Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

СДАЕМ ОТЧЕТНОСТЬ ПО ЕСВ - все вопросы здесь

Відправлено користувачем godzelh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 62 з 67    Сторінки: ПершаПопередні5758596061626364656667Наступна
Підскажіть будь-ласка....ФОП оформлення 20вересня....з 1жовтня перейшов на єдиний. Додаток 5, я подаю один? Вказую загальну систему за вересень і з 01.10.18. по 31.12.18. ставлю единий.
Чи потрібно окремо додоток 5 за вересень - загальник та додаток5 за жовтень-грудень -єдинник?
Загальну з 01.09 по 30.09 і код 5 в таблиці за вересень.
Все в одній таблиці - по єдиному код 6 drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
а в рядку 6 ( там де відмітка тип платника) вказуємо періоди, а галочку не ставимо? (бо дві галочки в мене не пропускає)


Ставимо обов'язково



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Я в кабінеті робила - в мене дає... eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А в чому ви робите?!?!?! Якшо в фрізвіті, воно при
збереженні питає drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
я в Сонаті роблю.....коли ставлю обидві (де загальна і де єдиний) - не пропуськає....дати все нормально...проходить або з однією галочкою або взагалі самі дати без галочок
Ну тоді треба в Сонати питать, може вони ше не знають,
чи не доробили... eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрий день, допоможіть, будь ласка , розібратись. Зареєстравалась ФОП 30.08.18р. на єдиний податок з 01.10.18р.
1) за серпень-вересень я маю доплати 819,06 грн.
2)Звіт серпень-вересень код 5 колонка 3 ставлю суму 3723,00 навіть, якщо і не було діяльності
3) Жовтень-грудень код 6 колонка 4 3723,00
4) це все я заповнюю в одній таблиці?
5) здаю деку єдиного податку за 4 кв.2018р. і як на загальній системі за серпень-версень з прочерками?
Дякую.
Доброго дня! Щось не можу ніде знайти ,який чистий дохід платника єдиного податку проставляти в додатку 5 . Чи можна вказати мін.зароб.плату,???
Quote
sarhan
Доброго дня! Щось не можу ніде знайти ,який чистий дохід платника єдиного податку проставляти в додатку 5 . Чи можна вказати мін.зароб.плату,???
А вы ЕСВ с чистого дохода платили? так причем тут чистый доход? единщики платят с минималки 22%
Quote
ира
Добрий день, допоможіть, будь ласка , розібратись. Зареєстравалась ФОП 30.08.18р. на єдиний податок з 01.10.18р.
1) за серпень-вересень я маю доплати 819,06 грн.
2)Звіт серпень-вересень код 5 колонка 3 ставлю суму 3723,00 навіть, якщо і не було діяльності
3) Жовтень-грудень код 6 колонка 4 3723,00
4) це все я заповнюю в одній таблиці?
5) здаю деку єдиного податку за 4 кв.2018р. і як на загальній системі за серпень-версень з прочерками?
Дякую.
да, в одной таблице, но поставить даты по общей и единому. Деку о доходах за 2018 год, указать доход по единому
Quote
sarhan
Доброго дня! Щось не можу ніде знайти ,який чистий дохід платника єдиного податку проставляти в додатку 5 . Чи можна вказати мін.зароб.плату,???

В колонке 3 указывается:

плательщиками на общей системе:
Сумма чистого дохода, заявленная в налоговой декларации, деленная на количество месяцев, в течение которых плательщик находился на учете как плательщик единого взноса
плательщиками на упрощенной системе:
Самостоятельно определенная сумма дохода (от 0 до максимальной величины базы начисления единого взноса).
Quote
Elena111

Доброго дня! Щось не можу ніде знайти ,який чистий дохід платника єдиного податку проставляти в додатку 5 . Чи можна вказати мін.зароб.плату,???

В колонке 3 указывается:

плательщиками на общей системе:
Сумма чистого дохода, заявленная в налоговой декларации, деленная на количество месяцев, в течение которых плательщик находился на учете как плательщик единого взноса
плательщиками на упрощенной системе:
Самостоятельно определенная сумма дохода (от 0 до максимальной величины базы начисления единого взноса).
Откуда дровишки??
Quote
ира
Добрий день, допоможіть, будь ласка , розібратись. Зареєстравалась ФОП 30.08.18р. на єдиний податок з 01.10.18р.
1) за серпень-вересень я маю доплати 819,06 грн.
2)Звіт серпень-вересень код 5 колонка 3 ставлю суму 3723,00 навіть, якщо і не було діяльності
3) Жовтень-грудень код 6 колонка 4 3723,00
4) це все я заповнюю в одній таблиці?
5) здаю деку єдиного податку за 4 кв.2018р. і як на загальній системі за серпень-версень з прочерками?
Дякую.


А хиба за серпень-вересень код 5 (коли на загальній ще був) в колонці 3 не 0,00 ставимо? а в колонці 4 - 3723,00?
а жовтень-грудень код 6 - колонка 3 і 4 ставимо 3723,00?
Дека за серпень-вересень же з прочерками - сума чистого догоду ж 0,00
Підкажіть, будь ласка як правильно відобразити в табл 6 компенсацію за невикористану відпустку, якщо працівник звільняється одразу після відпустки і в звітному місяці у нього не було робочих днів? Відповідно коли проставляю в таблиці 6 суму компенсації невказуючи тип нарахувань і непроставляючи кількість робочих днів, вибиває помилку. А якщо здавати під типом нарахувань 10 (відпускні) це буде невірно
а чому без кількості днів? Навіть день звільнення це робочий день...я компенсацїю відображаю як звичайну з/п
Так в таблице 6 абочие дни не проставляются, там кількість днів перебування в трудових відносинах, и не важно рабочие они или нет. Если человек увольняется 10.01, нужно проставить 10 дней.
Пока он у вас был в отпуске, он "перебував у трудових відносинах", если увольняется на следующий рабочий день после окончания отпуска, то этот день тоже рабочий, и он в этот день "перебував у трудових відносинах". Считайте кол-во дней "перебування" исходя из этого.
И да, компенсация как обычная зар плата, если выплачена в день увольнения, а не позже.
Quote
Иногда могу

Добрий день, допоможіть, будь ласка , розібратись. Зареєстравалась ФОП 30.08.18р. на єдиний податок з 01.10.18р.
1) за серпень-вересень я маю доплати 819,06 грн.
2)Звіт серпень-вересень код 5 колонка 3 ставлю суму 3723,00 навіть, якщо і не було діяльності
3) Жовтень-грудень код 6 колонка 4 3723,00
4) це все я заповнюю в одній таблиці?
5) здаю деку єдиного податку за 4 кв.2018р. і як на загальній системі за серпень-версень з прочерками?
Дякую.


А хиба за серпень-вересень код 5 (коли на загальній ще був) в колонці 3 не 0,00 ставимо? а в колонці 4 - 3723,00?
а жовтень-грудень код 6 - колонка 3 і 4 ставимо 3723,00?


Підскажіть, будь-ласка по 5додатку...запуталась і куча сумнівів ( в мене аналогічний приклад)
Quote
Kisulya


Доброго дня! Щось не можу ніде знайти ,який чистий дохід платника єдиного податку проставляти в додатку 5 . Чи можна вказати мін.зароб.плату,???

В колонке 3 указывается:

плательщиками на общей системе:
Сумма чистого дохода, заявленная в налоговой декларации, деленная на количество месяцев, в течение которых плательщик находился на учете как плательщик единого взноса
плательщиками на упрощенной системе:
Самостоятельно определенная сумма дохода (от 0 до максимальной величины базы начисления единого взноса). Откуда дровишки??

[faktoria-group.com.ua]
Quote
Elena111



Доброго дня! Щось не можу ніде знайти ,який чистий дохід платника єдиного податку проставляти в додатку 5 . Чи можна вказати мін.зароб.плату,???

В колонке 3 указывается:

плательщиками на общей системе:
Сумма чистого дохода, заявленная в налоговой декларации, деленная на количество месяцев, в течение которых плательщик находился на учете как плательщик единого взноса
плательщиками на упрощенной системе:
Самостоятельно определенная сумма дохода (от 0 до максимальной величины базы начисления единого взноса). Откуда дровишки??

[faktoria-group.com.ua]
Это мнение одной из фирм, а не оф.рекомендации к заполнению. Хотя логически я бы тоже так заполнила. Но...
Самое интересное, что уточненки к этому отчёту не существует.
Пару лет назад хотела сдать, сказали, что только после проверки можно уточняющую подать(((
Ждём разъяснений
И я бы логически так заполнила. А то, что уточненок нет, так колонка 3 на результат не влияет, так что туда написать можно все что угодно, лишь бы принялось.
Quote
Elena111



Доброго дня! Щось не можу ніде знайти ,який чистий дохід платника єдиного податку проставляти в додатку 5 . Чи можна вказати мін.зароб.плату,???

В колонке 3 указывается:

плательщиками на общей системе:
Сумма чистого дохода, заявленная в налоговой декларации, деленная на количество месяцев, в течение которых плательщик находился на учете как плательщик единого взноса
плательщиками на упрощенной системе:
Самостоятельно определенная сумма дохода (от 0 до максимальной величины базы начисления единого взноса). Откуда дровишки??

[faktoria-group.com.ua]
На общей системе доход заполняется согласно книге доходов и квартальніе платежи так же расчитіваются
Допоможіть з 5 додатком - ніяк я його не можу здати!!!! Будь-ласка!!!
У мене вересень - 5 код(заг.ситема), жовтень -грудень - 6 код (єдиний).....Заповнюю начеб то все правильно -не приймає. пише помилка :
Помилка Таблиця 1 у полі "Код категорії застрахованої особи" застосовуються коди категорії застрахованої особи, відмінні від значень "5", "6", "9", "4"
Quote
Иногда могу
Допоможіть з 5 додатком - ніяк я його не можу здати!!!! Будь-ласка!!!
У мене вересень - 5 код(заг.ситема), жовтень -грудень - 6 код (єдиний).....Заповнюю начеб то все правильно -не приймає. пише помилка :
Помилка Таблиця 1 у полі "Код категорії застрахованої особи" застосовуються коди категорії застрахованої особи, відмінні від значень "5", "6", "9", "4"
А в чем набираете? Обновления есть?
Хотіла зробити в кабінеті - не підписує...зчитує але не підписує
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 62 з 67    Сторінки: ПершаПопередні5758596061626364656667Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00059500000000001