Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Декларация по прибыли.

Відправлено користувачем Tacya2012 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите, когда был официально опубликован

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ
30.12.2013 N 87

Очень надо, у меня судебный процесс намечается с налоговой.Я сдавала в 2013 г. деку поквартально и годовую сдала старой формы. Все квитанции пришли в норме, проплаты сделаны вовремя, и меня заставили сдать уточненку, и теперь за полугодие выставили штраф.как быть?

___________________________
Это все временно!!! Мы вечны!!!
наказ 872, простите

___________________________
Это все временно!!! Мы вечны!!!
[zakon4.rada.gov.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


спасибо

___________________________
Это все временно!!! Мы вечны!!!
наказ я видела, в юстиции он зарегистрирован 20/01/2014

НАКАЗ

30.12.2013 № 872



Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
20 січня 2014 р.
за № 103/24880

Про затвердження форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємства

Відповідно до положень пункту 46.5 статті 46 глави 2 розділу ІІ Податкового кодексу України НАКАЗУЮ:

1. Затвердити форму Податкової декларації з податку на прибуток підприємства, що додається.

2. Департаменту координації нормотворчої та методологічної роботи з питань оподаткування (Привалова Н.Є.) у встановленому порядку забезпечити:

подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

надання Департаменту розвитку ІТ, електронних сервісів та обліку платників затвердженої форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємства в електронному вигляді та алгоритму контролю для приймання та автоматизованої обробки такої декларації у триденний строк від дня державної реєстрації цього наказу в Міністерстві юстиції України.

3. Інформаційно-комунікаційному департаменту (Семченко О.В.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України та в засобах масової інформації.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
я запуталася, он 20/01 набрав чинности? он же должен где-то быть опубликован?
[www.nibu.factor.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
я конечно извиняюсь, но мне нужен источник, где этот НАКАЗ был опубликован. в курьере или где еще и когда?
А гугл шо відключили?!?!?!

[dn.minrd.gov.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029900000000005