Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ВСЕ ВОПРОСЫ ПО ЕСВ - реквизиты, отправка отчета, вторые квитанции, переброски платежей из ПФ и др....

Відправлено користувачем Монна Нонна 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 65 з 65    Сторінки: ПершаПопередні5556575859606162636465
Да, там другой процент
А можно подробней пожалуйста, что значит не сумовую и как ее исправить. Я уже месяц бьюс и нчего не получается
[www.youtube.com] посмотрите видео, где-то на 2 часом 22 минуте как раз про исправление ошибок


Доброго дня! Є така історія. Працівник був відсутній на роботі з 14.05 по 28.05., 29.05 він вийшов, надав виписку з амболаторної карти про хворобу, бо листків непрац. не має в наявності в лікарні. Та написав заяву на звільнення з 29.05. Питання як відобразити ці дні відсутності у єдиній звітності (Д1), якщо працівник так і не надав листок непрацездатності? Як дні "за свій рахунок"? а якщо колись він принесе цей лікарняний?
Добрый день. Ставьте "НЗ" в табеле, а принесёт больничный - оплатите. В ЕСВ поставьте к-во дней без з/п. Если поставите за свой счет, то больничный в этот период не оплачивается.
Всем доброго вечера. такой вопрос- при заполнении Додатка 1 за Июнь 2021 по сотруднику не выделила сумму 5 дней по больничному за счет предприятия. Т.е. все данные верно - а ее не выделила и соответственно в Таблице стр 1,3 пусто и всю сумму показало в строке 1.4.
Общая сумма 4177,68, 5 дней - 870,35. Соответственно Должно в Таблице быть стр. 1.3.-870,35, а стр. 1.4-3307,33.
Отчет Сдала за 2 квартал, пришла 2-я квитанция-что все ок. Как правильно внести такие изменения. Это мне нужно подать Нову ЗВітну??? - и как указать єти данніе - только за Июнь по конкртеному человеку в нужной графе укахать сумму 870,35 с ознакой "0" или я чтото путаю. Это первое.))
И второе - в формах 1ДФ не указала контрагентов с ознакой 157. Их как подать-тоже получается в НОВОЙ ЗВИТНОЙ - указать в конкретных месяцах с кодом "0".?
Может у когото уже были такие моменты, прошу помочь разобраться. спасибо.
Доброго дня! Користують фрі-звітом для створення об'єднаного звіту. Проблема з рядком 105 податкового розрахунку, де вказується кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховано заробітну плату. Якщо за перший квартал у мене рядок облікової кількості працівників (104) = рядку 105, то за другий квартал фрі-звіт незрозуміло як цю цифру вираховує.
Наприклад, облікова кількість у квітні 40 осіб. Фрі-звіт рахує рядок 105 = 37 осіб. Яв додатку 1 показую 40 осіб, томуж і має бути в рядку 105 40 осіб.
З цих 40 осіб: 2 особи в додатку 1 без зарплати, але з днями в трудових відносинах, бо неповний робочий час; і з них 1 особа була на лікарняному 16 днів, за інші дні нараховано зарплату.
От як бути?
Добрий день! У звіті за 1 кв в додатку 4ДФ за один місяць вказала лише суми нарахованих податків, графа із сумами виплачених податків пуста, як це можна виправити?
Здати уточнюючий з помилковими додатками.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Скажите, у Вас получилось исправить?
Quote
vaska1
Скажите, у Вас получилось исправить?

В мене, на щастя, не було таких помилок...
Але іншого способу виправити нема...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Доброго дня!)) Допоможіть, будь ласка))) зробили донарахування (код 13) працівнку-інваліду але поставили код 1, як не інвалід. Зараз не можу випрашити помилку, через уточнюючу з ознакми 0,1 ( спочатку несуммову треба ж виправити заміти неінваліда, на інваліда), а медок не дає((( я вже в розпачі...
Насколько я понимаю, Вам инвалида на неинвалида исправлять не нужно, просто нужно аннулировать строку. Посмотрите, кажется для этого был код 14. Или как-то иначе, но аннулировать строку не добавляя новой.
Подскажите, пожалуйста. ФОП 3 группа ликвидировался 18/07, а с 1/07 работает по основному месту работы. Забыл подать ликвидационный отчет. Подаю сейчас - как в додатке 5 показать ЕСВ за июль. Ведь он платить его не должен, тк платят по основному месту работы.. Не заполняю - программа не пропускает.. Есть варианты?
Добрый день, подскажите, в кабинете нет оплаты ЕСВ, платеж еще за 17.09.21, реквизиты правильные , как выяснитьза эту сумму ? почему она отображена в кабинете?
Quote
vbfgrt
Добрый день, подскажите, в кабинете нет оплаты ЕСВ, платеж еще за 17.09.21, реквизиты правильные , как выяснитьза эту сумму ? почему она отображена в кабинете?
пропустила не, почему она не отображена в каьинете?
Добрый день
Кто знает, что значит ошибка при подаче отчета по обособленному подразделению?
"Документ не відповідає всім вимогам електронного
документа, оскільки виявлено невідповідність значень
обов’язкових реквізитів щодо звітного (податкового) періоду
заголовку (<DECLARHEAD>) основного документа..."
Делаю все также, как в предыдущих кварталах, а этот не принимает ((

Чи показується в обєднаній звітності поповнення статутного капіталу?
Quote
tevrostil
Чи показується в обєднаній звітності поповнення статутного капіталу?

А це виплата фіз.особі?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Усім привіт!

Хтось може підказати корисне відео по формуванню Уточнюваного звіту з ЄСВ.Треба уточнити "місяць"в таблиці 6 за лютий 2019 року. Помилково був вказаний 1,треба замінити на 2.

Яж правильно розумію, що подаємо ми нову, об'єднану форму звітності зі статусом "Уточнююча"?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 65 з 65    Сторінки: ПершаПопередні5556575859606162636465
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041899999999995