Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

как исправить ошибку в отчете ЕСВ

Відправлено користувачем tinusik 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подала за январь отчет по ЕСВ.
Указала что уволен сотрудник по ст.38, а нужно по ст.36.
как мне исправить ошибку за январь?
штрафные будут?
спасибо.
Подать таблицу 5 скасовуючу и початкову. Штрафов не будет.


В Медке на январском додатке 5 кликаете правой кнопкой мышки, выбираете "створити скасовуючу", нужные формы появляются ниже. Заполняете в скасовуючей как было, в початковой как правильно. Отправляете с одним переликом таблиц.
Підскажіть будь ласка що робить. В налоговой потребували звіти єсв за листопад та грудень за 13 рік сказали що вони не були здані. Я 11.03 2015 РОКУ ЧЕРЕЗ АЙФІН ЇХ ЗДАЛА зазначила період 12 грудня 2013 АЛЕ ПРИ ЗДАЧІ допустила помилку . Один працівник з зарплатою 1250 грн в таблиці 6 в 3.6% треба було поставить 45 грн а я не поставила крапку і получилось 4500 грн. 17. 03 2015 МЕНІ ПЕРЕЗВОНИЛИ І ПОВІДОМИЛИ ЩО треба виправити помилку. Я ПОДАЛА НОВИЙ ЗВІТ за лютий 2015 в якому позначила в таблиці 6 дату 12 місяць 2013рік в показала різницю 4455 грн за мінусом. В ПЕРШІЙ ТАБЛИЦІ в рядках 7, 7.3 7.4 та воно автоматично показало цю суму за мінусом. звіт успішно здався . 20 .03. 2015 МЕНІ СКАЗАЛИ ЩО цей звіт втянеться після закриття звітного періоду. а я повинна заплатити штраф від суми недоїмки 4455 20% . Чи правильно я зробила, чи треба було зробити по іншому. Чи буду я платити штраф за цю помилку
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028399999999995