Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ВСЕ ВОПРОСЫ ПО ЕСВ - реквизиты, отправка отчета, вторые квитанции, переброски платежей из ПФ и др....

Відправлено користувачем Монна Нонна 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 31 з 65    Сторінки: ПершаПопередні2627282930313233343536НаступнаОстання
Ой новий - слова пристарілим на людей похилого віку
поміняли - ото і всі новшества - остальне намєсті winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
buhivanchenko
Так... Ребята, а уже ж надо готовиться отчет по ЕСВ за октябрь по новой форме сдавать! Я чуть не пропустила все))
а с этого момента поподробнее, пожалуйста. А чего это?
Quote
Ivanna_admin
Quote
buhivanchenko
Так... Ребята, а уже ж надо готовиться отчет по ЕСВ за октябрь по новой форме сдавать! Я чуть не пропустила все))
а с этого момента поподробнее, пожалуйста. А чего это?
Приказ Минфина 813 - вступили в силу изменения в отчет по ЕСВ


Доброго времени суток! Подскажите кто сдал отчёт по старой форме, какие последствия? Кто знает, когда будет новый бланк и как подать новый отчёт???
Здравствуйте. Мы пользуемся только демоверсией СОТЫ (а перед этим демкой Айфина). У меня вопрос - если какая-то там проверка проверять будет ЭСВ. Для них достаточно ли распечатанной квитанции №2. Т.к. я где-то когда-то читал что этого достаточно и сам отчёт не распечатывал, да и в демо версии вроде и нельзя. Спасибо
Мати рідна! А ті квитанції потрібно роздруковувати??? Навіііщо?
Я печатаю и отчет, и квитанцию 2. А вдруг комп полетит, а у меня никакого подтверждения нет. А с отчетами уже пару раз накалывалась, влепила сумму не в ту строку, или недозаполнила что-то, на экране не вижу, а на распечатанном отчете замечаю. Так что распечатываю, просматриваю и только потом отправляю.
Quote
Ira_Sirena
Мати рідна! А ті квитанції потрібно роздруковувати??? Навіііщо?
В каждой квитанции № 2 есть Реєстраційний №, под которым отчёт принялся податковой.
Если не дай Бог какая непонятка, я подниму распечатанный отчёт с квитанцией, уже буду знать и видеть, что к чему...
Тим паче зараз - СОТА наприклад попереджає - шо
через півроку чистяцця архіви і вже нічого не можна
не те що роздрукувать - навіть побачить... drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Довіреність затребували в центрі обслуговування платників податків, коли подавали довідку-розрахунок з ЄСВ. До цього не потрібна була.
Яка потрібна довіреність для отримання довідки-розрахунку з ЄСВ.
Такий текст підійде:
ТОВ «АЛЬФА», в особі Директора Іванова І.І., довіряє Петрову Івану Івановичу (Паспорт, серія: , № , виданй року, ким ) подати до ДПІ Шевченківського району м. Києва довідку-розрахунок з єдиного внеску ТОВ «АЛЬФА».
Підписи сторін, печатка підприємства. Нотаріально засвідчена довіреність чи ні?
Старую сдают. Там изменения только в перечне таблиц, и то не существенное, престарелых в людей похилого віку переименовали.
Вони 20 числа чекають, щоб нову ввести.
Я вже теж здала. То це потрібно буде переробляти?
Сота (фактично той же Медок) сказала, шо геть
інша форма буде тільки за листопад, а змінену,
як писала вище Blick за жовтень вже можна
здавать... я вже й квитанцію отримала tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Сота (фактично той же Медок) сказала, шо геть
інша форма буде тільки за листопад, а змінену,
як писала вище Blick за жовтень вже можна
здавать... я вже й квитанцію отримала tongue sticking out smiley

То можна здавати...квитанції №2 прийшли?
Шустрик,подскажите, а что у вас в шапке отчета написано приказ 813 или все же старый номер?
Та нє ше всьо по-старому winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Та нє ше всьо по-старому winking smiley
Спасибо.

ну вот терзают меня сомнения..и сдать хочу..но потом как ляпнут они новую форму под 20 число...вечная дилемма
Думаю не ляпнуть - десь читала в новинах, шо
вони самі вроді казали шо уже нова Хворма
будить за листопад winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Думаю не ляпнуть - десь читала в новинах, шо
вони самі вроді казали шо уже нова Хворма
будить за листопад winking smiley
Хорошо бы оф.они это написали))spinning smiley sticking its tongue out
Quote
Шустрик
Думаю не ляпнуть - десь читала в новинах, шо
вони самі вроді казали шо уже нова Хворма
будить за листопад winking smiley
Я читала тільки, що в листопаді за жовтень подавати за новою. Задовбали. Нічо толком не можуть зробити.
Подскажите, пожалуйста,как лучше и правильней заполнить Таблицу №6 додатка 4 по ЕСВ за октябрь.
Работник отработал в октябре 23 кал. дня.Зарплата меньше минимальной.
Остальные 8 дней был на больничном. Зарплата выдана 2-числа, больничный принес 5-го.
Программа тянет доплату ЕСВ до минимальной зарплаты.
Может показать начисленные больничные, но не выплаченные? Но и здесь загвоздка,первый больничный закрыт 30-м числом, а 31-м открыт новый.
Сдала ещё 2.11. По всем четырём пришли вторые квитанции - "отчёт принят". Почитала форум - начали одолевать сомнения. Многая знания - многая печали. И так лень второй раз с ЕСВ морочиться
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 31 з 65    Сторінки: ПершаПопередні2627282930313233343536НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00053599999999998