Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

дека по податку на нерухомість НУ ХОТЬ ХТОСЬ ЇЇ ЗДАЄ???

Відправлено користувачем tiex1994 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
чи я одна тут на форумі? Ніхто не обговорює...
вичитала різні тлумачення ставок податку:
1% від мін. зарплати, тобто 11,47 гривень
до 1 % і встановлюється органами місцевого самоврядування?????


265.5.1. Ставки податку встановлюються сільською, селищною або міською радою в таких розмірах за 1 кв. метр житлової площі об'єкта житлової нерухомості:

для квартир, житлова площа яких не перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків, житлова площа яких не перевищує 500 кв. метрів, ставки податку не можуть перевищувати 1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року;

для квартир, житлова площа яких перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків, житлова площа яких перевищує 500 кв. метрів, ставка податку становить 2,7 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

почитайте здесь внизу комментарии (обсуждения бухгалтеров) [buhgalter911.com]

Отправила через медок. Пришла 2-я квитанция:отчет не принят. Не определено соответствие кода формы -J0302101
я тоже отправила через медок - нафиг по максималной ставке посчитала - разницы там гривен 400, лучше потом уточненку к уменьшению подам.
Пока ни ответа ни привета.
И почему-то в получателя оно мне подтянуло "держкомстат"confused smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033899999999998