Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

СДАЕМ ОТЧЕТНОСТЬ ПО ЕСВ - все вопросы здесь

Відправлено користувачем godzelh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 64 з 67    Сторінки: ПершаПопередні5758596061626364656667Наступна
Надаємо консультації та допомогу у подачі бухгалтерської звітності: [mcg-lv.com]
Будь ласка, допоможіть! Працівник звільнений 03.06.21р, компенсація нарахована і виплачена після звільнення 09.06.21р. (Уплачено ЄСВ так як банк не пропускав) ПДФО та ВЗ перерахований як ознака доходу "127" (інші доходи). ЯК ВІДОБРАЖАТИ У ЗВІТІ З ЄСВ???
Добрий день!

Виникло питання по виправленню об'єднаної звітності за 1 кв. 2021р., а саме нарахування ЄСВ на відпускні (березень/квітень 2021) та доплати до мінімальної бази ЄСВ.

Вийшло так, що я занизила відпускні та доплату до мінбази ЄСВ за березень 2021р., а відпускні за квітень завищила.

1. Виходячи з порядку, я можу зробити виправлення за березень у звітності за 2 кв або через уточнюючий за допомогою типу нарахувань 2, але мені не подабається, що я не зможу деталізувати нарахування по відпускним (код 10) та доплаті до мінбази (код 13).

2. Як відкоригувати нарахування за квітень, адже потрібно зняти помилково нараховану в березні суму та нарахувати мінімальну базу доплати з кодом 13? Подати в звіті за 2 кв. 2021 правильну суму з кодом 13, а потім зняти зайво нарахований шматок звітною новою чи УР з кодом 3 або одразу подати в поточному звіті суму 6000 - вже нараховану в попередньому звіті? confused smiley


Добрий день!
щойно помітила, що в звіті за 1 квартал у додатку 4ДФ за один місяць подала тільки суми нарахованих податків, а графа з виплаченими сумами пуста, як виправити?
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, как показать в форме ЕСВ (додаток за май) сумму выплаченную за неиспользованный отпуск. Других в ыплат в мае не было.Человек в начале месяца умер и з/платы не было. Нужно показывать с кодом 10(отпуск) или нет? И какое количестоо дней в трудовых отношениях? Заранее всем благодарна за ответ.
Нет, компенсация отпуска показывается в одной строке с зарплатой без кода.
Добрий вечір! У звіті за 1 квартал 2021року було вказано декретні нарахування одним записом сума і єсв (а треба в розрізі місяців),звіт за другий квартал вже подано та прийнято.Як коригувати такі дані,? Звітний новий за другий квартал? помилковий запис видалити (гр.25 ознака 1) та додати правильні записи по місяцях (гр.25 -0)?
Добрый день) Подскажите, пожалуйста, как исправить... сдали отчет за 1 кв. и увидели, что сделали доплату до мин.з/п(тип нарахування 13) инвалиду и поставили код категории 1. Надо исправить, уточненка сначала по несуммовой не дается в медке сделать с признаками 0,1. Как бытьconfused smiley? Спасибо
Будь ласка допоможіть!

Чи обов'язково притримуватись формату підготовки звіту: спочатку за квітень Д1 і 4ДФ, а потім робити пару Д1 ДФ4 за травень, а потім ці ж пари за червень?
Чи можна зробити три звіти Д1 (за квітень, травень, червень), а потім перейти до звітів 4ДФ( за квітень, травень, червень).

Бо голова вже от така spinning smiley sticking its tongue outsmiling bouncing smiley
В кабінеті я роблю сперш розрахунок, потім додаток 1 за всі місяці,
потім додаток 4-дф за всі місяці і це не впливає на прийняття чи
неприйняття звіту...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Скажіть:
Як швидко сьогодні приймають звіти?

І ще болюче питання: хтось здає звіти через Ifin?
Звіти робились по порядку:
Додаток 1 за: 1-квітень, 2- 2-травень, 3-червень.
4ДФ за: за: 1-квітень, 2- 2-травень, 3-червень.
А ВІДПРАВИЛИСЬ, самостійно вистоївшись в порядку:
Додаток 1: травень, квітень, червень.
4 ДФ: червень, квітень, травень.

Хочеться матюкатись, напитись, звільнитись angry smiley і все через фігню з "пакращенням"
Добрый день, подскажите, в марте начилила и выплатила отпускные за апрель, в отпуске человек был весь апрель, отразила в отчете за 1 квартал с разбивкой на месеца. Теперь во 2 квартале за апрель по этому человеку заполнить графу количество дней пребывания в трудовых отношениях и все остальные пустые?
Quote
Skip17
Скажіть:
Як швидко сьогодні приймають звіти?

І ще болюче питання: хтось здає звіти через Ifin?
Звіти робились по порядку:
Додаток 1 за: 1-квітень, 2- 2-травень, 3-червень.
4ДФ за: за: 1-квітень, 2- 2-травень, 3-червень.
А ВІДПРАВИЛИСЬ, самостійно вистоївшись в порядку:
Додаток 1: травень, квітень, червень.
4 ДФ: червень, квітень, травень.

Хочеться матюкатись, напитись, звільнитись angry smiley і все через фігню з "пакращенням"
Отчеты пакетом отправляются, порядок в пакете значения не имеет. Даже интересно, как Вы этот порядок отследили?
Quote
Blick

Скажіть:
Як швидко сьогодні приймають звіти?

І ще болюче питання: хтось здає звіти через Ifin?
Звіти робились по порядку:
Додаток 1 за: 1-квітень, 2- 2-травень, 3-червень.
4ДФ за: за: 1-квітень, 2- 2-травень, 3-червень.
А ВІДПРАВИЛИСЬ, самостійно вистоївшись в порядку:
Додаток 1: травень, квітень, червень.
4 ДФ: червень, квітень, травень.

Хочеться матюкатись, напитись, звільнитись angry smiley і все через фігню з "пакращенням"
Отчеты пакетом отправляются, порядок в пакете значения не имеет. Даже интересно, как Вы этот порядок отследили?
Скачав отчёт в пдф.
Скачав электронную версию отправлено отчёта в xml
Додатки ж не зря пронумерованы, там разберутся. Вторая квитанция пришла?
Quote
Blick
Додатки ж не зря пронумерованы, там разберутся. Вторая квитанция пришла?
Да, теперь то есть. Вопрос в том моменте.
Пришло 2 квитанция и куча 1 кв с уведомлениями.
Всего, на 16 страниц отчёта, 23 страницы ответов
Выпьем за бережное отношение к природе smileys with beer
Quote
Skip17

Додатки ж не зря пронумерованы, там разберутся. Вторая квитанция пришла?
Да, теперь то есть. Вопрос в том моменте.
Пришло 2 квитанция и куча 1 кв с уведомлениями.
Всего, на 16 страниц отчёта, 23 страницы ответов
Выпьем за бережное отношение к природе smileys with beer
Я те первые квитанции даже не читаю. Отчет распечатываю частично, только страницы с цифрами. А квитанции вообще печатать перестала, переписываю с квитанции рег.номер и дату вверху на первой странице отчета. Так что природу берегу.))
Добрый день,

подскажите пожалуйста, за апрель и май начисления были, июнь пустой, нужно ли подавать пустой додаток?(подала пустой не приняли)

Спасибо!
Здав об'єднаний звіт 2 квартал. Допустив помилку в Д.1. перший місяць - кількість днів лікарняного 0. Потрібно 3.
Зробив новий звітний з одним Прізвищем, де була допущена помилка. (два рядки з ознакою 1 і 0).
Лише один файл цей зашифрував і відправив.
Ім'я файлу 17180023303174J0510106200000020120620211718.XML

Прийшла квитанція 2 "Документ не може бути прийнятий - документ в електронному вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено цілісність пакету)"

ЩО НЕ ТАК?

Чи потрібно ще відправляти той попередній звітній за цей період, він має назву другу
17180023303174J0510106100000040120620211718.XML

Допоможіть, будь ласка!
Пакек складається з Податкового розрахунку (новий звітний) та додатків, у яких присутнє виправлення. Чи так робили?
податковий розрахунок (заповнюєте тільки 01-06 рядки, інші 07-110 залишаються порожніми)+ додаток який виправили
ViktorStarling

податковий розрахунок (заповнюєте тільки 01-06 рядки, інші 07-110 залишаються порожніми)+ додаток який виправили. Ви так робили?
Quote
Nastya1988
Добрый день,

подскажите пожалуйста, за апрель и май начисления были, июнь пустой, нужно ли подавать пустой додаток?(подала пустой не приняли)

Спасибо!
Додаток 1 пустой не подается, у Вас их будет только два. Додаток 4ДФ я на всякий случай пустой подавала, принимается. Точно не знаю как надо, но за лишний пустой додаток ведь не накажут.
Доброго дня. Підкажіть будь-ласка здала звіт обєднаний, але згадала що не вказала вартість путівки безоплатно наданої директору. Як і де має відображатись в звіті? Дякую.
Доброго дня!)) Допоможіть, будь ласка))) зробили донарахування (код 13) працівнку-інваліду але поставили код 1, як не інвалід. Зараз не можу випрашити помилку, через уточнюючу з ознакми 0,1 ( спочатку несуммову треба ж виправити заміти неінваліда, на інваліда), а медок не дає(((
Всем спокойной работыsmiling smiley
За 1 квартал замучилась со сдачей нового отчета ЕСВ+ДФ, даже в Арт-Звите нужно было тщательно следить за каждой буквой-цифрой. За 2 квартал по крупным фирмам в Арт-Звите тупо копировала пред.отчет, правила что нужно, а по мелким фирмам формировала в ПО ФриЗвит (в ней хорошо сохраняется базовая информация, полностью видно данные, нет нужды каждый раз по новой вводить коды, ФИО, суммы...), потом импортировала в бесплатную версию Сонату, подписывала и отправляла.
Сегодня попробовала - ФИГВАМ уже получается, Соната пишет, что не импортирует данные отчеты.
Напрямую в электронный кабинет даже не хочу пробовать импортировать, еще жива память об отчетах за 1 квартал, с додаванием каждого нового додатка, каждой строки-цифирки, с проверкой правильности данных в 2мм графах. Как там импорт исказится, даже представлять страшно, а проверка там работает...
Поэтому нужен совет, какой демо-программой можно заменить Сонату - тупо импортировать, подписать-отправить.
Quote
STI
Всем спокойной работыsmiling smiley
За 1 квартал замучилась со сдачей нового отчета ЕСВ+ДФ, даже в Арт-Звите нужно было тщательно следить за каждой буквой-цифрой. За 2 квартал по крупным фирмам в Арт-Звите тупо копировала пред.отчет, правила что нужно, а по мелким фирмам формировала в ПО ФриЗвит (в ней хорошо сохраняется базовая информация, полностью видно данные, нет нужды каждый раз по новой вводить коды, ФИО, суммы...), потом импортировала в бесплатную версию Сонату, подписывала и отправляла.
Сегодня попробовала - ФИГВАМ уже получается, Соната пишет, что не импортирует данные отчеты.
Напрямую в электронный кабинет даже не хочу пробовать импортировать, еще жива память об отчетах за 1 квартал, с додаванием каждого нового додатка, каждой строки-цифирки, с проверкой правильности данных в 2мм графах. Как там импорт исказится, даже представлять страшно, а проверка там работает...
Поэтому нужен совет, какой демо-программой можно заменить Сонату - тупо импортировать, подписать-отправить.

Так ЕСВ в Сонате уже давно не отправляется, ну а теперь жлобы и остальную отчетность запретили, на Бух 911 ввели плату 50 грн,
куда страна катится. По поводу бесплатной, то только и осталось что ЭК и Единое Окно, ну и еще ZvitOK, но она вроде как официально не признана, хотя люди сдают без проблем.
Quote
panig

Всем спокойной работыsmiling smiley
За 1 квартал замучилась со сдачей нового отчета ЕСВ+ДФ, даже в Арт-Звите нужно было тщательно следить за каждой буквой-цифрой. За 2 квартал по крупным фирмам в Арт-Звите тупо копировала пред.отчет, правила что нужно, а по мелким фирмам формировала в ПО ФриЗвит (в ней хорошо сохраняется базовая информация, полностью видно данные, нет нужды каждый раз по новой вводить коды, ФИО, суммы...), потом импортировала в бесплатную версию Сонату, подписывала и отправляла.
Сегодня попробовала - ФИГВАМ уже получается, Соната пишет, что не импортирует данные отчеты.
Напрямую в электронный кабинет даже не хочу пробовать импортировать, еще жива память об отчетах за 1 квартал, с додаванием каждого нового додатка, каждой строки-цифирки, с проверкой правильности данных в 2мм графах. Как там импорт исказится, даже представлять страшно, а проверка там работает...
Поэтому нужен совет, какой демо-программой можно заменить Сонату - тупо импортировать, подписать-отправить.

Так ЕСВ в Сонате уже давно не отправляется, ну а теперь жлобы и остальную отчетность запретили, на Бух 911 ввели плату 50 грн,
куда страна катится. По поводу бесплатной, то только и осталось что ЭК и Единое Окно, ну и еще ZvitOK, но она вроде как официально не признана, хотя люди сдают без проблем.
Я давно пользуюсь отэтим ZvitOK-ом, с самого начала )))))
Это простейшая отправлялка, не сложная и не капризная, но надо следить за обновлениями.
И да, сразу скажу, что отчёт по ЕСВу я ею не сдавала (есть Медок), ZvitOK-ом сдаю отчётность по ФОПам (формирую в ФриЗвите).
Добрий день. Підкажіть, будь ласка.
Я перейшов на 3 группу с 3 кварталу 2021 року. До цього був на 2 группі. Заяву про перехід подав у вересні. І одразу побачив, що зміни внесені і я на 3 групі.
Проблема в тому, що 28 вересня отримав виплату на валютний рахунок(Повинна була прийти 1 жовтня: тобто на початку кварталу, але замовник допустив помилку).
Питання в тому, як мені правильно заповнити декларацію. Де вказувати суму цього переводу? Я так розумію, що вона повинна бути оподаткована за ставкою 5%, але як це правильно відобразити при поданні декларації.
Дякую.
Кошти надійшли в вересні і вони не мають оподатковуватись 5%.
Ви маєте розрахувати свій дохід за 9-ть місяців. І якшо ви вклались
в ліміт доходу для 2-ої групи - то всьо нормально і ви нічого нікому
не винні. Коли ж ви через валютне надходження цей ліміт перевищили,
тоді надлишок ви повинні оподаткувати за ставкою 15% відсотків і
перерахувати в бюджет. Хоча при такому переході закон і не вимагає
подавати деку з ЄП, я б подала - хай знають...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 64 з 67    Сторінки: ПершаПопередні5758596061626364656667Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043399999999999