Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ВСЕ ВОПРОСЫ ПО ЕСВ - реквизиты, отправка отчета, вторые квитанции, переброски платежей из ПФ и др....

Відправлено користувачем Монна Нонна 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 44 з 65    Сторінки: ПершаПопередні3940414243444546474849НаступнаОстання
Ну вот все, выяснила. кв №2 - нет до сих пор.
В электронном кабинете - отчет ЕСТЬ.
Позвонила в налоговую, сказали: "с пятницы кв №2 пока нет ни у кого, что-то случилось на сервере в Киеве. ЖДИТЕ! "
smileys with beer Ждём!
[/quote] почекаємо пару днів, можливо квітанція 2 прийде, дайте знати будь ласка, якщо прийде квитанція 2[/quote]

Да, ждём, я сейчас еще по другой фирме отправлюspinning smiley sticking its tongue out посмотрю, что с сегодняшними квитанциями>grinning smiley<[/quote]
добре) дайте знати будь ласка)[/quote]

Прийшла кв № 2 за п'ятницю, а за сьогодні поки нема
Quote
Sonar
Ну вот все, выяснила. кв №2 - нет до сих пор.
В электронном кабинете - отчет ЕСТЬ.
Позвонила в налоговую, сказали: "с пятницы кв №2 пока нет ни у кого, что-то случилось на сервере в Киеве. ЖДИТЕ! "
smileys with beer Ждём!
почекаємо пару днів, можливо квітанція 2 прийде, дайте знати будь ласка, якщо прийде квитанція 2[/quote]

Да, ждём, я сейчас еще по другой фирме отправлюspinning smiley sticking its tongue out посмотрю, что с сегодняшними квитанциями>grinning smiley<[/quote]
добре) дайте знати будь ласка)[/quote]

Прийшла кв № 2 за п'ятницю, а за сьогодні поки нема[/quote] це чудово, прийду додому теж подивлюсь)
Quote
sashka111
Quote
Sonar
Ну вот все, выяснила. кв №2 - нет до сих пор.
В электронном кабинете - отчет ЕСТЬ.
Позвонила в налоговую, сказали: "с пятницы кв №2 пока нет ни у кого, что-то случилось на сервере в Киеве. ЖДИТЕ! "
smileys with beer Ждём!
почекаємо пару днів, можливо квітанція 2 прийде, дайте знати будь ласка, якщо прийде квитанція 2

Да, ждём, я сейчас еще по другой фирме отправлюspinning smiley sticking its tongue out посмотрю, что с сегодняшними квитанциями>grinning smiley<[/quote]
добре) дайте знати будь ласка)[/quote]

Прийшла кв № 2 за п'ятницю, а за сьогодні поки нема[/quote] це чудово, прийду додому теж подивлюсь)[/quote]
Quote
sashka111
немає квитанції 2 за п'ятницю(((


Quote
sashka111
Quote
sashka111
Quote
Sonar
Ну вот все, выяснила. кв №2 - нет до сих пор.
В электронном кабинете - отчет ЕСТЬ.
Позвонила в налоговую, сказали: "с пятницы кв №2 пока нет ни у кого, что-то случилось на сервере в Киеве. ЖДИТЕ! "
smileys with beer Ждём!
почекаємо пару днів, можливо квітанція 2 прийде, дайте знати будь ласка, якщо прийде квитанція 2

Да, ждём, я сейчас еще по другой фирме отправлюspinning smiley sticking its tongue out посмотрю, что с сегодняшними квитанциями>grinning smiley<
добре) дайте знати будь ласка)[/quote]

Прийшла кв № 2 за п'ятницю, а за сьогодні поки нема[/quote] це чудово, прийду додому теж подивлюсь)[/quote]
Quote
sashka111
немає квитанції 2 за п'ятницю(((
а Ви відправляли в п'ятницю зранку чи у ввечері?
Quote
Sonar
время отправки 10:03:59
а в мене 19:24:52, можливо там черга і мені завтра прийде, іншого пояснення не бачу(
Quote
sashka111
Quote
sashka111
Quote
sashka111
Quote
Sonar
Ну вот все, выяснила. кв №2 - нет до сих пор.
В электронном кабинете - отчет ЕСТЬ.
Позвонила в налоговую, сказали: "с пятницы кв №2 пока нет ни у кого, что-то случилось на сервере в Киеве. ЖДИТЕ! "
smileys with beer Ждём!
почекаємо пару днів, можливо квітанція 2 прийде, дайте знати будь ласка, якщо прийде квитанція 2

Да, ждём, я сейчас еще по другой фирме отправлюspinning smiley sticking its tongue out посмотрю, что с сегодняшними квитанциями>grinning smiley<
добре) дайте знати будь ласка)

Прийшла кв № 2 за п'ятницю, а за сьогодні поки нема[/quote] це чудово, прийду додому теж подивлюсь)[/quote]
Quote
sashka111
немає квитанції 2 за п'ятницю(((
а Ви відправляли в п'ятницю зранку чи у ввечері?[/quote]

Да не волнуйтесь Вы так сильно, еще почти две недели, или квитанция придет, или повторно отправите. Загляните в кабинет, может там уже "Звіт оброблено ПФУ" ? До речі в мене на кв. 2 стоїть час прийняття 10:05:15 04.07.2017- трохи більше хвилини, а у кабінеті вчора - не було її, чудеса!
Quote
sashka111
Quote
Sonar
время отправки 10:03:59
а в мене 19:24:52, можливо там черга і мені завтра прийде, іншого пояснення не бачу(

ночью получитеsmiling smiley
Quote
Sonar
Да не волнуйтесь Вы так сильно, еще почти две недели, или квитанция придет, или повторно отправите. Загляните в кабинет, может там уже "Звіт оброблено ПФУ" ? До речі в мене на кв. 2 стоїть час прийняття 10:05:15 04.07.2017- трохи більше хвилини, а у кабінеті вчора - не було її, чудеса!
ні, в кабінеті немає....так, хвилююсь, хочу вже отримати ту квитанцію....
Quote
sashka111
Quote
Sonar
Да не волнуйтесь Вы так сильно, еще почти две недели, или квитанция придет, или повторно отправите. Загляните в кабинет, может там уже "Звіт оброблено ПФУ" ? До речі в мене на кв. 2 стоїть час прийняття 10:05:15 04.07.2017- трохи більше хвилини, а у кабінеті вчора - не було її, чудеса!
ні, в кабінеті немає....так, хвилююсь, хочу вже отримати ту квитанцію....
тобто в кабінеті звіт є, але немає "Оброблено ПФУ"(
Quote
sashka111
Quote
sashka111
Quote
Sonar
Да не волнуйтесь Вы так сильно, еще почти две недели, или квитанция придет, или повторно отправите. Загляните в кабинет, может там уже "Звіт оброблено ПФУ" ? До речі в мене на кв. 2 стоїть час прийняття 10:05:15 04.07.2017- трохи більше хвилини, а у кабінеті вчора - не було її, чудеса!
ні, в кабінеті немає....так, хвилююсь, хочу вже отримати ту квитанцію....
тобто в кабінеті звіт є, але немає "Оброблено ПФУ"(

У меня в пятничном уже есть"оброблено", а в сегодняшнем пока нет, не волнуйтесь будет и у Вас, подождите, раз был какой-то глюк - то все придет, уже ведь исправили.
Quote
Sonar
Quote
sashka111
Quote
sashka111
Quote
Sonar
Да не волнуйтесь Вы так сильно, еще почти две недели, или квитанция придет, или повторно отправите. Загляните в кабинет, может там уже "Звіт оброблено ПФУ" ? До речі в мене на кв. 2 стоїть час прийняття 10:05:15 04.07.2017- трохи більше хвилини, а у кабінеті вчора - не було її, чудеса!
ні, в кабінеті немає....так, хвилююсь, хочу вже отримати ту квитанцію....
тобто в кабінеті звіт є, але немає "Оброблено ПФУ"(

У меня в пятничном уже есть"оброблено", а в сегодняшнем пока нет, не волнуйтесь будет и у Вас, подождите, раз был какой-то глюк - то все придет, уже ведь исправили.
дякую Вам
с пятницы нет квитанции 2, в кабинете № рег стоит, а оброблено в ПФУ нет
я одна такая, или еще счастливчики есть?
Вчора на всі три звіти получила аж під кінець
робочого дня.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Svetulya
с пятницы нет квитанции 2, в кабинете № рег стоит, а оброблено в ПФУ нет
я одна такая, или еще счастливчики есть?
в мене так само, квитанції немає досі, в кабінеті звіт є, номер також є, але не пише, що оброблено ПФУ…..будете чекати, чи ще раз будете відправляти?
Quote
Шустрик
Вчора на всі три звіти получила аж під кінець
робочого дня.
а Ви коли відправляли?
Quote
Шустрик
В п'ятницю drinking smiley
Вибачте, що так розпитую, а години можете сказати, приблизно?
Quote
sashka111
Quote
Svetulya
я отправляла в 15-15
еще подожду
напишіть будь ласка, як прийде квитанція 2
Сегодня отправила отчет ЕСВ повторно, моментально пришла квитанция 2, но без регистрационного номера пенсионного фонда. Получается, что ПФ не проверил его?
Quote
TayaV
Сегодня отправила отчет ЕСВ повторно, моментально пришла квитанция 2, но без регистрационного номера пенсионного фонда. Получается, что ПФ не проверил его?
а в кабінеті звіт є? (пише що оброблено ПФУ)?
Quote
Svetulya
на сегодня все еще глухо (с пятницы)
У меня глухо с понедельника (около 12 отправила). В кабинете: "дозволено тільки перегляд, отриманий по Email".
В прошлом году за июнь был какой-то кошмар с этим отчетом, отправляла его 5 раз и в итоге 21 числа получила квитанцию, что отчет не принят.
Я уже начинаю нервничатьsad smiley Пожалуй, после обеда отправлюсь в пенсионный, попробую пообщаться.
Quote
Айрини
Quote
Svetulya
на сегодня все еще глухо (с пятницы)
У меня глухо с понедельника (около 12 отправила). В кабинете: "дозволено тільки перегляд, отриманий по Email".
В прошлом году за июнь был какой-то кошмар с этим отчетом, отправляла его 5 раз и в итоге 21 числа получила квитанцию, что отчет не принят.
Я уже начинаю нервничатьsad smiley Пожалуй, после обеда отправлюсь в пенсионный, попробую пообщаться.
платили штраф?
Quote
Айрини
Quote
Svetulya
на сегодня все еще глухо (с пятницы)
У меня глухо с понедельника (около 12 отправила). В кабинете: "дозволено тільки перегляд, отриманий по Email".
В прошлом году за июнь был какой-то кошмар с этим отчетом, отправляла его 5 раз и в итоге 21 числа получила квитанцию, что отчет не принят.
Я уже начинаю нервничатьsad smiley Пожалуй, после обеда отправлюсь в пенсионный, попробую пообщаться.

А чё нервничаете? еще ведь столько дней! smiling smiley
А куда заходить в кабинет. В понедельник отправила отчет только кв.1. В кабинете никогда не проверяла. Куда заходить подскажите.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 44 з 65    Сторінки: ПершаПопередні3940414243444546474849НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00057700000000005