Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

кассовая книга в электронном виде

Відправлено користувачем ahineya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
вопрос на засыпку- согласно порядка 637 "Вкладний аркуш касової книги" протягом року зберігається касиром окремо за кожний місяць. Після закінчення календарного року (або залежно від потреби) "Вкладний аркуш касової книги" формується в підшивки в хронологічному порядку. Загальна кількість аркушів за рік засвідчується підписами керівника і головного бухгалтера підприємства - юридичної особи, а підшивки формуються в книгу, яка скріплюється відбитком печатки підприємства (юридичної особи).

Когда мы пронумеровываем и прошнуровываем обычную кассовую книгу - дату в конце книги ставим датой открытия книги (у цій книзі пронумеровано і прошнуровано столько то сторінок, фио, подпись, дата, печать).
А в случае с электронной книгой как правильно? какую дату ставить? я на автомате поставила датой первой операции в книге, но перечитала порядок и засомневалась, если подшивается в конце года, соответственно и бумаженция приклеивается тогда же, получается и дата - конец года?

так что ли?
ау, что никто не заполняет кассовые книги что ли?((
Скорее никто такими вопросами не заморачивается. Я вообще дату не пишу.


Я пишу конечную дату.
Проверяли,ничего не сказали.
"Проверяли и не сказали" - с иными инспекторами может и не сработать...

_ _ _
litigation.kiev.ua@gmail.com
тоже интересен вопрос,в кассовой на титулке есть графа с датой..что писать интересно? и сзади прошнуровано и т..д .там дату не пишу
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000468