Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ВСЕ ВОПРОСЫ ПО ЕСВ - реквизиты, отправка отчета, вторые квитанции, переброски платежей из ПФ и др....

Відправлено користувачем Монна Нонна 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 62 з 65    Сторінки: ПершаПопередні5556575859606162636465Наступна
Тип нарахувань 1 – сума заробітної плати (доходу) за виконану роботу (надані послуги), строк виконання яких (якої) перевищує календарний місяць....
У Вас же обычная зарплата, значит в отчете ошибка. Не знаю, чем чревато, но ошибки в ПФ отчете могут повлиять на начисление пенсии человеку.
Нужно не пересдавать, а подать скасовуючу и початкову, при чем за каждый месяц по каждому работнику.
А то, что неправильно сдавали, а попереджень не было, так может они только сейчас отслеживать это стали. Мне вот недавно звонили, что в отчете за 2013 год у сотрудника неправильный ИНН. Раньше они этого почему-то не видели.smiling smiley
Спасибо за помощь.
Отчетов за 3 года пересдавать.
Попробую выяснить у сотрудников пенсионного фонда чем это чревато.
Я когда-то пересдавала за 3 года в связи с неправильным отчеством, благо все отчеты в Медке были, там просто все делается. Ну, сравнительно просто. Для формирования каждой скасовуючей приходилось отчество в справочнике менять, а потом для початковой менять обратно, и так 36 раз. Ошибку в типе нарахувань можно просто в бланке отчета исправить, это намного проще. И никто ж не подгоняет, можно постепенно исправлять. Мне тогда пришлось в воскресенье на работу выходить, т.к. работник не мог в ЦЗ на учет стать из-за неправильного отчества.


Спасибо за помощь.
Пока никого нет на примете из специалистов. Да и квалификация нынешних "контролирующих" органов, мягко говоря, не внушает доверия.
Если у кого-то из работников есть ЭЦП, можно на сайте ПФ посмотреть как эти доходы отображаются, идет ли стаж. Если все в порядке, тогда можно не заморачиваться. Следующий отчет заполняйте правильно, а предыдущие можно в любое время исправить.
Спасибо Вам огромное за помощь и информацию.
Нашла эти данные , завтра сяду внимательно все проверять.
Все начисления совпали и стаж 1 год. Все верно. Не буду пересдавать за предыдущие годы.
январь 2020 пересдала верный, дальше буду следить,чтобы все верно было.
Еще раз спасибо Blick.
Всім привіт!

кто вже зіштовхувася з таким:

Помилка перевірки ORA-20762: Документ 22162770612081F3000412100000000110220202216.XML вже було надіслано, можливо вказано не вірній номер документа в періоді...

Не прийняли звіт по ЄСВ, вказавши що не відповідають значенням ДК 003:2010 професія "Продавець не продовольчих товарі", Код ЗКППТР 17351, Код класифікатора професій 5220 - Що цікаво, що в січня 2020р. все відповідало, а в лютому вже ні. . . Перевірили! Коди вірні. Продублювати звіт, поставивши галочку "створити на підставі", підисали і при відправці отримали повідомлення про помилку. . .
Помогите!!!! Не могу подать отчет по новой фирме! Ключ привата, из способов - только едине окно, отчет не принимают, пишет, что подан не весь отчет: подается: таблица 5, таблица 6, начисление и таблица заглавная
-Пропонуємо роботу на дому! Тільки по Україні.Вакансія: агент Приват банка.Работа легка і впоратися з нею може кожний.Вік від 16 років. Ніяких затрат.Вільний графік роботи.Хороший дохід кілька разів на місяць. Це може бути як основна робота, так і додаткова. Не потрібні особливі знання. Робота вдома, за комп'ютером. Зарплата від 2000 грн. Потрібно тільки бажання працювати!
добрый день! ФОП 3-я группа ,были старые КВЕДы. Налоговая принимала отчеты (вернее налоговый инспектор заполнял сам за соответствующую плату) 2 года подряд. Позвонили сегодня с Пенсионного, сказали перездать отчеты за 2 года с правильными кодами. Сказали все так же заполнить, только КВЕД новый , и отправить. Будет ли это правильно ? не задвоятся ли сумы ?
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, підприємство не має головного бухгалтера, чи підписує звіт з ЄСВ бухгалтер? Чемно дякуюsmiling smiley
Дивитесь в кабінеті облікові дані платника. Якшо там є бухгалтер,
то підписує.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
voloshka2020
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, підприємство не має головного бухгалтера, чи підписує звіт з ЄСВ бухгалтер? Чемно дякуюsmiling smiley

як правило в полі підпису бухгалтера вказуєте "штатом не передбачено", або там може бути підпис директора. . . бо в принципі за правила, при відсутності посади бухгалтера на підприємстві, за правильність бухгалтерського обліку несе відповідальність директор. . . обидва варіанти приймаються контролюючими органами.
Добрий день! Підкажіть будь-ласка. у звіті з ЄСВ за травень по 4-х працівниках у таблиці 6 була допущена помилка: фактично працівникам нарахована зарплата за травень та відпускні за червень. а у звіті все показано як зарплата за травень одним рядком. Як тепер виправити?
надо ли проставлять дни больничного в отчете за сентябрь если он пол.месяца болел, но больничный еще не сдал. Отражаю только зарплату за отработанные дни и 30 дн. пребывания в трудовых отношениях. А дни больничного указывать или уже в отчете за октябрь?
Quote
buh51
надо ли проставлять дни больничного в отчете за сентябрь если он пол.месяца болел, но больничный еще не сдал. Отражаю только зарплату за отработанные дни и 30 дн. пребывания в трудовых отношениях. А дни больничного указывать или уже в отчете за октябрь?
нет, пока только ставите его зп за сентябрь дни трудовых отношений, а уже дни больничного, когда сам б/л будет у вас на руках.
Доброго всім дня! Надіслала звіт ЄСВ ще 05.11. В медку статус очікується 2 кв. А в кабінеті бачу що є друга квитанція і проведені вже нарахування. То мені вважати, що звіт прийнятий? Роздрукувати 2 кв з кабінету?
Quote
SPPVV
Доброго всім дня! Надіслала звіт ЄСВ ще 05.11. В медку статус очікується 2 кв. А в кабінеті бачу що є друга квитанція і проведені вже нарахування. То мені вважати, що звіт прийнятий? Роздрукувати 2 кв з кабінету?
Можно отправить еще раз, у меня после этого сразу вторая квитанция приходила
Quote
SPPVV
Доброго всім дня! Надіслала звіт ЄСВ ще 05.11. В медку статус очікується 2 кв. А в кабінеті бачу що є друга квитанція і проведені вже нарахування. То мені вважати, що звіт прийнятий? Роздрукувати 2 кв з кабінету?

Так. Першоджерелом в даному випадку є дані з ЕК.
Добрый день.

В пятницу 18.12 отправила отчет, в ЕК висит только квитанция 1 и тишина. Подскажите, а как у вас с квитанциями?
Аналогично 4 отчета и тишина: в ек квитанций нет, но отчет светится....отправляю повторно( Я сбрасывала через медок и сонату
Тоже отправила повторно. Пришла квитанция 2, но в ней вместо фразы от ПФ стоит смайлик. И еще странность - в электронном кабинете квитанции 2 к этому отчету так и нет. И еще. Я первый отчет сдала неправильный 15.12, забыла показать доначисление с 13 кодом, поэтому 18.12 пересдавала. В расчетах с бюджетом нет суммы доначисления, там сумма по отчету от 15.12.
Та в них в кабінєті шось коїцця - у мене по ЄП світицця недоїмка,
хоча коли зайти в сам рахунок - сплата 18.12 є і нема ніякої недоїмки drinking smiley
Думаю перепроведуть і всьо стане на свої місця...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Хтось отримував кватанцію 2 по ЄСВ при здачі через кабінет платника податків? Звіт відправили 19-го. Дякую.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 62 з 65    Сторінки: ПершаПопередні5556575859606162636465Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000581