Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

СДАЕМ ОТЧЕТНОСТЬ ПО ЕСВ - все вопросы здесь

Відправлено користувачем godzelh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 67 з 67    Сторінки: ПершаПопередні5758596061626364656667
Добрий день!

Підприємство вирішило продовжувати виплачувати зарплату мобілізованим. З якими кодами ознак доходу відображувати ці суми у додатках?



______________________

І Бог створив бухгалтера
Доброго дня! Підкажіть будь ласка:
1) Якщо в 3 кварталі не було нарахувань и виплат ЗП (відпустка за свій рахунок) - то Д1 не подавать?
2) Але була виплата допомоги 3470 грн - показати в Дод 4ДФ.
Т.е подаем только Главный Податковий розрахунок и + 4ДФ за тот месяц, когда была выплата?
Остальные пустые Додатки не подаем?
Quote
Инфузория
Доброго дня! Підкажіть будь ласка:
1) Якщо в 3 кварталі не було нарахувань и виплат ЗП (відпустка за свій рахунок) - то Д1 не подавать?
2) Але була виплата допомоги 3470 грн - показати в Дод 4ДФ.
Т.е подаем только Главный Податковий розрахунок и + 4ДФ за тот месяц, когда была выплата?
Остальные пустые Додатки не подаем?

1.Подавать - треба ж показать дні в трудових відносинах (люди ж не звільнені),
та дні відпустки за свій рахунок.
2. Так. Але не забудьте в розрахунку вказать тільки один додаток 4дф і пустих непотрібно.
Головне вкажіть правильно нумерацію місяця в кварталі коли було виплачено допомогу.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Шустрик, Благодарю!
Меня смущает вот это (за апредь 2021 годана Факторе статья была):
Важно! Если налоговый агент формирует Налоговый расчет за отчетный квартал, то 4ДФ должны быть сформированы за каждый месяц такого квартала, независимо от того, есть ли данные для отражения в них.
вот тут тоже хотят все додатки 4ДФ:
[news.dtkt.ua]
Quote
Инфузория
Шустрик, Благодарю!
Меня смущает вот это (за апредь 2021 годана Факторе статья была):
Важно! Если налоговый агент формирует Налоговый расчет за отчетный квартал, то 4ДФ должны быть сформированы за каждый месяц такого квартала, независимо от того, есть ли данные для отражения в них.

Тоді просто в їх базі не була реалізована така можливість. Тепер вона є.
Я особисто здавала так звіт і всьо прийнято і нормально лягло в ПФ...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Продублюю ще своє запитання тут...
Хтось подавав недавно звіт по працівниках в інших містах (без філій і відокремлених підрозділів) чи ніхто таким не грається?
Цікавлять особливості подачі таких звітів.
В електронному кабінеті формується "оновлена" об'єднана звітність з ЄСВ та ПДФО. Додаток 1, який тепер про нарахування ЄСВ видає помилку, що не зазначені суми донарахування ЄСВ, якого немає і бути не повинно. Ну коли ж вони почнуть відразу нормальні форми завантажувати в електронний кабінет вчасно? Це звісно риторичне питання)
Хтось вже звітував? Хто як обходив цю проблему?
Пишуть шо поки не спішить - не налампічили ще...
Хто встиг послать чекають на 2-гу квитанцію...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
вітаю, панство! в останньому місяці кварталу не було працівників і відповідно нарахувань, подали пустушку, 2 квитанція - не прийнято, перелік помилок - не заповнені рядки в додатку 1 за місяць 3. хто стикався і що робити??
Quote
SashA2017
вітаю, панство! в останньому місяці кварталу не було працівників і відповідно нарахувань, подали пустушку, 2 квитанція - не прийнято, перелік помилок - не заповнені рядки в додатку 1 за місяць 3. хто стикався і що робити??
Якщо немає працівників, навіщо додатки? У листопаді звільнення? 2 місяці і формуємо..
Quote
Kisulya

вітаю, панство! в останньому місяці кварталу не було працівників і відповідно нарахувань, подали пустушку, 2 квитанція - не прийнято, перелік помилок - не заповнені рядки в додатку 1 за місяць 3. хто стикався і що робити?? Якщо немає працівників, навіщо додатки? У листопаді звільнення? 2 місяці і формуємо..
дякую! та то я щось начитався роз'яснень, згідно яким мають бути усі додатки. відправив без грудня. прийнято.
Доброго дня, дуже прошу вашої допомоги, бо вже всі варіанти перепробовала і нічого не виходить. В березні звільнили працівника, потім його забрали в ЗСУ і він подав на незаконне звільнення, виграв у жовтні суд, ми виплатили йому всі суми, сплатили всі податки і тепер це все потрібно відобразити в звіті, перепробовала вже 1000 варіантів описувати не буду, як правильно сформувати ці нарахування з березня по липень у жовтні?
панове, якщо під час перевірки знаходять помилки з пдфо в кількох квартальних звітах 4дф, то як штрафують? за кожну 1020, чи за першу 1020, а за інші вже по 2040? хтось може підказати, а то щось все перечитав і все одно не зрозуміло, як вони то на практиці застосовуютьeye rolling smiley
Quote
panysiamailru
В електронному кабінеті формується "оновлена" об'єднана звітність з ЄСВ та ПДФО. Додаток 1, який тепер про нарахування ЄСВ видає помилку, що не зазначені суми донарахування ЄСВ, якого немає і бути не повинно. Ну коли ж вони почнуть відразу нормальні форми завантажувати в електронний кабінет вчасно? Це звісно риторичне питання)
Хтось вже звітував? Хто як обходив цю проблему?

Караул и что делать, уже и сроки подошли...
Quote
Dimaxa

В електронному кабінеті формується "оновлена" об'єднана звітність з ЄСВ та ПДФО. Додаток 1, який тепер про нарахування ЄСВ видає помилку, що не зазначені суми донарахування ЄСВ, якого немає і бути не повинно. Ну коли ж вони почнуть відразу нормальні форми завантажувати в електронний кабінет вчасно? Це звісно риторичне питання)
Хтось вже звітував? Хто як обходив цю проблему?

Караул и что делать, уже и сроки подошли...

Здавать з помилкою - всьо проходить...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик


В електронному кабінеті формується "оновлена" об'єднана звітність з ЄСВ та ПДФО. Додаток 1, який тепер про нарахування ЄСВ видає помилку, що не зазначені суми донарахування ЄСВ, якого немає і бути не повинно. Ну коли ж вони почнуть відразу нормальні форми завантажувати в електронний кабінет вчасно? Це звісно риторичне питання)
Хтось вже звітував? Хто як обходив цю проблему?

Караул и что делать, уже и сроки подошли...

Здавать з помилкою - всьо проходить...

Спасибо, сегодня пробую
Добрий день.Звітність по ЄСВ так і залишається квартальною, чи я щось пропустила.
Не можу знайти ніякої інформації.Дякую!
Quote
nadiapryvedagmailcom
Добрий день.Звітність по ЄСВ так і залишається квартальною, чи я щось пропустила.
Не можу знайти ніякої інформації.Дякую!
поки що так
Підкажіть,як правильно відобразити в додатку 5 наступну ситуацію. Під час перебування у відпусткі по догляду за дитиною до 3-х років працівниця народила другу дитину.. Кадри видали наказ про продовження вказаної відпустки до 5.09.24 року. 21.03.23 закінчилась відпустка по догляду за першою дитиною.Чи треба якось відображати це закінчення, чи просто потім поставити закінчення,коли закінчиться відпустка по догляду за 2-ю дитиною?На сьогоднішній день показано тільки початок 1-ї відпустки,продовження не відображалось в додатку ніяк.Декретні і перші і другі відображені.
Доброго дня.
Підкажіть, будь ласка, як відобразити в звітності: співробітниця перебуває у відпустці по догляду за дитиною до трьох років. Не перериваючи відпустки, вона вийшла на два місяці працювати на умовах неповного робочого часу (лютий, березень; з квітня знову повністю у відпустці). Чи створювати додаток 5 (і що там відображати, якщо відпустка не переривалась)? Нюанси відображення в додатку 1 і в додатку 4ДФ.
Дякую.
Зробила Податковий розрахунок в Кабинеты платника податків. Не можу впоратися з Додатками. Може хтось підскаже як переходити на іншій місяць щоб вони всі зберігалися? Буду дуже вдячна.
Зробила Податковий розрахунок в Кабинеты платника податків. Не можу впоратися з Додатками. Може хтось підскаже як переходити на іншій місяць щоб вони всі зберігалися? Буду дуже вдячна.
потрібно додавати додатки по одному за кожен місяць, після завершення по одному місяцю треба натиснути зберегти. Потім додавати додатки на наступний місяць і так же зберегти. Можна також натиснути скачати і збережеться хмл файл заповнений за 1-ий місяць, а потім додати наступний місяць і завантажити скачаний файл за перший місяць, який можна буде правити. Якщо по працівникам зп без змін, так набагато швидше буде.
Quote
lugovka54
Зробила Податковий розрахунок в Кабинеты платника податків. Не можу впоратися з Додатками. Може хтось підскаже як переходити на іншій місяць щоб вони всі зберігалися? Буду дуже вдячна.

Зайдіть в закладку додатки і нажміть +Додати - випаде список додатків.
Вибираєте потрібний і заповнюєте...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Підприємство ні працює з 24.02.2022. На підприємстві залишився тільки діректор. . Доходу нема .тому і ЗП ні нараховувається,ЄСВ ні сплачуєм. Директор поки постійно в відустці без збереження ЗП. Податковий розрахунок (звіт)включно до 2 кв. 2023 приймався без проблем. Раніше ставила відмітку "Х" у стр 091 і звіт приймався. . А зараз не приймає з відміткою "Х". тому що нема в додатках нарахування Єдиного внеску. Єдиний внесок ні нараховуваєтся бо директор в відпусці без збереження ЗП (додатки додаються). Допоможить у кого аналогічна сітуація як здати цей звіт. Вже 2 відмови.
Що сам пишуть в квитанціях? за 3 кв. 2023 подано без проблем кілька фірм з керівником без зарплати ввесь час. Може нулі треба всюди проставити.
Доброго дня! Як ви вирішили ситуацію зі звітом? Мені приходить вже в четверте "код помилки 01". Куди звертатись по роз"яснення? Дякую
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 67 з 67    Сторінки: ПершаПопередні5758596061626364656667
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048799999999999