АМКУ оштрафовал две компании Ахметова Бабье лето - в разгаре: украинцам обещают до +23° и ни капли дождя "Бабье лето" в Киеве уже установило два рекорда В Киеве на две ночи закроют Дарницкую площадь для транспорта Украина сегодня будет одной из самых теплых стран Европы Гончарук попрекнул Кличко "скворечником" на Майдане На Донбассе от пуль снайпера погибли двое украинских бойцов Страх, «улица» и Зеленский В Украине планируют ввести двойное гражданство Пугающая статистика: В Украине за сутки погибло 18 человек в ДТП
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ВСЕ ВОПРОСЫ ПО ЕСВ - реквизиты, отправка отчета, вторые квитанции, переброски платежей из ПФ и др....

Відправлено користувачем Монна Нонна 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 60 з 60    Сторінки: ПершаПопередні5051525354555657585960
Доброго дня, шановні фахівці! Будь ласка, допоможіть розібратися з ситуацією! працівниця, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років, принесла в травні новий лікарняний на виплату допомоги по пологах. лікарняний з 3 січня 2019 по 22 травня 2019. Нарахували і виплатили декретні, але таблицю 5 не подавали ні в січні (бо лікарняний принесли в травні), ні в травні. Потрібно подавати додаткову табл.5 за січень і травень із зазначенням початку і кінця відпустки по вагітності і пологах? Якщо так, то чи потрібно в таблиці за січень вказувати закінчення відпустки по догляду за першою дитиною і початок нової відпустки по вагітності? Чи тільки початок відпустки з вагітності? В обох випадках, яку дату наказу ставити??? Адже лікарняний принесли в травні, коли сама відпустка вже закінчилася... Оформлення наказу на відпустку в січні, датоване травнем? Якось це дивно і неправильно на мій погляд... Допоможіть розібратися! Дякую заздалегідь!
доповнення до попереднього. Мінсоцполітики у якомусь роз'ясненні говорить, що переривати відпустку до 3-х років не потрібно і нову відпустку по вагітності ніяк оформляти не потрібно. А в звіті з ЄСВ виходить, що потрібно подавати табл. 5, а в ній має бути вказаний назаз про відпустку. І знов крутися як хочеш...confused smiley
Добрый день, подаю дополнительную табл. 5 за 2018г., т.к. не указала перевод сотрудника в середине месяца с одной должности на другую, табл. 5, стр. 1 - указываю дату окончания работы на старой должности, гр.16 - номер приказа, стр. 2, дата начала на новой должности, гр. 16 -номер приказа, НО отчет не принят, т.к. не заполнена гр. 17 стр.1 - основание для прекращения трудовых отношений. но ведь сотрудник не увольнялся, и эту графу не нужно заполнять, как тогда сдать отчет?


Принимается без заполнения, только предупреждение выдает. Насколько помню, заполнение должностей и переводов началось с августа 2018 года. Может у Вас более ранний отчет?
Посменный график по 10 часов через день, в месяц набегает 150 рабочих часов, зп выше минимальной, не могу понять в отчете по ЕСВ табл. 6, нужно делать отметку в ст. 24. Ознака неповного робочого часу?
Добрый день!
Подскажите пожалуйста, где можно найти бланки Индани за 2000 год?
добрый день! читала ветку , нет ответа на мой вопрос
, помогите. у нас сотрудница в сентябре была в отпуске с 1-по 10, что по табелю и провели, остальные дни провели как невыясненные причины, т.к. с 5 сентября она пошла на больничный который закроет только в октябре.
будем делать приказ или на продление или на перенос 5дней отпуска.

не пойму как указывать дни в сентябре и октябре , когда буду корректировать с минусом отпускные и с плюсом больничные , кол-во дней труд. отношений в сентябре-30? , а в октябре-31? отпускные с минусом в октябрьском отчете только суммы?, а больничные с плюсом с указанием дней и суммы?
может есть доступная консультация по данному вопросу?
спасибо
добрый день
подскажите, пж, сотрудник уволен с совместительства 17,09 и принят на основное у нас же с 18,09,

сдала отчет без доплаты,сдала отчет без доплаты, пришло зауваження, не пойму, шо они хотят

Попередження Таблиця 6 тип форми "початкова" рядок 8. Для ЗО
Иванов ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ 3137409279 в полі "Кількість днів
перебування у трудових/ЦП відносинах протягом календарного
звітного місяця" кількість днів співпадає з кількістю
календарних днів у місяці, хоча в таблиці 5 наявні дані про факт
початку або закінчення трудових, ЦП відносин або початку чи
закінчення відпустки по вагітності та пологах (категорії особи в
таблиці 5 - 1,2,3. Дані таблиці 5 щодо категорій осіб 4, 5 та 6
не враховувати). При цьому початок не співпадає з першим
календарним днем місяця, а закінчення з останнім днем
календарного місяця.( Дані таблиці 5 щодо категорій осіб 4, 5 та
6 не враховувати)
Державна податкова служба України

помогите, пж, расшифровать

спасибо
пришло зауваження, не пойму, шо они хотят

Попередження Таблиця 6 тип форми "початкова" рядок 8. Для ЗО
Иванов ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ 3137409279 в полі "Кількість днів
перебування у трудових/ЦП відносинах протягом календарного
звітного місяця" кількість днів співпадає з кількістю
календарних днів у місяці, хоча в таблиці 5 наявні дані про факт
початку або закінчення трудових, ЦП відносин або початку чи
закінчення відпустки по вагітності та пологах (категорії особи в
таблиці 5 - 1,2,3. Дані таблиці 5 щодо категорій осіб 4, 5 та 6
не враховувати). При цьому початок не співпадає з першим
календарним днем місяця, а закінчення з останнім днем
календарного місяця.( Дані таблиці 5 щодо категорій осіб 4, 5 та
6 не враховувати)
Державна податкова служба України

помогите, пж, расшифровать

спасибо
извините, продублировалось

поставила к-во дней = 30 в строке, где он уже на основном
пробовала поставить в т6 отдельно в строке без трудовой к-во дней 17 и в строке без трудовой 13, пишет ошибку красным и как же правильно?
Думаю, что у Вас правильно, а то просто предупреждение. Отчет ведь принят. У меня было похожее предупреждение, когда я в таблицу 5 вносила данные о переводе на другую должность.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 60 з 60    Сторінки: ПершаПопередні5051525354555657585960
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00063400000000002