МИД Литвы заявляет об изменениях в России, «заставляющих нервничать Путина» Эхо прошедшей звезды: "Хаббл" увидел отголосок вспышки сверхновой из III века В США родился крайне редкий белый кенгуренок В Украине снова похолодает и задождит 5 продуктів, які охороняють вас від старіння В Черное море вошел второй военный корабль США В Испании нашли хрустальный кинжал, которому 5 тысяч лет В Украину идет непогода: до 20 сантиметров снега, метели Лід на Землі тане рекордними темпами Украина отрежется от энергосистем России и Беларуси, - Кулеба
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи

Розширений пошук по форуму :: по порталу

ВСЕ ВОПРОСЫ ПО ЕСВ - реквизиты, отправка отчета, вторые квитанции, переброски платежей из ПФ и др....

Відправлено користувачем Монна Нонна 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 63 з 63    Сторінки: ПершаПопередні5354555657585960616263
та же самая история. С 18.12.20 отчет ЕСВ- нет второй квитанции. Отправила повторно сегодня, сразу пришла вторая квитанция без указания месяца сдачи отчета и отметки ПФУ. В электронном кабинете отчет висит без квитанции о принятии. В расчетах с бюджетом сумма начислений за целый день так и не появилась.
helen10
та же самая история. С 18.12.20 отчет ЕСВ- нет второй квитанции. Отправила повторно сегодня, сразу пришла вторая квитанция без указания месяца сдачи отчета и отметки ПФУ. В электронном кабинете отчет висит без квитанции о принятии. В расчетах с бюджетом сумма начислений за целый день так и не появилась.
відправляли через кабінет чи якусь платну програму? Бо я стикнулась, що через платні програми вони пропускають швидше...
Это ПФ тормозил. В кабинете появилась квитанция 2, в данных ПФ - Дата початку завантаження файлу: 21.12.2020 15:51, а отправляла еще в пятницу.
НДС, отправленный ночью с пятницы на субботу, принялся в воскресенье в 8 утра, тоже тормозил.
Неважно, через какую программу отправляется. Если у них сбой, то скорость принятия - просто дело случая.

Через Медок відправила.
Сьогодні на 17-34 ще нічого в єдиному кабінеті не змінилося.
У меня и в расчетах с бюджетом уже сумма изменилась, только заметила, что там регистрационный номер отчета стоит не тот, не совпадают две последние цифры, но написано "від 18.12.2020" и сумма начислений правильная. Бардак какой-то в том кабинете...
Ну нарешті все пройшло. І квитанція прийшла без смайликів, і в розрахунках сума з'явилась. Тільки в кабінеті сам звіт не показує, але це вже дрібниці.
І за зіпсовані нерви ніхто відповідальності не несе. І повідомлень на порталі ПФУ і ДФС звичайно ж розміщувати ніхто не став вчора. Навіщо?
Хто здавав вже звіт з ЄСВ за підприємця 1 групи?
Звіт з ЄСВ не приймається через електронний кабінет, надає помилку типу 09:
Таблиця 1 додатку 5. В рядках не зазначена сума нарахованого єдиного внеску
Таблиця 1 додатку 5. В рядках не зазначена сума, на яку нараховується єдиний внесок
Думаю помилка саме по грудню, оскільки сьогодні сдавала звіти із нульовими показниками за березень, квітень, травень - прийнято
Хто стикався, можливо помилка в іншому...
У меня та же история.Никто не ответил.Тоже сижу в недоумении.Может и правда из-за декабря?Так почему,ведь тоже не платим этот месяц.
04 января - первый рабочий день в текущем году. Налоговики еще в кабинете новые расчетные счета не внесли, хотя платить по ним нужно уже сейчас. А вы хотите, чтоб они уже изменили алгоритм проверки заполнения отчета, срок сдачи которого - до 9 февраля. Не спешите, все будет, им спешить некуда. Помнится, несколько лет назад новый бланк по налогу на прибыль появился только в конце января, и это еще быстро. В позапрошлом году кардинально изменился принцип расчета турсбора, из-за чего бланк полностью потерял смысл. Новый бланк появился только в 3 квартале, первые два квартала заполняли на старом бланке как попало, т.е. только итоговые цифры без какого-либо расчета.
Добрий день! Я подала звіт за рік і відправила його в податкову але мені прийшло повідомлення що пакет не прийнято і там є помилка, але я не розумію в чому саме вона. Ось що мені написали." Документ не відповідає всім вимогам електроного документу, оскільки виявлено невідповідність значень обовязкових реквізітів щодо звітного ( податкового) періоду заголовку ( DELARHEAD) основного документа пакету або дотатків."
0966311577
Добрий день! Я подала звіт за рік і відправила його в податкову але мені прийшло повідомлення що пакет не прийнято і там є помилка, але я не розумію в чому саме вона. Ось що мені написали." Документ не відповідає всім вимогам електроного документу, оскільки виявлено невідповідність значень обовязкових реквізітів щодо звітного ( податкового) періоду заголовку ( DELARHEAD) основного документа пакету або дотатків."

Я думаю, Ви трохи поспішаєте. . . наразі йде оновлення форм та оновлення ПЗ. . . Спробуйте ще раз десь через тиждень, але перевірте, що використовуєте актуальну на даний момент форму звіту. . . )
0966311577

[opz.at.ua]

Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрий день ! Підкажіть ,будь ласка,як виправити помилку. В звіті за 11 місяць помилково не відправила таб.5 - відомості про трудові відносини, а працівник був звільнений з 20 числа.
Lana_r
Добрий день ! Підкажіть ,будь ласка,як виправити помилку. В звіті за 11 місяць помилково не відправила таб.5 - відомості про трудові відносини, а працівник був звільнений з 20 числа.

Просто відправляєте з періоду листопад звіт лише з табл.5

всем добрый день! подскажите, пожалуйста, отчет за январь 2021 как отправляем? или теперь только раз в квартал?
Всім привіт!

Я правильно розумію, що в річному звіті по ЄСВ (Додаток 5) для ФОП 2 групи, за березень, квітень, та травень і в нарахуваннях і в оплаті ми ставимо 0 (нуль). . .
faeton-2000
Всім привіт!

Я правильно розумію, що в річному звіті по ЄСВ (Додаток 5) для ФОП 2 групи, за березень, квітень, та травень і в нарахуваннях і в оплаті ми ставимо 0 (нуль). . .

Тільки в четвертій графі і відповідно шостій, в третій ставимо всі місяці

Шустрик

Всім привіт!

Тільки в четвертій графі і відповідно шостій, в третій ставимо всі місяці

Дякую. Ось теж знайшов роз'яснення:
За роз'ясненням ДПС, при звітуванні з ЄСВ за 2020 рік підприємці, які не платили ЄСВ за окремі місяці, мають відобразити за ці місяці у графі 3 таблиці 1 додатку 5 суму чистого доходу (прибутку), заявлену в декларації або самостійно визначену суму доходу залежно від системи. У графі 4 слід поставити прочерки
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 63 з 63    Сторінки: ПершаПопередні5354555657585960616263
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись

Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.0004249999999999