Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Відображення в 1-ДФ оренди фіз. особі

Відправлено користувачем mashenka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!
Чи вірно я вибрала ознаку дохоу 106 для відображення в 1 ДФ виплати за оренду офису фіз. особі - не підприємцю!? Дякую! Також додатково спитаю по ознаках в 1 ДФ - помилково перерахували цій фізособі невелику зайву суму, вирішили, що не будем просити його повертати нам, просто "подаруємо" - показати в 1 ДФ з ознакою 126 - вірно? Чи 126 не підходить?
Всім вдячна за допомогу!
Почитайте здесь [tax.38044.org] Довідник ознак доходів в 1 ДФ
Спасибо, NaDim! Эту табличку смотрела, я просто хотела удостовериться, что верно выбрала коды для своего случая...


Quote
mashenka
Доброго дня!
Чи вірно я вибрала ознаку дохоу 106 для відображення в 1 ДФ виплати за оренду офису фіз. особі - не підприємцю!? Дякую! Також додатково спитаю по ознаках в 1 ДФ - помилково перерахували цій фізособі невелику зайву суму, вирішили, що не будем просити його повертати нам, просто "подаруємо" - показати в 1 ДФ з ознакою 126 - вірно? Чи 126 не підходить?
Всім вдячна за допомогу!

Да, я тоже отражаю такую аренду с кодом 106
Насчет "зайвої суми" работнику - тогда же надо и НДФЛ начислить, уплатить и отразить (по коэффициенту, насколько я понимаю)
Подскажите пож-та, сегодня буду платить ПДФО с начисленной арендной платы физлицу- какую формулировку, кодировку указывать в назначении лпатежа и не поменялись ли еще счета?
Quote
Aleksa_
Насчет "зайвої суми" работнику - тогда же надо и НДФЛ начислить, уплатить и отразить (по коэффициенту, насколько я понимаю)

мы начислили, уплатили, вот в 1ДФ собрались отразить
Quote
nata0212
Подскажите пож-та, сегодня буду платить ПДФО с начисленной арендной платы физлицу- какую формулировку, кодировку указывать в назначении лпатежа и не поменялись ли еще счета?
я пишу так: ПДФО, що сплач. под. агентом з доходів платника податку інших, ніж зпл
Підкажіть, будь-ласка, якщо за квартал нарахували доходу орендодавцю - 6000, і утримали податок 900, а фактично виплатили 5100, то як правильно записати у 1ДФ нарахування і виплату?
В перших двох колонках 6000,00
в двох натупних 900,00



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
натупних=наступних



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
якщо оренда нерухомого майна, тоді код в 1ДФ 106, якщо рухомого майна - 102 код
Quote
Шустрик
В перших двох колонках 6000,00
в двох натупних 900,00

Нет, это касается только з/п. При прочих выплатах в колонке 3 указывается сумма фактически выплаченного дохода. Также и с колонкой 4. См. п. 3.3 и 3.5 порядка заполнения...., утвержденного приказом № 49
Всіх зі святом бухгалтера!
Підкажіть, чи можна подати коригуючу до 1ДФ, якщо вже подавалась 1раз коригуюча?
І чи варто її подавати?
Ситуація наступна: я показала оренду у фіз.особи не нараховану суму, а вже без податка, а потрібно подавати нарахований дохід і показати податок. А коригування робила, бо неправильно вказала ознаку доходу.
Підкажіть, будь-ласка, хто з таким має справу.
Я показала аренду автомобиля с кодом 106.Теперь уточненку подавать?
А станки и оборудование, например, печь шахтная для отжига проволоки - це рухоме чи нерухоме майно? Какую ознаку доходу ставить тут? Я запуталась уже с этой арендой eye rolling smiley. Помогите, пожалуйста!!! И если доход за аренду физлицу начислен, но не выплачен, а НДФЛ начислен и выплачен, то колонки так что ли заполнять??:
3а - 1200
3 - -
4а - 180
4 - 180
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036700000000001