Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

отчет ЕСВ и отпуск за свой счет

Відправлено користувачем milena_var 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
работник в апреле был в отпуске за свой счет 14 календ.дней, в отчете по ЕСВ поставила в гр.14 количество этих дней=14к.д. и в гр.15 поставила оставшиеся отработанные 16к.д. Отчет сдан с предупреждением, что "...в полі "Кількість днів перебування у трудових/ЦП відносинах протягом календарного звітного місяця" кількість днів не співпадає з кількістю календарних днів у місяці, хоча в таблиці 5 відсутні дані про факт початку або закінчення трудових, ЦП відносин або початку чи закінчення відпустки по вагітності та пологах (категорії особи в таблиці 5 – 1,2,3. Дані таблиці 5 щодо категорій осіб 4, 5 та 6 не враховувати). Подскажите плиз, что сдано не так, ведь сумма календарных дней за апрель в сумме равна 30 дней. Буду благодарна за разъяснения
в гр.15 - повинно бути 30 к.д.
Quote
Anna
в гр.15 - повинно бути 30 к.д.


Он не прерывал с вами трудовых отношений, в гр. 15 должно быть 30 дней.


Quote
arcess
Quote
Anna
в гр.15 - повинно бути 30 к.д.


Он не прерывал с вами трудовых отношений, в гр. 15 должно быть 30 дней.

Ой, это не Вамsmiling smiley
т.е. в гр.14 ставим 14к.д., в гр.15 ставим 30к.д. я правильно поняла?
Quote
milena_var
т.е. в гр.14 ставим 14к.д., в гр.15 ставим 30к.д. я правильно поняла?


да
спасибо всем за консультации, пойду исправлять...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00024099999999994