Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Подскажите, если у нас маленькое предприятие (численность до 50 и доход до 10 млн) декларацию по налогу на прибыль и баланс подавать до 3 марта????

Відправлено користувачем panaval84 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите, если у нас маленькое предприятие (численность до 50 и доход до 10 млн) декларацию по налогу на прибыль и баланс подавать до 3 марта????
Це питання зараз хвилює всіх...
Вчора ходила до свого інспертора по прибутку (ДПІ у м. Рівному), сказала: якщо хочете подавайте до 10 лютого за старою формою, або до 03 березня за новою форму, якої ще не має.
В консулькації по податку на прибуток сказали те саме.
Я особисто буду здавати до 10 лютого. Коли буде та нова форма, ніхто не знає.


я в замешательстве, письма их путают только, тоже малое предприятие, наверное, тоже буду сдавать на старой до 10, не знаю сколько ждать эту новую форму
Підкажіть, будь ласка, де можна знайти цю консультацію? І якщо граничний термін 03.03.2014р., то який граничний термін спрати податку за 2013р.?
у меня малое сдала прибыль по старой форме уже и баланс все ок.все квитанции пришли.зачем ждатьновую?!smileys with beer
К сожалению, свежая инфа только для тех кто подает до 10 фервала есть.Исходя с етого....пока не утвердили "не запровадили нову форму" в данный промежуток, для тех кто за год подает можно подават по старой форме.spinning smiley sticking its tongue out
От сегодня на сайте миндоходов аналог дт кт:

Звітувати з податку на прибуток за 2013 рік можна за старими формами

[kyiv.minrd.gov.ua]
"До запровадження прийняття декларацій з податку на прибуток підприємств в електронному вигляді за новими формами (затвердженими Міндоходів), платники податку (які звітували у 2013 році поквартально) мають можливість подавати декларації за 2013 рік за старими формами (затвердженими Мінфіном). Граничний термін подання – 10 лютого 2014 року."
Т.е., те, кто поквартально отчитывались в 2013г- сдают по старой форме за 2013г до 10февраля. А те кто раз в году- ждут новую форму и до 3марта
Не обязательно ждать новую форму, можно всем на старой подавать, пока новую не ввели. Нам и в ГНИ советовали подавать на старой, т.к. "еще не известно, как новую заполнять".
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00038499999999997