Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Порадьте, будь ласка, що робити!!! ФОП

Відправлено користувачем tacja 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день. Я - ФОП, заг.с-ма оподаткування, протягом останнього року діяльності не здійснювала, найманих не було. (доходи тільки невеликий відсоток банку по р/р.). У вересні я змінила прізвище у зв"язку з одруження, але паспорт отримала тільки вчора (заплатила штраф, що пізніше його подала). Разом з тим, прочитала в неті, що до держреєстратора потрібно йти було через 5 днів після отримання Свідоцтва про одруження (на пастпорт не чекати???). ну і далі податкова - для отримання довідки 4-ОПП, Пенсійний Фонд...
1. Якщо я піду таким шляхом, що цього тижня звернусь до держреєстратора, податкової і т.д з новим паспортом та зміною прізвища. То грозить це мені штрафом? і наскільки великим?

2. Що робити з річною звітністю? Мені потрібно до 10-го січня (?? чи може якісь зміни вже є) подати декларацію за минулий рік в ДПІ, і до весни в Пенсійний Фонд -- звіт. То їх я вже подам на нове прізвище? Чи як то має бути?

3. Як ви вважаєте, можливо у всій цій ситуації краще піти до держреєстратора подати рішення про ліквідацію? (я протягом цього року діяльності не здійснювала, однак протягом 2010-го року активно працювали (ми займались виданням періодичного видання).... Я не закривалась, бо думали раптом відновимо діяльність. алде цей рік ну зовсім туго.

Прошу вибачення, якщо якісь речі Вам видаються безглуздими, та разом з тим, прошу Вас мені допомогти за можливості, та роз"яснити...
а где прочитали, что к регистратору надо идти через 5дней? почитайте Закон Украины "О государственной регистрации юридических лиц и физических лиц - предпринимателей" там все должно оговариваться
Я це прочитала в статті, на сайті юркомпанії. о, дякую! Виходить, що відмовити мені не може держреєстратор, бо в Законі ось що написано: "Державний реєстратор має право залишити без розгляду документи, які подані для проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу - підприємця, якщо:
документи подані за неналежним місцем проведення державної
реєстрації змін до відомостей про фізичну особу - підприємця;
документи не відповідають вимогам частин першої та другої
статті 8 та частини п'ятої статті 10 цього Закону;
документи подані не у повному обсязі".
Щодо терміну подання, то в Законі написано, що:

1. Зміни до відомостей про фізичну особу - підприємця, які
містяться в Єдиному державному реєстрі, а саме зміни щодо імені
фізичної особи, місця її проживання, реєстраційного номера
облікової картки платника податків або номера та серії паспорта
фізичної особи, яка через свої релігійні або інші переконання
відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки
платника податків та офіційно повідомила про це відповідні органи
державної влади і має відмітку у паспорті, набирають чинності з
дня їх державної реєстрації.
В принципі я у цій статті не знайшла нічого щодо часових обмежень щодо внесення змін.
Однак, більше хвилює податкова мене....


Никогда не слышала про такие штрафы. Налоговая обычно смотрит от даты изменений регистратора. Если деятельности не велось, то и нарушений в первичке не возникло.
Меняли адрес через года два после смены прописки, никто ничего не сказал, чего так поздно.
Дякую! Та я от після 1-го січня потраплю до реєстратора. Бо захворів.
а це мені таку консультацію дали юристи.. Вже якось спокійніше!
Не волнуйтесь, никто вас штрафовать не будет, как только навестите регистратора и гни(для отримання довідки 4-ОПП), можете сдавать отчеы по новой фамилии
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029400000000002