Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Исправление ошибок в балансе и фин. результатах

Відправлено користувачем Жека 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Были допущены ошибки в предыдущих годах в балансе и фин результатх которые повлияли существенно на нераспределенную прибыль и остатки на складах и задолженность дебиторскую. Испрвить нужно правильно т.к аудиторы по решению суда будут проверять. Првильно ли я поняла что, согласно Положению БУ № 6 я исправляю эти ошибки текущим периодом методом сторно и пишу письмо в статистику о том что я исправила? или все таки нужно подать уточненные балансы за все периоды?
Спасибо!!!!!
Вам стоит позвонить в вашу статистику. Некоторые требуют письмо-расшифровку с изменениями по строкам и исправленный баланс за прошлые периоды.. Другим достаточно текущего баланса с измененнымы показателями на начало года.
Согласно ПСБУ 6 , вы исправляете ошибки в текущем периоде в корреспонденции со счетом 441(!), но отражаете эти изменения на начало года.

Quote
4. Виправлення помилок, допущених при складанні фінансових звітів у попередніх роках, здійснюється [b]шляхом коригування сальдо нерозподіленого прибутку на початок звітного року[/b], якщо такі помилки впливають на величину нерозподіленого прибутку (непокритого збитку).


Доброго дня!

Підприємство працює з лютого 2014, діяльність почалася з квітня. Потрібно здавати баланс поквартально чи раз на рік? Будь ласка, підкажіть де це прописано? Дякую.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031499999999995