Україні прогнозують «плюс» вдень та помірний сніг "Помаранчева" зона скоротилася. МОЗ оновив карантинну карту: ситуація в областях Сніг з дощем і морози до -12: прогноз погоди на 27 січня У Китаї представили SpaceOS нового покоління для космічних кораблів Український стартап планує здійснити перший суборбітальний політ до кінця року NASA анонсувало нові місії на Венеру Доступная ипотека вызовет галопирующий рост цен на квартиры – строить будут вдвое больше Найпотужніший космічний телескоп досяг пункту призначення В Украину придет временное потепление: синоптики назвали дату Рада планує встановити відповідальності за купівлю та продаж наукових робіт
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи

Розширений пошук по форуму :: по порталу

СДАЕМ ОТЧЕТНОСТЬ ПО ЕСВ - все вопросы здесь

Відправлено користувачем godzelh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 59 з 66    Сторінки: ПершаПопередні5455565758596061626364НаступнаОстання
подскажите, сотрудник уволен в августе, должность менеджер з питань регіонального розвитку в классификаторе менеджер (управитель) з питань регіонального розвитку , я так и заполняю таблицу 5? уже ведь никак не исправить?
Колеги, хтось здавав вже звіт по ЄСВ через Сонату?

Отримали кв. №2 ?

В мене третій день нема, а сьогодні зранку, ще один послала і теж нема.
В електронному кабінеті - теж нема.

Хто знає причину?
Сдала сегодня утром отчет ЕСВ ч/з электронный кабинет. Квитанция №1 прилетела сразу , Квитанции №2 нет. Как они достали уже.

Чё вы летите в перед паровоза
Sonar
Колеги, хтось здавав вже звіт по ЄСВ через Сонату?

Отримали кв. №2 ?

В мене третій день нема, а сьогодні зранку, ще один послала і теж нема.
В електронному кабінеті - теж нема.

Хто знає причину?

теж два дні чекаю квитанцію № 2...мабуть буде як минулого року..квитанції.почнуть 19 числа всім приходити
і в мене вже третій день немає 2 кв.. Здавала через Медок
сдала 03.08.18 через медок 2 квитанции нет
берем товар на хранения какие будут проводки
Дозвонилась!

Соната - "налоговая еще не настроила прием нового отчета" 6 число!!!

ПФУ - "налоговая нам сбрасывает файлом отчеты, в августе - еще ни одного не сбросила" 6 число!!!

Ждём с! >grinning smiley<
Подскажите пожалуйста, уволенному человеку в отчете ЕСВ написали 2 дня, не учли выходные, как исправить спустя 2 месяца?
подскажите, пожалуйста, в таблице 1 в пункте 3.2.1
на суми заробітної плати, нарахованої підприємствами, установами і організаціями працюючим особам з інвалідністю (22 %) нужно проставлять сумму,ь если мы платим по ставке 8,41?
А также необходимо или нет проставлять код класификатора професии в таблице 5 для уволенных в этом месяце сотрудников?
Подскажите, как можно бесплатно сдать бесплатно отчет, если СОТА онлайн медок стала вдруг платной?
Oksanchik85, в 3.2.1 ставим сумму зар платы инвалида*22%, хотят платите 8,41%, в 3.2. ставите инвалида * 8,41. строка 3.2.1 не учавствует в расчете строки 3
код классификатора уволенного ставим
спасибо, а в класификаторе зам главного бухгалтера, Вы вписываете бухгалтер с дипломом... как по проф.названии работы ?
- в документі відсутнє
посилання на додаток 'J3040212' "", який необхідно подати згідно
із змістом документу. Відповідно п.46.1. ст.46 гл.2 ПКУ
звітність не може бути прийнята.
Отчет стандартный зарплата и все.
Oksanchik85, зам глав буха ставите код глав буха (и все колонки из классификатора из главбуха), а должность (гр 15) ставите зам глав буха
звіт зформовано у EDZV,посаду з класифікатора та код написано вручну (так як немає можливості підтягнути з класифікатора у цій програмі),імпортували у електронний кабінет, а таблиця не приймається. Хтось уже зумів здати таким чином?
Добрий день. Підкажіть будь-ласка як вірно заповнити таблицю 5 звіт єсв, якщо 31 серпня закінчився договір ЦПХ, тривав 3 місяці (надавались послуги і вкінці кожного місяця підписувався акт). Цікавить підстава припинення відносин і документ про припинення відносин а також чи потрібно заповнювати класифікатор професій, посаду і професійну назву роботи
подскажите, пожалуйста. Я начислила зарплату работнику 2187,5грн, и отпускные в этом же месяце в сумме 1136,4грн. Общий доход получился - 3323,9грн. Доплату до минимальной я должна сделать исходя из общей суммы дохода? Доплатить - 399,1грн?
natakobets4gmailcom
подскажите, пожалуйста. Я начислила зарплату работнику 2187,5грн, и отпускные в этом же месяце в сумме 1136,4грн. Общий доход получился - 3323,9грн. Доплату до минимальной я должна сделать исходя из общей суммы дохода? Доплатить - 399,1грн?

так
natakobets4gmailcom

треба донарахувати пропорційно відпрацьованому часу. Наприклад робочий місяць 20 днів з них 10 відпрацював і 10 відпустка.
В даному випадку рівень МЗП нижче якого не може бути зарплата в цьому місяці не повинен бути меншим за 3723/20*10= 1861,50.
У вашому випадку тоді не треба донараховувати.
а інший випадок коди працівник відпрацював 15 днів а 5 у відпустці тоді 3723/20*15= 2792,25.
2792,25 менше за 2187,50 тому треба донарахувати ще 2792,25-2187,50 = 604,75.
Все залежить від вашого випадку.
А кто знает по военнослужащим? Их только в таблице 6 показывать? Больше же нигде не надо?
В средине августа был перевод работника в должности.
Консультации в интернете от экспертов разные. Кто-то говорит в Таблице 5 не ставить дату перевода - без нее Таблица красная, ошибка пишет.
Поставить дату перевода - напишет что несоответствие с таблицей 6, там 31 календарный день трудовые отношения.
Как кто решил этот вопрос и какие мысли?
Двумя строчками в таблице 5? Например окончание 6, начало - 7 числа? И две должности указать.
Как тогда писать в таблице 6 - одной строчкой? Поймет программа про 31 кал.день?
Девочки, что вы пишете на посаду по работникам? Я не понимаю какая посада у грузчика?
Vita74
Девочки, что вы пишете на посаду по работникам? Я не понимаю какая посада у грузчика?

Професійна назва - Вантажник
Код Кп 9333
Код ЗКППТР - 11768

Посада - вказується та, яка в трудовій книжці записана. Може бути вантажник цеху № наприклад, чи як там у Вас записано....
Подскажите. Если принят и уволен в том же месяце, показывать в таб 5 двумя строками???
Тот же вопрос, но если переведен с 01.08. на другую должность а 20.08 уволен - 2 строки??? Приказы тоже разные, а должность одинаковая.
ПФ не принимаетsad smiley

Не падай духом где-попало!
Коллеги, подала отчет 17.09, квитанция 2 пришла, смотрю в электронном кабинете в разделе "перегляд звитности" отчет есть. А в разделе "стан розрахункив с бюджетом" нет до сих пор начислений по ЕСВ. Или данные туда из отчета не сразу попадают?
Нет ни у кого, сбой какой то в системе
Да сбой не то слово, я три раза отправляла.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 59 з 66    Сторінки: ПершаПопередні5455565758596061626364НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись

Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00066300000000002