Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

СДАЕМ ОТЧЕТНОСТЬ ПО ЕСВ - все вопросы здесь

Відправлено користувачем godzelh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 39 з 67    Сторінки: ПершаПопередні3435363738394041424344НаступнаОстання
А в картке пидприемства - его можно куду то занести?
как этот номер можно поставить? плииииз!!!


В карточке предприятия найдите пенсионній фонд и там поставьте
Quote
oks123448
В карточке предприятия найдите пенсионній фонд и там поставьте

я то так и делаю.....не пойму куда именно там его тулить
Реєстраційний код в ПФУ ?...поставила туда.....в отчете все равно не заполняет...что-то делаю не так
Quote
Иногда могу
Quote
oks123448
В карточке предприятия найдите пенсионній фонд и там поставьте

я то так и делаю.....не пойму куда именно там его тулить
Реєстраційний код в ПФУ ?...поставила туда.....в отчете все равно не заполняет...что-то делаю не так

так, це код ПФУ
коли відкрили 1 таблицю натисніть на галочку "оновити поля", код з'явиться в 11 полі (принаймні так в медку)
получилось...теперь еще одна проблема по одному ФОП не могу найти этот код , в выписке нету, на сайте в безкоштовном запыте - тоже пусто, а ФОП зарегистрирован еще в 2005г......старый реест № 6576 (всего четыре цифры) оно или нет
Quote
Иногда могу
получилось...теперь еще одна проблема по одному ФОП не могу найти этот код , в выписке нету, на сайте в безкоштовном запыте - тоже пусто, а ФОП зарегистрирован еще в 2005г......старый реест № 6576 (всего четыре цифры) оно или нет

у мене один ФОП зареєстрований у 2000 році, то в нього є довідка від ПФУ, там такий формат: 2цифри/2 цифри-4цифри
але в запиті теж його видає
Quote
Murari
Quote
Иногда могу
получилось...теперь еще одна проблема по одному ФОП не могу найти этот код , в выписке нету, на сайте в безкоштовном запыте - тоже пусто, а ФОП зарегистрирован еще в 2005г......старый реест № 6576 (всего четыре цифры) оно или нет

у мене один ФОП зареєстрований у 2000 році, то в нього є довідка від ПФУ, там такий формат: 2цифри/2 цифри-4цифри
але в запиті теж його видає
У меня тоже есть "старый" ФОП, у него в этом рег. номере ещё и буква "і" присутствует ! Вчера отослала отчёт - кв.№1 пришла нормальная.
Иногда могу, пробуйте зі своїми 4 цифрами smiling smiley
Quote
Murari
Иногда могу, пробуйте зі своїми 4 цифрами smiling smiley

smiling smiley сейчас это и делаю
Подскажите, если расчитаны декретные в июне, подана заявка в фонд в июне, а декретный отпуск начался в июле и деньги пришли в июле, в каком отчете нужно показывать начисленные 22% и разбивку по месяцам, июньском или июльском?
Сделала и сдала в "Едином окне". Третья попытка была удачной - квитанция 2 пришла в течении 15 мин. Смутило то, что на самом додатке стоит "принято", а на табл.1 и 6 - "доставлено". Но в электронном кабинете налогоплательщика отчет уже отображается, более того открываются обе таблицы.
П.С. А кто ещё в "Едином окне" работает? Там можно открыть из архива отправленный отчёт или такого в программе не предусмотрено? А то у меня странное сообщение выскакивает и не открывает.
Quote
Айрини
Сделала и сдала в "Едином окне". Третья попытка была удачной - квитанция 2 пришла в течении 15 мин. Смутило то, что на самом додатке стоит "принято", а на табл.1 и 6 - "доставлено". Но в электронном кабинете налогоплательщика отчет уже отображается, более того открываются обе таблицы.
П.С. А кто ещё в "Едином окне" работает? Там можно открыть из архива отправленный отчёт или такого в программе не предусмотрено? А то у меня странное сообщение выскакивает и не открывает.

Как вы сдали в едином окне, расскажите?
пришлось ставить единое окно ( и так уже куча программ). Отчёт набран в ОПЗ, пока вот экспериментирую что получится.
я отправила в Соте.....пришли пока кв.1
Я только что звонила в свою податковую (Львов ), спрашивала про кв. № 2. Ответ: Все висить на рівні Києва, дууууже помалу розрулюється. Радимо ліпше ще почекати, аніж засилати звіти повторно - це ще більше гальмує оце повільне розрулювання.
Вот так.sad smiley
Отправила в Соте, когда получала квитанции увидела 2-ую квитанцию,закрыла их, а в самом отчёте написано что есть только 1 квитанция,начала просматривать протокол и там второй кв. нет.Позвонила в налоговую-отчёт принят, 2-ая кв. вам была выслана.Вот так(((
Quote
nikon
Я только что звонила в свою податковую (Львов ), спрашивала про кв. № 2. Ответ: Все висить на рівні Києва, дууууже помалу розрулюється. Радимо ліпше ще почекати, аніж засилати звіти повторно - це ще більше гальмує оце повільне розрулювання.
Вот так.sad smiley

цікаво чому тоді при повторній відправці квитанції приходять відразу?!
Quote
nikon
Я только что звонила в свою податковую (Львов ), спрашивала про кв. № 2. Ответ: Все висить на рівні Києва, дууууже помалу розрулюється. Радимо ліпше ще почекати, аніж засилати звіти повторно - це ще більше гальмує оце повільне розрулювання.
Вот так.sad smiley

Отправка повторных отчетов по ЕСВ - не задваивает же их...как 1ДФ? а то уже в голову всякое лезет
я от теж сьогодні не витримала і надіслала звіт повторно (вперше надсилала 04.07 і до сьогодні квитанції не було). І о чудо!!! квит 2 прийшла миттєво.
причому в сьогоднішній квит 2 пише "Документ доставлено до районного рівня 1908 БУЧАЦЬКА ОДПI ГУ ДФС (КОЗIВСЬКЕ ВIДДIЛЕННЯ) 04.07.2016 в 15:39:13".... тобто все вони получили ще 4-го числа....
А у меня так и нет квитанции((( через единое окно пока что глухо. Через Соту и Сонату тоже
Quote
Иногда могу
Quote
nikon
Я только что звонила в свою податковую (Львов ), спрашивала про кв. № 2. Ответ: Все висить на рівні Києва, дууууже помалу розрулюється. Радимо ліпше ще почекати, аніж засилати звіти повторно - це ще більше гальмує оце повільне розрулювання.
Вот так.sad smiley

Отправка повторных отчетов по ЕСВ - не задваивает же их...как 1ДФ? а то уже в голову всякое лезет
Нет. Принимается последний , сданный вовремя.
Quote
nikon
Quote
Иногда могу
Quote
nikon
Я только что звонила в свою податковую (Львов ), спрашивала про кв. № 2. Ответ: Все висить на рівні Києва, дууууже помалу розрулюється. Радимо ліпше ще почекати, аніж засилати звіти повторно - це ще більше гальмує оце повільне розрулювання.
Вот так.sad smiley

Отправка повторных отчетов по ЕСВ - не задваивает же их...как 1ДФ? а то уже в голову всякое лезет
Нет. Принимается последний , сданный вовремя.

спасибо!
Quote
Murari
Quote
nikon
Я только что звонила в свою податковую (Львов ), спрашивала про кв. № 2. Ответ: Все висить на рівні Києва, дууууже помалу розрулюється. Радимо ліпше ще почекати, аніж засилати звіти повторно - це ще більше гальмує оце повільне розрулювання.
Вот так.sad smiley

цікаво чому тоді при повторній відправці квитанції приходять відразу?!
Я этот вопрос тоже задала инспектору податковой.
Он ответил типа самі не розуміємо і дивуємося.>grinning smiley<
Это если Медком повторно заслать - то таки да, подтягивается кв.2 хутко.
А вот я повторно ЗвитОКом отправила - и тоже нет кв. 2 (кстати, податковая видит этот второй отчёт, видит кв.1 и видит, что висит....без кв.2...)
Quote
Irina_2208
Как вы сдали в едином окне, расскажите?

Довідник - довідник документів - пункт 30 - відмічаєте галочками таблиці які вам будуть потрібні - нажимаємо "Зберагти зміни" (наприклад, 3 галочки - титульний аркуш (код J3000410), табл.1 і табл.6).
А ось далі треба бути дуже уважною і не спішити, а то я півдня намагалася зрозуміти чому табл.6 випала з пакету і як ії туди повернути.
Порядок дій:
1) Документ - новий - вибираєте основний документ (код J3000410) - заповнити заголовок - ОК -
Документ має додатки. Відкрити їх? - ОК - і відкриваються відміченні галочками таблиці (в моему випадку 1 і 6)
2) Заповнюєте всі документи . В цій программі немає автоматичного заповнення таблиці 1 і позначки "початкова" теж треба ставити самим.
3) Титульний аркуш - це наш основний документ, до якого мають бути прив'язані таблиці.
Меню "Документ" - Зберегти всі документи - спочатку запитає за збереження основного документу - Підтвердити - "підготувати документ до відправки" - ОК - Накласти підпис - ОК.
УВас з'явиться таке вікно. Зверху вже буде наш основний документ.
[prntscr.com]
Автоматично буде вікно с запитом для таблиці 1 - повторюємо всі наші дії, а тоді і для табл.6 - І тоді в нас уже буде відображатися три звіти - тиснемо "захистити звіти" - відкривається так званий "захищений робочий стіл" - вибираємо ключі - підписуємо. (само собою сертифікати вже повинні бути імпортовані в програму)

Нещодавно дізналася за так звані віртуальні приводи (це коли до компа не потрібно фізично підключати флешки або дискету, всі потрібні файли з ключами зберігаються на жорсткому диску, але за допомогою спеціальної програми операційна система сприймає їх як зовнішній носій). Раніше я робила звіти в "Единому вікні" , тоді переносила їх в Сонату і відправляла, тому що в ноуті не вистачає вільних гнізд для зовнішніх носіїв. В цьому місяці я спокійно все відправила в "Единому вікні".

Можете імпортувати в Сонату підготовлені до відправки файли (шлях до цих файлів дивимось в "Сервіс" - персональні параметри - внизу - шляхи - відправка.)
Quote
Айрини
Quote
Irina_2208
Как вы сдали в едином окне, расскажите?

Довідник - довідник документів - пункт 30 - відмічаєте галочками таблиці які вам будуть потрібні - нажимаємо "Зберагти зміни" (наприклад, 3 галочки - титульний аркуш (код J3000410), табл.1 і табл.6).
А ось далі треба бути дуже уважною і не спішити, а то я півдня намагалася зрозуміти чому табл.6 випала з пакету і як ії туди повернути.
Порядок дій:
1) Документ - новий - вибираєте основний документ (код J3000410) - заповнити заголовок - ОК -
Документ має додатки. Відкрити їх? - ОК - і відкриваються відміченні галочками таблиці (в моему випадку 1 і 6)
2) Заповнюєте всі документи . В цій программі немає автоматичного заповнення таблиці 1 і позначки "початкова" теж треба ставити самим.
3) Титульний аркуш - це наш основний документ, до якого мають бути прив'язані таблиці.
Меню "Документ" - Зберегти всі документи - спочатку запитає за збереження основного документу - Підтвердити - "підготувати документ до відправки" - ОК - Накласти підпис - ОК.
УВас з'явиться таке вікно. Зверху вже буде наш основний документ.
[prntscr.com]
Автоматично буде вікно с запитом для таблиці 1 - повторюємо всі наші дії, а тоді і для табл.6 - І тоді в нас уже буде відображатися три звіти - тиснемо "захистити звіти" - відкривається так званий "захищений робочий стіл" - вибираємо ключі - підписуємо. (само собою сертифікати вже повинні бути імпортовані в програму)

Нещодавно дізналася за так звані віртуальні приводи (це коли до компа не потрібно фізично підключати флешки або дискету, всі потрібні файли з ключами зберігаються на жорсткому диску, але за допомогою спеціальної програми операційна система сприймає їх як зовнішній носій). Раніше я робила звіти в "Единому вікні" , тоді переносила їх в Сонату і відправляла, тому що в ноуті не вистачає вільних гнізд для зовнішніх носіїв. В цьому місяці я спокійно все відправила в "Единому вікні".

Можете імпортувати в Сонату підготовлені до відправки файли (шлях до цих файлів дивимось в "Сервіс" - персональні параметри - внизу - шляхи - відправка.)

Спасибо огромное, но мне не помогло(( У меня были уже отчеты, созданные в ОПЗ. Я просто поставила Единое окно и туда их сбросила (изменив номер документа). Пока как всегда только 1я квитанция и глухо(( Боюсь дело в нашей налоговой.
Quote
Murari
Quote
Иногда могу
Номер реєстрації страхувальника - це реєстраційний номер платника єдиного внеску?

я більше року здавала звіти без того номера, вчора через його відсутність теж не приймався звіт.
номер можна знайти тут: [usr.minjust.gov.ua] , ввівши ідентифікаційний
виглядатиме номер приблизно так: 10000000879534

У меня фирма зарегистрирована в 2008 году, этот номер прописан в документе ПФ, проверила на сайте мин.юста, он тоже есть: Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску: 0329410; Но в СОТУ он не вносится!!! Я уже его и в карточке прописала, и в очёте пыталась, но он не проставляется. Просто выдаёт ошибку, что надо заполнить, а заполнить не даёт.
Что делать? Ждать?
Quote
Koval1
Отправила в Соте, когда получала квитанции увидела 2-ую квитанцию,закрыла их, а в самом отчёте написано что есть только 1 квитанция,начала просматривать протокол и там второй кв. нет.Позвонила в налоговую-отчёт принят, 2-ая кв. вам была выслана.Вот так(((

У мене теж саме - в Медку порадили телефонувать
в свій Пенсійний, вони відправляють квитації 2...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Цветик
Quote
Murari
Quote
Иногда могу
Номер реєстрації страхувальника - це реєстраційний номер платника єдиного внеску?

я більше року здавала звіти без того номера, вчора через його відсутність теж не приймався звіт.
номер можна знайти тут: [usr.minjust.gov.ua] , ввівши ідентифікаційний
виглядатиме номер приблизно так: 10000000879534

У меня фирма зарегистрирована в 2008 году, этот номер прописан в документе ПФ, проверила на сайте мин.юста, он тоже есть: Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску: 0329410; Но в СОТУ он не вносится!!! Я уже его и в карточке прописала, и в очёте пыталась, но он не проставляется. Просто выдаёт ошибку, что надо заполнить, а заполнить не даёт.
Что делать? Ждать?

В мене теж було так, бо копіювала звіт з травня,
думала облігчу собі жизню, аха - облігчила - прийшлось
звонить в Медок. Так от треба в червні створювать
звіт не копіюючи. Потім внесли в карточку номер - вийдіть
з СОТИ і знову зайдіть. В мене т-т-т все підтяглось)))
Але от квитанція два кудась запропастилась - див. пост вище
І щ



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 39 з 67    Сторінки: ПершаПопередні3435363738394041424344НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044600000000006