Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Як подати нову звітну декларацію ПДВ пакетом???

Відправлено користувачем natha_lia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Допоможіть подати, вже немає сил. вчора була прийнята декларація звітна, додаток 5 не пройшов, прийшла квитанція, що помилка. Сьогодні наскільки я розумію потрібно подати нову звітну? Сформувала нову звітну, відправила, декларація не пройшла - в квитанції було написано що неправильно вказаний номер документа.
Видалила всі декларації з арт-звіту і намагаюсь зробити ще одну нову звітну. Допоможіть, як правильно зберегти декларацію і 5 додаток, щоб нарешті пройшла? Коли зберігаю вказую:
місяць 11
№ уточнюючого лишається 0
номер документа у періоді - не можливо змінити, стоїть 1
стан документа - нова звітна.
Що не правильно?
В чем Вы делаете? Арт-звите Плюс?
Номер Вашего следующего отчета должен быть больше предыдущего. Я исправляла вручную xml файлы Деки и приложения 5
Ставила порядковый номер отчета, например 3
Меняла название файла ххххххххххххххJ0200113100000000311120224624.xml
<C_DOC_CNT>3</C_DOC_CNT>.
Я в ОПЗ делаю, оно сохранило так J02001131 - это было имя первой
а новой сделало - J02001132
если непройдет, поменяю вручную, спасибо...


Из ОПЗ готовый пакет у меня не получилось затянуть в Арт-звит.
Пришлось новый пакет набирать заново в Арте и отправлять.
а вы тоже отправляли новую звітную, да? не знаете, реестр если прошел звітний, то уже второй раз не подавать?

пока квитанций нету вообще никаких, просто ужас confused smiley
не понимаю, почему тогда и в отделе приема отчетов и инспектор мой, говорит чтобы второй раз не скидывали реестр, даже если нову звітну подаете...
Реестр новый подавать не надо. Он не является частью декларации и сдается отдельно.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000301