Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

СДАЕМ ОТЧЕТНОСТЬ ПО ЕСВ - все вопросы здесь

Відправлено користувачем godzelh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 65 з 67    Сторінки: ПершаПопередні5758596061626364656667Наступна
296.5.1. Платники єдиного податку першої та другої груп подають до контролюючого органу податкову декларацію у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду, у разі перевищення протягом року обсягу доходу, визначеного у пункті 291.4 статті 291 цього Кодексу, або самостійного прийняття рішення про перехід на сплату податку за ставками, встановленими для платників єдиного податку другої або третьої (фізичні особи - підприємці) груп, або відмови від застосування спрощеної системи оподаткування у зв’язку з переходом на сплату інших податків і зборів, визначених цим Кодексом.
Помогите. Никто на горячей линии ПФ не может дать консультацию. Может, кто-то сталкивался.
Ситуация такая:
Человека приняли по совместительству на предприятие в 2015 году, в Додатке 4 табл 5 в категории поставили 1(вместо 2), как это исправить?
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, работники приняты в сентябре. Судя по консультациям, дод. 1 и дод. 4дф нужно подать пустым за июль и август.
Вопрос: у кого-то получилось?
Пришел ответ что не принято потому что в додатке 1 не заполнены данные angry smiley


4ДФ сдается пустым, а додаток 1 нужно подать только за сентябрь.
Графой 20 "0" - добавляете правильно указанные данные, "1"- изымаете неверно указананые данные
За первый квартал был подан отчет по обособленному подразделению. Потом по основному не принимался с ошибкой:
Після успішного подання Розрахунку з типом «Звітний» подання Розрахунку з типом «Звітний» або "Звітний" та «Довідковий» заборонено.
Как подать отчет за первый квартал? с каким типом?

Добрий день!
Потрібно подати звіти "довідкові" за майбутніх пенсіонерів.
Будь ласка, підкажіть за жовтень: подати треба до 20-го листопада чи до 30-го, чи взагалі хоч у грудні (квартал же один і той самий)?
Буду вдячна, як навчите який там алгоритм з "довідковим"
Сроков подачи у довидковых нет, они подаются по необходимости.
Quote
Blick
Сроков подачи у довидковых нет, они подаются по необходимости.
Дякую
Здравствуйте! Как подать объединённую отчётность за III квартал в электронном кабинете плательщика?
Здравствуйте, сотрудник заболел в сентябре, больничный принес только в ноябре(бумажный).
Как правильно отобразить в отчете? он в сентябре отработал 7 дней. Я в столбике 15 отображаю 30 дней, а столбик 13,14 заполнять нужно? Делаю ему за сентябрь доначисление до мин.ЕСВ и показываю доход 970грн, правильно? больничный уже в 4 кв показывать буду.
Первый раз он принес больничный в конце октября, но неправильный, исправленный принес на этой недели. Я ему за сентябрь только отработанные 7 дней показываю и начисленную з.п. за эти дни, правильно?
Quote
stinger
Здравствуйте! Как подать объединённую отчётность за III квартал в электронном кабинете плательщика?

Ручками, або завантажити з ФріЗвіту, якшо ви знаєте шо це...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Vlada21
Здравствуйте, сотрудник заболел в сентябре, больничный принес только в ноябре(бумажный).
Как правильно отобразить в отчете? он в сентябре отработал 7 дней. Я в столбике 15 отображаю 30 дней, а столбик 13,14 заполнять нужно? Делаю ему за сентябрь доначисление до мин.ЕСВ и показываю доход 970грн, правильно? больничный уже в 4 кв показывать буду.
Показываете за сентябрь только зарплату, ЕСВ до минималки начислять не надо, потому что еще нет полного сентябрьского дохода. В октябре покажете больничный сентябрем, тогда и рассчитаете нужно ли доплачивать до минималки.
Здраствуйте!

Подал пустой отчёт с тремя додатками 4ДФ. Его не приняли. Ответ в квитанции:

"Документ не відповідає всім вимогам електронного документа, оскільки виявлено недостовірність обов’язкового реквізиту щодо інформації про додатки, до додаються до розрахунку та є його невід’ємною частиною (в рядку 09 «Ознака платника єдиного внеску» в графі «Відмітка «Х» про відповідну ознаку» визначено ознаку <назва обраної ознаки>, проте у складі додатків до розрахунку не подано відомості про нарахування єдиного внеску)."

Я так понимаю теперь нужно подавать и пустые додатки 1. В них нужно указывать директора. И если нужно то проставлять количество дней в трудовых отношениях?
Quote
stinger
Здраствуйте!

Подал пустой отчёт с тремя додатками 4ДФ. Его не приняли. Ответ в квитанции:

"Документ не відповідає всім вимогам електронного документа, оскільки виявлено недостовірність обов’язкового реквізиту щодо інформації про додатки, до додаються до розрахунку та є його невід’ємною частиною (в рядку 09 «Ознака платника єдиного внеску» в графі «Відмітка «Х» про відповідну ознаку» визначено ознаку <назва обраної ознаки>, проте у складі додатків до розрахунку не подано відомості про нарахування єдиного внеску)."

Я так понимаю теперь нужно подавать и пустые додатки 1. В них нужно указывать директора. И если нужно то проставлять количество дней в трудовых отношениях?

А причина вашого пустого звіту - карантинна відпустка?!?!?!

По квитанції - вам потрібно зняти отой хрестик, якшо ви додатки 1
не подавали через те шо нема найманих працівників.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик права, нужно разобраться в причине подачи пустого отчета. Если это отпуск за свой счет на весь месяц, тогда додатки 1 будут не пустые, но нулевые. Если же работников совсем нет, то я так понимаю, что отчет совсем сдавать не нужно. Тем более, что пустой додаток 1 не принимается.

А ошибка про крестик в 091 строке появилась с этого квартала. Я сдавала отчет по подразделению, в котором только 4ДФ заполняются, и эта же ошибка выскочила. Пришлось крестик убирать, тогда программа ругается, но зеленым, типа предупреждение. В общем теперь если Вы не подаете додаток 1, значит вы уже и не "роботодавець", крестик надо убирать. Бред, конечно, но иначе оно не работает.
Quote
Шустрик
А причина вашого пустого звіту - карантинна відпустка?!?!?!
Нет. Предприятие деятельность не начало.
Quote
stinger

А причина вашого пустого звіту - карантинна відпустка?!?!?!

Нет. Предприятие деятельность не начало.

Так навіщо тоді вам звітувать - про що?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Будь ласка допоможіть.
Потрібно подати звіт за жовтень і листопад за колегу, що в грудні йде на пенсію.
Треба обрати звітність за 4 квартал в там вже робити "звітний" за відповідний місяць з поміткою "для призначення пенсій"?
Ставити:
"квартал-3" "номер місяця в кварталі-1" "номер додатку до розрахунку-1" за жовтень;
"квартал-3" "номер місяця в кварталі21" "номер додатку до розрахунку-2" за листопад?
Подати можна обидва місяці подати в одному пакеті звітності?
Робити не звітний, а довідковий з поміткою "для призначення пенсій"
Буде розрахунок 1 в основному документі.
Потім коли вже будете здавати звітний за всіх і за весь квартал, то
розрахунок буде 2.

Квартал 4, а не 3
Номер місяця в кварталі 2, а не 21.

Подавати в одному пакеті.

Сама ше не робила - тому не впевнена шо б на всі 100%...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Робити не звітний, а довідковий з поміткою "для призначення пенсій"
Буде розрахунок 1 в основному документі.
Потім коли вже будете здавати звітний за всіх і за весь квартал, то
розрахунок буде 2.

Квартал 4, а не 3
Номер місяця в кварталі 2, а не 21.

Подавати в одному пакеті.

Сама ше не робила - тому не впевнена шо б на всі 100%...


Дякую.
От те, як ви мене виправили і мала на увазі (писала сидячи в пробціsmiling smiley))) бігом і неуважно).

Дякую.

Консультації у спеців з пенс.фонду не змогла отримати. Таке враження, що вони і самі не знають як точно
Хто подавав Довідкову звітність?
Прийшла квитанція 2.
Там є вказання, що стан документу "Звітна".
А що "Довідкова" ніде нема.
Це правильна квитанція?
Проконсульте будь ласка на майбутнє.Співробітниці виповнюється 60р. в квітні 2022р.Я просто повинна буду здати звіти за січень, лютий, березень, бо в наступному році ми ж будемо помісячно здавати і все.Я повинна десь ставити галочку, що для пенсії?
Добрий день!
Підкажіть будь-ласка.
Подавався «довідковий» звіт за 4 квартал (для призначення пенсії)
Як тепер правильно розставити періоди?
На титульній сторінці: квартал - 4 ; номер Розрахунку – 2.

В додатках 1: квартал – 4; номер місяця – 1(2,3); номер додатку до Розрахунку – 1(2,3).

А в Додатку 4 ДФ: квартал – 4; номер місяця в кварталі – 1(2,3); номер Розрахунку – 1 (чи 2 ? Хоча в довідковому звіті 4 Дф не подавався) ; номер додатку у Розрахунку – 1(2,3).
Розрахунок 2
А додатки як звичайно 1, 2, 3...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Обнаружила ошибку в стр.07 КВЕД и в заглавной части новый код UA.. внесла г.Харьков, а не района. Как их исправить?
Quote
Шустрик
Розрахунок 2
А додатки як звичайно 1, 2, 3...
Дякую
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 65 з 67    Сторінки: ПершаПопередні5758596061626364656667Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054300000000002