Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 10 з 65    Сторінки: ПершаПопередні56789101112131415НаступнаОстання
Звіт ""

Ви надали електронний документ, в назві якого вказано тип документу, що не приймається Державною фіскальною службою України.
Зателефонуйте до центру обробки електронних звітів Державної фіскальної служби України.

ПРИ ОТРАВКЕ НОВОГО ЗВІТУ
Quote
iragrin
Звіт ""

Ви надали електронний документ, в назві якого вказано тип документу, що не приймається Державною фіскальною службою України.
Зателефонуйте до центру обробки електронних звітів Державної фіскальної служби України.

ПРИ ОТРАВКЕ НОВОГО ЗВІТУ

клас smiling bouncing smiley

зараз і я буду пробувати smoking smiley
Дівчата будьте уважні - Медок поміняв першу букву
в імені файлу з J на I - я думаю і в інших прогах такі
самі зміни... У кого Медок ліцензійний - потрібно створити
новий звіт - не копіювати - бо не все коректно копіюєцця...
В табл. 6 повинно тепер по всіх рознесено нарахування
і перевіряйте, бо не тягне клас ризику з карточки, а ставить
тупо 1-й - тому в карточці треба спочатку очистити, а потім
внести наново клас ризику - тоді рахує вірно.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


такий же текст в першій квитанції як у iragrin
Шустрик, я не копіювала, звіт створювала заново, нарахування і утримання воно автоматично прописує тепер
клас ризику підтягнувся
все порахувало вірно, але звіт не прийнявся
може то у них ще не налагоджено?

"Медок поміняв першу букву в імені файлу з J на I - я думаю і в інших прогах такі самі зміни..."
так вони писали в оновленні, тільки я взагалі не розумію про що йдеться... у мене звіт E0400I01

confused smiley
А ви оновили - вже є 49 оновлення там і новий звіт ЄСВ...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Щойно дзвонила в податкову, сказали що у них цей продукт ще не оновлений, звіт подавати не раніше 10 числа eye popping smiley
Я тож відправила але квитанцій ше поки нема...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрый день! Тупой вопрос, который поставил в ступор: когда в таблице 6 проставляется ЕСВ с ФОП, восьмерка округляет по одному, а в медке сумма получается намного больше, т.к. считает с каждого человека, а восьмерка пока с общей суммы, которая более правильная...что делать? Ждать обновление восьмерки?


Спасибо.
Quote
PTB58
Какую зарплату писать в стр.19 - среднюю за год или за месяц ?
и на какое кол-во человек: на одного, на среднее за 2014 или среднее за месяц в котором применяем коэфициент
Quote
knv
Добрый день! Тупой вопрос, который поставил в ступор: когда в таблице 6 проставляется ЕСВ с ФОП, восьмерка округляет по одному, а в медке сумма получается намного больше, т.к. считает с каждого человека, а восьмерка пока с общей суммы, которая более правильная...что делать? Ждать обновление восьмерки?


Спасибо.

думаю, оплачувати потрібно буде те, що буде по звіту
якщо здаватимете через медок, то стільки і проплатити потрібно буде
ІМХО
Подскажите, пожалуйста, если понижающего коэфициента не применяю, то по заполнению никаких проблем не должно быть? Сейчас вроде все заполнила, как и раньше в таблице 6; автоматически все проставилось в таблицу 1, правда теперь еще проставляется автоматом начесление ЕСВ по каждому работнику в таб 6. А вот в додатке 1 к таблице 6, смотрю нет сколько переплата/недоплата ЕСВ на начало и конец отчетного периода, его что убрали? Раньше "довидково" вносили...
Quote
Karolina
Подскажите, пожалуйста, если понижающего коэфициента не применяю, то по заполнению никаких проблем не должно быть?ДА Сейчас вроде все заполнила, как и раньше в таблице 6; автоматически все проставилось в таблицу 1, правда теперь еще проставляется автоматом начесление ЕСВ по каждому работнику в таб 6. А вот в додатке 1 к таблице 6, смотрю нет сколько переплата/недоплата ЕСВ на начало и конец отчетного периода, его что убрали? ДАРаньше "довидково" вносили...
Ой, девочки/мальчики! Забыла еще спросить, в таблице 1 - справа-если в реквизите №17. Застосування коефіцієнта- ставлю "Ні", то реквизиты по №№ 18. 19. 20 не нужно заполнять? Я не заполняла, отчеты принялись и 2-е квитанции пришли, но вдруг....
у кого Арт Звіт плюс . Если вы не применяете коєф., в стр. 18 следует поставить 0.00 (точка между нулями).
Иначе пишет в 1 кв атрибут реквизита "Rozm_Koef"
Quote
Karolina
Ой, девочки/мальчики! Забыла еще спросить, в таблице 1 - справа-если в реквизите №17. Застосування коефіцієнта- ставлю "Ні", то реквизиты по №№ 18. 19. 20 не нужно заполнять? Я не заполняла, отчеты принялись и 2-е квитанции пришли, но вдруг....

у меня тоже без коэфициента и эти данные не заполняла
уже сдала, квит есть
Quote
Oxi
Quote
Karolina
Ой, девочки/мальчики! Забыла еще спросить, в таблице 1 - справа-если в реквизите №17. Застосування коефіцієнта- ставлю "Ні", то реквизиты по №№ 18. 19. 20 не нужно заполнять? Я не заполняла, отчеты принялись и 2-е квитанции пришли, но вдруг....

у меня тоже без коэфициента и эти данные не заполняла
уже сдала, квит есть

Ну тогда будем надеяться, что все правильно! Спасибо!
Забыла сдать отчет за январь, раньше можно было без последствий сдать через два месяца, сейчас вроде куче штрафов.
Кто в курсе, подскажите, пожалуйста.
если отчет принят, но есть ошибки, то можно опять сдать новый отчет и он (последний ) считается правильным? все как и раньше?
та нет, это я сдала с ошибкой за май... и не знаю сдавать ли опять новый. не задвоиться ли
Quote
taya2007
если отчет принят, но есть ошибки, то можно опять сдать новый отчет и он (последний ) считается правильным? все как и раньше?

Наказ Мінфіну № 435 від 14.04.2015 «Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»:

V. Виправлення помилок
1. У разі виявлення помилки у Звіті до закінчення терміну подання цього Звіту страхувальник повторно формує та подає Звіт у повному обсязі до фіскального органу за місцем обліку.

Чинним вважається останній електронний або паперовий Звіт, поданий страхувальником до закінчення термінів подання звітності, визначених цим Порядком.

Якщо страхувальником до закінчення терміну подання Звіту подаються лише окремі таблиці за поточний звітний період Звіту зі статусом «скасовуюча», «додаткова», цей Звіт не вважається Звітом і вважається таким, що не подавався.

2. У разі виявлення страхувальником у Звіті після закінчення звітного періоду помилки в реквізитах (крім сум), що стосується страхувальника або застрахованої особи, подаються скасовуючі документи, тобто страхувальник повинен сформувати та подати Звіт за попередній період, який містить: перелік таблиць Звіту, відповідну таблицю зі статусом «скасовуюча» з відомостями, які були помилкові, на одну або декількох застрахованих осіб та відповідну таблицю зі статусом «початкова» із зазначеними правильними відомостями на одну або декількох застрахованих осіб, при цьому таблиця 6 додатка 4 до цього Порядку повинна містити дані по кожній застрахованій особі окремо.

Звіт, сформований для виправлення помилок за попередні звітні періоди, не повинен містити таблиць 1 - 4 додатка 4 до цього Порядку. При цьому внесення змін до сум нарахованої заробітної плати або доходу та у зв'язку з цим до нарахованих сум єдиного внеску за звітний місяць при формуванні і поданні скасовуючих документів не допускається.

Якщо потрібно повністю скасувати відомості, зазначені в таблицях 5 та 7 додатка 4 до цього Порядку, подаються тільки скасовуючі документи щодо виявлених недостовірних відомостей про застраховану особу.

[zakon1.rada.gov.ua]
Quote
IREN
Забыла сдать отчет за январь, раньше можно было без последствий сдать через два месяца, сейчас вроде куче штрафов.
Кто в курсе, подскажите, пожалуйста.

[www.buhoblik.org.ua]
Штрафні санкції, які зaстосовуються дo платника єдиного внеску:
Неподання, несвоєчасне подання, подання нe за встановленою формою звітностi(з 01.01.2015р):
10 неоподатковуваних мінімумів доходів громaдян за кожне таке порушення
60 неоподатковуваних мінімумів зa повторне порушення (протягом року)
Вчера отправила 2 отчета через Арт Звит+ в Святошинскую ГНИ.
Один прошел с 4 попытки (то точка, а не запятая в k, то сумму пропустила, то на копейку не сошлось), потом с учетом всех поправок отправила второй.
Приходит вечером 2-я квитанция с ошибкой, что сумма ЕСВ не равна зарплата*тариф*k
Со всеми моими расчетами-округлениями (на фирму ведомость отправляю в эксель, у себя веду в 1с 8.3, калькулятором пересчитала) - у них ошибка.
Сегодня вызваниваю вначале ПФУ, там не в курсе, типа программа ГНИ, звоните им.
Звоню в ГНИ, там заявляют, что раньше 10-го отчеты не отправляйте.
На замечание, что один отчет им же прошел, сказали после 10-го проверить, отправить повторно.
Я формировала в 1 с. экспортировала на рабочий стол. с раб.стола импортировала в медок онлайн , ключи и сертификаты б/платные.
если нет в 1 с, то сразу готовите в онйлайне.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 10 з 65    Сторінки: ПершаПопередні56789101112131415НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00053299999999998