общий доход получился - 3323,9грн. Доплату до минимальной я должна сделать исходя из общей суммы дохода? Доплатить - 399,1грн?



так
Quote
natakobets4gmailcom
подскажите, пожалуйста. Я начислила зарплату работнику 2187,5грн, и отпускные в этом же месяце в сумме 1136,4грн. Общий доход получился - 3323,9грн. Доплату до минимальной я должна сделать исходя из общей суммы дохода? Доплатить - 399,1грн?

треба донарахувати пропорційно відпрацьованому часу. Наприклад робочий місяць 20 днів з них 10 відпрацював і 10 відпустка.
В даному випадку рівень МЗП нижче якого не може бути зарплата в цьому місяці не повинен бути меншим за 3723/20*10= 1861,50.
У вашому випадку тоді не треба донараховувати.
а інший випадок коди працівник відпрацював 15 днів а 5 у відпустці тоді 3723/20*15= 2792,25.
2792,25 менше за 2187,50 тому треба донарахувати ще 2792,25-2187,50 = 604,75.
Все залежить від вашого випадку.
А кто знает по военнослужащим? Их только в таблице 6 показывать? Больше же нигде не надо?
В средине августа был перевод работника в должности.
Консультации в интернете от экспертов разные. Кто-то говорит в Таблице 5 не ставить дату перевода - без нее Таблица красная, ошибка пишет.
Поставить дату перевода - напишет что несоответствие с таблицей 6, там 31 календарный день трудовые отношения.
Как кто решил этот вопрос и какие мысли?
Двумя строчками в таблице 5? Например окончание 6, начало - 7 числа? И две должности указать.
Как тогда писать в таблице 6 - одной строчкой? Поймет программа про 31 кал.день?
Девочки, что вы пишете на посаду по работникам? Я не понимаю какая посада у грузчика?
Quote
Vita74
Девочки, что вы пишете на посаду по работникам? Я не понимаю какая посада у грузчика?

Професійна назва - Вантажник
Код Кп 9333
Код ЗКППТР - 11768

Посада - вказується та, яка в трудовій книжці записана. Може бути вантажник цеху № наприклад, чи як там у Вас записано....
Подскажите. Если принят и уволен в том же месяце, показывать в таб 5 двумя строками???
Тот же вопрос, но если переведен с 01.08. на другую должность а 20.08 уволен - 2 строки??? Приказы тоже разные, а должность одинаковая.
ПФ не принимаетsad smiley

Не падай духом где-попало!
Коллеги, подала отчет 17.09, квитанция 2 пришла, смотрю в электронном кабинете в разделе "перегляд звитности" отчет есть. А в разделе "стан розрахункив с бюджетом" нет до сих пор начислений по ЕСВ. Или данные туда из отчета не сразу попадают?
Нет ни у кого, сбой какой то в системе
Да сбой не то слово, я три раза отправляла.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 59 з 67    Сторінки: ПершаПопередні5455565758596061626364НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056400000000001