Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ВСЕ ВОПРОСЫ ПО ЕСВ - реквизиты, отправка отчета, вторые квитанции, переброски платежей из ПФ и др....

Відправлено користувачем Монна Нонна 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 49 з 65    Сторінки: ПершаПопередні4445464748495051525354НаступнаОстання
Пипец что творится с квитанциями.
И в кабинет электронный не могу зайти, Пишет - невидома помилка.
Кто-то может зайти?
Порушено вимоги Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України від 10.04.2008 № 233: помилка при знятті підпису електронного документа Код: 12 Внутрішня помилка перевірки підпису.

Кто с таким сталкивался???


Quote
Клотильда
Quote
alesy
переотправила я по одному маленькому предприятию отчет сегодня, получила кв. 2 от ДФС !!! но в электронном кабинете все равно не стоит статус "оброблено ПФУ"
если хотите 2 кв. от ПФ , то надо новый скопировать и отправить .

А как это сделать в Приват 24 для бизнеса не в курсе?
Quote
Roksolana2017
Порушено вимоги Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України від 10.04.2008 № 233: помилка при знятті підпису електронного документа Код: 12 Внутрішня помилка перевірки підпису.

Кто с таким сталкивался???

Переформировали отчет и отправили заново. Прошло! Не панацея, но попробовать можно. . .)
Quote
Blick
Да все в курсе, почитайте форум, с 11 числа такое.

А вы случайно не в курсе, как в Приват 24 для Бизнеса, повторно отправить отчет по ЕСВ по которому уже получена квитанция №1, чтоб получить квитанцию №2?. . .
Quote
faeton-2000
Quote
Blick
Да все в курсе, почитайте форум, с 11 числа такое.

А вы случайно не в курсе, как в Приват 24 для Бизнеса, повторно отправить отчет по ЕСВ по которому уже получена квитанция №1, чтоб получить квитанцию №2?. . .

Я уже третий раз отправляю
Открыть отчет, вверху есть - копировать отчет, переподписать и отправить.
Quote
faeton-2000
Quote
Blick
Да все в курсе, почитайте форум, с 11 числа такое.

А вы случайно не в курсе, как в Приват 24 для Бизнеса, повторно отправить отчет по ЕСВ по которому уже получена квитанция №1, чтоб получить квитанцию №2?. . .

Зашел в кабинет плательщика, там отправленный отчет отражается, я так понимаю он принят, тогда эта 2 квитанция мне нужна, и не стоит отправлять по второму кругу?
В кабинете все отчеты отражаются, и непринятые. На принятом отчете должна быть пометка Звіт оброблено ПФУ. И квитанция там есть внутри отчета как додаток.
Якшо там стоїть оброблено ПФУ - значить прийнято,
а в вхідних/вихідних можете глянуть і друкануть собі
свою другу квитанцію drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Я не пойму как решает эту проблему повторная отправка, было какое то разъяснение от ПФУ?
Я тоже не пойму, но как-то решает. А разъяснений от них не дождешься. После отправки того же отчета повторно, отчет к вечеру принялся. Но у меня ключи в тот день заканчивались, поэтому, не дождавшись, отправила еще и новый скопированный, квитанция на него пришла как обычно на следующий день.
Дошла 2 квитанция, отчет сдавал 15.12, дата реєстрації звіту в Реєстрі 18.12.
Так кабінєт жиж у вихідні не работав, того й не всі
п'ятничні звіти вспінули пролізти в сєрвєр drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Выше в примере годовой отчет - там нет есв за 1квартал. Я сдала отчет и за 1 квартал отразила 2112грн. У меня 1 квартал ФЛП на общей системе без деятельности. Со второго квартала ЕН 3группа с ндс. Что с ЕСВ за 1 квартал? Была поправка к закону, я что-то пропустила?
Так в ЄСВ будуть дві таблиці, перша для загальників,
там показуєте свій перший квартал січень-березень,
і друга для єдинщиків, там показуєте квітень-грудень tongue sticking out smiley
Все в одному звіті drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Так в ЄСВ будуть дві таблиці, перша для загальників,
там показуєте свій перший квартал січень-березень,
і друга для єдинщиків, там показуєте квітень-грудень tongue sticking out smiley
Все в одному звіті drinking smiley
Ага, я так і показала. Сумнів виник щодо першого кварталу ЕСВ 2112 грн чи 0 грн? На попередній сторінці теми в прикладі таблиці 1 чомусь есв 0грн за січень-березень
Ну за січень-березень хоть і нуль доходів, а обовязок
то платить ЭСВ ніхто не відміняв... drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Здравствуйте! Подскажите, может кто сталкивался, как исправить ошибку в отчете, если не выделили отдельной строкой сумму больничных в таблице 6, и, соответственно, не отразили в строках 1.3, 1.4 таблицы 1? Заранее спасибо!
Quote
Шустрик
Ну за січень-березень хоть і нуль доходів, а обовязок
то платить ЭСВ ніхто не відміняв... drinking smiley
Спасибо за ответ!
Quote
alpy_chrom [ Відповісти приватно ] Re: ВСЕ ВОПРОСЫ ПО ЕСВ - реквизиты, отправка отчета, вторые квитанции, переброски платежей из ПФ и др.... нове 10 січень, 2018 13:02 Здравствуйте! Подскажите, может кто сталкивался, как исправить ошибку в отчете, если не выделили отдельной строкой сумму больничных в таблице 6, и, соответственно, не отразили в строках 1.3, 1.4 таблицы 1? Заранее спасибо!

У меня задвоился отчет. Инспектор сказала, что нужно в таблице 6 (в текущем отчете), поставить в колонке "Тип нарахувань" - признак 3 (скасовуюча). И правильные начисления.
Доброго часу доби!
Подаю Декларацію з податку на прибуток не діюючого підприємства раз на рік, минулого року це був документ j0108103 цьогоріч також відправив його, прийшла кв.№1 про неприйнятя за причиною не чинності форми (до грудня 2016). Формую документ в ОПЗ, відправляю через Сонату. Який документ актуальний цього року, за якою формою потрібно подавати декларацію?
Дякую за відповідь.
Quote
YuV1892
Доброго часу доби!
Подаю Декларацію з податку на прибуток не діюючого підприємства раз на рік, минулого року це був документ j0108103 цьогоріч також відправив його, прийшла кв.№1 про неприйнятя за причиною не чинності форми (до грудня 2016). Формую документ в ОПЗ, відправляю через Сонату. Який документ актуальний цього року, за якою формою потрібно подавати декларацію?
Дякую за відповідь.

Зараз приймають j0108104 , в Сонаті вона є, але я так розумію ліцензії на Сонату в Вас нема. Зробіть її в Електронному кабінеті платника, там теж є.
Quote
YuV1892
електронний кабінет платка це та ж ОПЗ чи ні?

Ні. Зайдете сюди [cabinet.sfs.gov.ua] , у правому верхньому куточку є "вхід", тиснете, вийде віконечко яке запросить ключ (я директора підгружаю), потім пароль, а далі уважненько по питанням робіть вхід, потім зліва буде "введення звітності", уважно, не кваплячись, знайдіть свій звіт, зробіть його - підпишить - і відішліть, роздрукуйте. Потім, коли приймуть поряд зі звітом з'явиться квитанція.
Успіхів!
Дякую. Все зробив. Виявляється навіть простіше ніж я робив зазвичай.
Quote
YuV1892
Дякую. Все зробив. Виявляється навіть простіше ніж я робив зазвичай.

Вітаю! Мені теж подобається smileys with beer
Підкажіть, будь ласка, який код у звіті про майновий стан за 2017р. у ФОП на загальній системі? Дякую.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 49 з 65    Сторінки: ПершаПопередні4445464748495051525354НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056500000000001