Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декларація з ПДВ, пропорційний розподіл ПК і уточнення!!! хелп

Відправлено користувачем rainy_days 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня колеги!
Зразу прошу вибачення, якщо я виглядаю некомпететно, але сьогодні мене озадачила моя податкова інспекція.

І так, ми платники ПДВ з 2012 року, завжди усі витрати на Укртелеком і канцтовари, я відображала повністю в податковому кредиті, оскільки вважаю що такі витрати належать до витрат госп. діяльності, і податкові прихідні накладні оформленні без порушень, то чому я не можу повністю їх віднести до ПК.
Аж ось в серпні 2013 року у нас з"явились пільгові операції з постачання програмної продукції тимчасово звільнені від ПДВ.Тому разом з декларацією я подала Додаток 6, та Додаток 7 ( якого як я дізналась пізніше мені не треба було подавати)
Через це напосилала купу уточнень, які слава богу вчасно відмінили.
Сьогодні дзвонить мені мій інспектор і стверджує, що за грудень 2013 р. потрібно було подати річний перерахунок пропорційного розподілу ПК, оскільки в мене є загальногосподарські операції (які я чомусь маю саме з серпня прпорційно розподіляти) і операції звільнені від оподаткування.
+ я і мої постачальники у деклараціях і податкових накладних посилаємось, заповнюючи Додаток 6, на п.26-1 підрозділу 2 розділу ХХ ПК України, інспектор каже що потрібно посилатись на 186.3 ст. Кодексу, де там сказато про операції з постачання програмної продукції, може я туплю???
Будь ласка відгукніться колеги, бо у мене вже голова не варить sad smiley
Как по мне, кроме ссылки на п.186.3, где речь идет об интелектуальной собственности, а не о поставке ПО, ваш инспектор прав. Вы в августе должны были подать дод.7, расчитать коэффициент, и распределять телефон, аренду и тому подобное. А в декабре пересчитать этот коеффициент за весь год и откорректировать НК.

Статья 199. Пропорциональное отнесение сумм налога в налоговый кредит
199.3. Плательщики налога, у которых в течение предыдущего календарного года отсутствовали необлагаемые налогом операции, а такие необлагаемые налогом операции начали осуществляться в отчетном периоде, а также вновь созданные плательщики налога проводят в текущем календарном году расчет части использования товаров/услуг, необоротных активов в налогооблагаемых операциях на основании расчета, определенного по фактическим данным объемов по поставке облагаемых и необлагаемых налогом операций первого отчетного налогового периода, в котором задекларированы такие операции.
Расчет доли использования товаров/услуг, необоротных активов в налогооблагаемых операциях подается контролирующему органу одновременно с налоговой декларацией отчетного налогового периода, в котором задекларированы такие налогооблагаемые и необлагаемые налогом операции.

199.4. Плательщик налога по итогам календарного года осуществляет перерасчет доли использования товаров/услуг и необоротных активов в налогооблагаемых операциях исходя из фактических объемов проведенных на протяжении года облагаемых и необлагаемых налогом операций. В случае снятия с учета плательщика налога, в том числе по решению суда, перерасчет доли осуществляется исходя из фактических объемов облагаемых и необлагаемых налогом операций, проведенных с начала текущего года до даты снятия с учета.
Скажіть будь ласка, а що всі реально розподіляють пропорційно ПДВ по оренді і зв"язку?
Якщо в мене в місяць ПК по Укртелекому в районі 4 грн., то я маю мучити собі голову ще й з розподілом довбаного ПДВ?

Поясніть на "хлопський розум", тобто до моменту поки у мене не було пільгових операцій, нікого не цікавив мій ПК щодо загальногосподарських витрат, а коли крім товару з ПДВ я почала продавати і товар Без ПДВ, то і ПК я маю право відносити не повністю?

У мене просто додатку 7 взагалі не мало подаватись, і коли я посилала Уточнення , що його не потрібно мені їх відмінили по причині задвоєння даних, тоді інспектору я подзвонила і повідомила , що цього додатку не має бути, бо він не вірний. Вона сказала хай висить, краще здати лишнє, чим не здати взагалі, але ж тепер я повинна купу уточнень робити і штрафи доначисляти.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033299999999997