Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ВСЕ ВОПРОСЫ ПО ЕСВ - реквизиты, отправка отчета, вторые квитанции, переброски платежей из ПФ и др....

Відправлено користувачем Монна Нонна 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 42 з 65    Сторінки: ПершаПопередні3738394041424344454647НаступнаОстання
Бланк ЕСВ
В медок 190 не могу найти бланк ЕСВ!
Здравствуйте! Человек отработал часть месяца по договору ЦПД, после прекращения действия ЦПД был оформлен трудовой договор (в этом же месяце). Как правильно заполнить отчет по ЕСВ? И надо ли доплачивать до минималки оплату по ЦПД или только по трудовому договору пропорционально отработанным дням? Спасибо.
Quote
ElenaZh
Quote
sashka111
Quote
lm2010
1.СОТА не работает , поэтому создала отчет в электронном кабинете плательщика по ЕСВ. Отправила, получила квитанцию №1 (в единственном экземпляре) и квитанцию №2 . Сомневаюсь что-то , что весь пакет ушел, потому что квитанций №1 на каждую из таблиц табл. 1,5,6 отсутствует.
Вопрос к тем , кто сдает ЕСВ через электронный кабинет плательщика . Вам приходят квитанция №1 на каждую таблицу из пакета или тоже в 1 экземпляре на весь пакет.

2.Кто знает когда заработает СОТА?
здавала ЄСВ за травень через кабінет, то прийшла квитанція 1 (одна на цілий пакет) ну і також одна квитанція 2....тому все ок. так і має бути в кабінеті...

А як скоро вони приходять? Куди? Де іх подивитись?
Щойно вперше скористалась ел.кабінетом, не розібралась ще що і як. Дякую!
чекала квитанцію 4 дні, тобто 2.06 здала звіт, а 06.06 отримала 2 квитанцію, але дата на цій 2.06.....Їх можна подивитись, у вхідних/вихідних документах, а ще краще там де створювали звіт "Введення звітності", біля створюваного звіту є маленький трикутник, там має бути квитанція 1 та квитанція 2.....


Quote
Иногда могу
Посоветуйте в такой ситуации. Отчет за май сдавала через Соту - все прошло, пришли все квитанции, но возможности распечатать отчет и квитанции не было....сегодня захожу в эл.кабинет сделать отчет за июнь - и шок...не вижу отчета за май......в Соту естественно уже зайти не могу и что теперь делать, как быть с отчетом за май????

У кого то была такая ситуация???
Подскажите пож-та, сдала через кабинет отчет по ЕСВ еще 6 июля, не приняли из-за ошибки. Пересдала 7 и 13 июля и приходит только первая квитанция, второй нету. Я вот думаю может в дополнительных параметрах что-то не так ставлю. Может поставить "новий звітний" и нужно ли заполнять номер однотипного документа или нет?
Добрий день, підприємець на єдиному 3 група інвалід за себе не платить єдиного внеску, було два працівники у червні за ЦПД у звіті з ЄСВ вказуємо тільки цих працівників 1, 5 і 6 таблиця, правильно я розумію?
Так за себе і за найманих - це різні звіти...drinking smiley
За себе ФОПи подають тільки річний звіт
А в місячному звичайно показуєте тільки
найманих та ЦПДешників...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Так за себе і за найманих - це різні звіти...drinking smiley
За себе ФОПи подають тільки річний звіт
А в місячному звичайно показуєте тільки
найманих та ЦПДешників...
Дякую!
а я не могу даже войти в кабинет...... какой программой бесплатной сейчас можно сдать отчет по ЕСВ за июнь? поделитесь информацией плиз...
сотрудник был на своем счету половину месяца, в таблице 6 ввожу две строки- одна фактически зп начисленная, и другая с кодом "тип нарахувань" 13, поле 19 сумма на какую доначислен есв и 21 - сам есв. В таблице 1 где надо указать доначисления есв? В поле 2.5 и 3.5 не надо указывать?
Quote
cat813
Подскажите пож-та, сдала через кабинет отчет по ЕСВ еще 6 июля, не приняли из-за ошибки. Пересдала 7 и 13 июля и приходит только первая квитанция, второй нету. Я вот думаю может в дополнительных параметрах что-то не так ставлю. Может поставить "новий звітний" и нужно ли заполнять номер однотипного документа или нет?
Сдала отчеты по двум предприятиям 8 июля. Вторых квитанций тоже нет... Не знаю что делать.
Вторые квитанции кому-то приходят за отчет за июнь?
Доброго дня.
Через Медок відправила єсв звіт ще 7.07, до цього часу немає ні 1-ої ні 2-ої квитанції. Сьогодні глянула в кабінеті - там цей звіт є датою 07.07 і пише що звіт оброблено ПФУ, дозволений тільки перегляд.

Хтось з таким стикався? Як отримати 2-гу квитанцію?
Quote
SPPVV
Доброго дня.
Через Медок відправила єсв звіт ще 7.07, до цього часу немає ні 1-ої ні 2-ої квитанції. Сьогодні глянула в кабінеті - там цей звіт є датою 07.07 і пише що звіт оброблено ПФУ, дозволений тільки перегляд.

Хтось з таким стикався? Як отримати 2-гу квитанцію?
в кабінеті шукайте квитанцію у вхідних/вихідних
Quote
Oxi
Quote
SPPVV
Доброго дня.
Через Медок відправила єсв звіт ще 7.07, до цього часу немає ні 1-ої ні 2-ої квитанції. Сьогодні глянула в кабінеті - там цей звіт є датою 07.07 і пише що звіт оброблено ПФУ, дозволений тільки перегляд.

Хтось з таким стикався? Як отримати 2-гу квитанцію?
в кабінеті шукайте квитанцію у вхідних/вихідних[


вже шукала, немає ((

відправляла ж через медок, то й квитанцію чекаю в медку. на всі попередні звіти квитанції є тільки в медку, хоча звіти і відображені в кабінеті.

14.07 подавала повідомлення про прийом на роботу через кабінет (бо медок блокував антивірус) , то все ок: прийшли обидві квитанції (знайшла їх у вхідних/вихідних).

а з червневим єсв якась непонятка ... так і хочеться перефразувати Віні-Пуха: отчет с есв за июнь очень странная штука он как бы сдан, но как бы и нет...
Quote
Джусик
Quote
cat813
Подскажите пож-та, сдала через кабинет отчет по ЕСВ еще 6 июля, не приняли из-за ошибки. Пересдала 7 и 13 июля и приходит только первая квитанция, второй нету. Я вот думаю может в дополнительных параметрах что-то не так ставлю. Может поставить "новий звітний" и нужно ли заполнять номер однотипного документа или нет?
Сдала отчеты по двум предприятиям 8 июля. Вторых квитанций тоже нет... Не знаю что делать.
Вторые квитанции кому-то приходят за отчет за июнь?

В налоговой сказали многие жалуются, поэтому приносят вручную
Отправляла отчет 17.07, вторая квитанция пришла в тот же день, да вот обнаружила - шляпа)) - что середньооблікову и штатну чисельність забыла указать eye popping smiley . Естественно, принято с "попередженнями". Можно ли отправить звітну нову? Оно же не задвоится, как в 1ДФ?
Я здала 13 липня, в той же день прийшла перша квитанція. Другої досі нема. В податкову телефоную - в них прога зависла, сказали чекати... Якщо вручну нести, то це як? Не маю такого досвіду, все що подавала, то лише в електронному вигляді
Quote
cat813
Quote
Джусик
Quote
cat813
Подскажите пож-та, сдала через кабинет отчет по ЕСВ еще 6 июля, не приняли из-за ошибки. Пересдала 7 и 13 июля и приходит только первая квитанция, второй нету. Я вот думаю может в дополнительных параметрах что-то не так ставлю. Может поставить "новий звітний" и нужно ли заполнять номер однотипного документа или нет?
Сдала отчеты по двум предприятиям 8 июля. Вторых квитанций тоже нет... Не знаю что делать.
Вторые квитанции кому-то приходят за отчет за июнь?

В налоговой сказали многие жалуются, поэтому приносят вручную
Quote
Джусик
Quote
cat813
Подскажите пож-та, сдала через кабинет отчет по ЕСВ еще 6 июля, не приняли из-за ошибки. Пересдала 7 и 13 июля и приходит только первая квитанция, второй нету. Я вот думаю может в дополнительных параметрах что-то не так ставлю. Может поставить "новий звітний" и нужно ли заполнять номер однотипного документа или нет?
Сдала отчеты по двум предприятиям 8 июля. Вторых квитанций тоже нет... Не знаю что делать.
Вторые квитанции кому-то приходят за отчет за июнь?
из трёх - по одному только пришла - по тому что сдала ещё 3 июля
Quote
SPPVV
Доброго дня.
Через Медок відправила єсв звіт ще 7.07, до цього часу немає ні 1-ої ні 2-ої квитанції. Сьогодні глянула в кабінеті - там цей звіт є датою 07.07 і пише що звіт оброблено ПФУ, дозволений тільки перегляд.

Хтось з таким стикався? Як отримати 2-гу квитанцію?
це означає, що звіт вважається прийнятим, але підтвердження немає
Quote
Aleksa_
Отправляла отчет 17.07, вторая квитанция пришла в тот же день, да вот обнаружила - шляпа)) - что середньооблікову и штатну чисельність забыла указать eye popping smiley . Естественно, принято с "попередженнями". Можно ли отправить звітну нову? Оно же не задвоится, как в 1ДФ?
не задвоиться...можно подавати безліч по 20 включно, кожний наступний скасовує попередній
Quote
Natai
Quote
Aleksa_
Отправляла отчет 17.07, вторая квитанция пришла в тот же день, да вот обнаружила - шляпа)) - что середньооблікову и штатну чисельність забыла указать eye popping smiley . Естественно, принято с "попередженнями". Можно ли отправить звітну нову? Оно же не задвоится, как в 1ДФ?
не задвоиться...можно подавати безліч по 20 включно, кожний наступний скасовує попередній
а ставити "звітний" чи "новий звітний" у звіті ЄСВ?
Допоможіть будь ласка, читала на форумі що така проблема вже була у когось з вас, як її вірішили? Склала ПДПЄдиного податка за півріччя в Електронному кабінеті натискакую на кнопку "Підписати й надіслати" а далі результата не має. Програма не видає можливості підпису. І так вже 3 день. Раніше такої халепи не було. ХТО І ЩО РОБИВ З ЦИМ ЛИХОМ))). Дякую.
Quote
sashka111
Quote
Natai
Quote
Aleksa_
Отправляла отчет 17.07, вторая квитанция пришла в тот же день, да вот обнаружила - шляпа)) - что середньооблікову и штатну чисельність забыла указать eye popping smiley . Естественно, принято с "попередженнями". Можно ли отправить звітну нову? Оно же не задвоится, как в 1ДФ?
не задвоиться...можно подавати безліч по 20 включно, кожний наступний скасовує попередній
а ставити "звітний" чи "новий звітний" у звіті ЄСВ?

Сьогодні отримала другу квитанція на звіт поданий 13.07. Помилка - в гр. 23 поставила не "0", а "-". Подала повторно звіт з виправленням і зазначенням "новий звітній", через годину прийшла друга квитанція
Quote
Natalya74
Допоможіть будь ласка, читала на форумі що така проблема вже була у когось з вас, як її вірішили? Склала ПДПЄдиного податка за півріччя в Електронному кабінеті натискакую на кнопку "Підписати й надіслати" а далі результата не має. Програма не видає можливості підпису. І так вже 3 день. Раніше такої халепи не було. ХТО І ЩО РОБИВ З ЦИМ ЛИХОМ))). Дякую.

в пн подавала декларацію по єп - було те саме. перезайшла в ел.кабінет - все ок, підписала і відправила
дякую за відповідь, та просто перезайти й відправити в мене не виходить, не дає піддписати((((
В июне была информация о новом бланке ЕСВ за июль...он есть? не могу найти...или сдаем на старом?
Quote
Kisulya
В июне была информация о новом бланке ЕСВ за июль...он есть? не могу найти...или сдаем на старом?

Нет ничего нигде, сдал вчера ЕСВ по старой форме, все квитанции пришли сразу, а №2 только вечером.
Позвонил в пенсионный сказали что отчет лег нормально, проблем нет.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 42 з 65    Сторінки: ПершаПопередні3738394041424344454647НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00060199999999999