Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

виправлення помилок у звітності зЄСВ

Відправлено користувачем ella71 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
У табл. 6 графа 9 "код категорії" ставила 1, а треба 2, відповідно нарахування на фонд з/п пройшло 33,2%, а не 8,41% ( за 2009-2012р.), довідка про визнання помилки підписана ПФ-ом, потрібна допомога, як правильно в АРМ- звіті провести це виправлення?
Я так думаю вам потрібно спочатку створити скасовуючу
на ту людину - де помилились, а потім нову...................



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
ella71
У табл. 6 графа 9 "код категорії" ставила 1, а треба 2, відповідно нарахування на фонд з/п пройшло 33,2%, а не 8,41% ( за 2009-2012р.), довідка про визнання помилки підписана ПФ-ом, потрібна допомога, як правильно в АРМ- звіті провести це виправлення?
Смотрите здесь как это сделать (описание со снимками с экрана)


Дякую, але мені не зрозуміло, як робити із 2009-2010 р. і в таб.1 є гр.6.1 та 7.1 там я б поставила ( записала вручну) потрібні суми за 2011-2012р.,а в додатку до табл.1 п.3 " виправлення помилок... " в гр.3.1.1 та 3.3.1 суми за 2009-2010р.. Хтось підскаже, це правильно? Скасовуючі потрібно робити за 2011 -2012р. помісячно?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000362