Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

1ДФ

Відправлено користувачем ElkaO 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
1ДФ
Підскажіть будь-ласка, у мене підприємство має підрозділ у іншому місті. туди я плачу пдфо робітників,які там працюють. а звіт 1дф як тоді заповнювати? подавати до податкої за місцем моєї реєстрації чи подавати частину тих робітників у іншу податкову (там де підрозділ знаходиться)? по документах то ж не філія. Підскажіть хто знає.
Re: 1ДФ
подаємо порцією № 2 в податкову за місцем реєстрації.
Згідно порядку заповнення копію зданого звіту слід подати в податкову за місцем знаходження відокремленого підрозділу.
Але там у нас відмовляються приймати. Відпишіться, чи вам прийняли копію?
Re: 1ДФ
ще не подавала. коли подам выдпишусь


Re: 1ДФ
тобто потрібно робити один звіт по всім робітникам і подавати в 2 податкові? чи порція 1 - в одному місті. порція 2 - ті що працюють в іншому місті?
Re: 1ДФ
писала про відокремлений підрозділ, неуповноважений самостійно нараховувати і сплачувати ПДФО

Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку від 24.12.2010 № 1020
ІІ. Порядок подання податкового розрахунку

2.6. У разі якщо відокремлений підрозділ юридичної особи не уповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати податок до бюджету, податковий розрахунок у вигляді окремої порції за такий підрозділ подає юридична особа до органу ДПС за своїм місцезнаходженням та надсилає копію такого розрахунку до органу ДПС за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу.
Re: 1ДФ
а сплачують пдфо за працівників того підрозділу до бюджету знаходження підрозділу вірно? чи ні?
Re: 1ДФ
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033699999999998