Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Уточнення по 1ДФ чи потрібно сплачувати штраф

Відправлено користувачем tavrosr 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго Всім дня, допоможіть розібратися: перезвонив нам поставщик ФОП просить щоб ми анулювали по ньому доходи, так як він має закриватися і в 2014 році він подав нульову декларацію, а ми по ньому показали дохід (за 1 і 2 квартал 2014 року), не знаю хто і як, але коли купували нам давали накладну по даному ФОПу, нам всеодно від кого витрати, головне щоб нам не тянуло дохідну частину 2014 року, по якій ми відзвітувалися, але пішли в податкову нам сказали що потрібно плптити штаф за кожний поданий квартал, так як це є перекручування поданих відомостей, хоча спілкувалися з податковою сусіднього району, в якій обслуговується наш постачальник, там сказали що штрафу не буде, то хто прав я вже не знаю. Я так розумію потрібно подати форму 1ДФ уточнюючу з однією стрічкою нашого постачальника з відповідною сумую але в графі 9 поставити 1 і так за 1 і 2 квартал. Допоможіть дуже терміново потрібно.
Я могу ошибаться, т.к. давно не делала корректровок, но у налоговой раньше была позиция, что если изменения касаются сумм, то здравтвуй штраф. Если меняли другую информацию, вроде кода или признака дохода, тогда без проблем.
Вроде по ЧП начислений нет НДФЛ, у меня сейчас тоже такой вопрос возник, не показывали ФОП в 1 ДФ, по сути на объект налогообложения не повлияло, стоит ли сдавать уточненку.
И еще вопрос, без показателей сдается 1 ДФ? Пустая?


Доброго дня. Порадьте як правильно зробити
Тільки додивилась що у формі 1ДФ не показала військовий збір. Як правильно подати уточнення і чи буде штраф?
Дякую
Я подавала уточненку за 1-й квартал в июле.Исправляла сумму начисленную по военному сбору.В колонку "военный сбор" заносится исправленная правильная сумма,а в колонку "военный сбор выключення" неправильная.В вашем случае неправильной суммы нет вообще,поэтому заносите только в колонку "военный сбор".
Я уже неоднократно подавала уточненки по 1ДФ в прошлом и в этом году и ни разу не было штрафов.Если при уточнении не возникает недоплаты в бюджет,то,наверное,в этом случае штрафы не применяются.
Quote
olgau
Я подавала уточненку за 1-й квартал в июле.Исправляла сумму начисленную по военному сбору.В колонку "военный сбор" заносится исправленная правильная сумма,а в колонку "военный сбор выключення" неправильная.В вашем случае неправильной суммы нет вообще,поэтому заносите только в колонку "военный сбор".
Я уже неоднократно подавала уточненки по 1ДФ в прошлом и в этом году и ни разу не было штрафов.Если при уточнении не возникает недоплаты в бюджет,то,наверное,в этом случае штрафы не применяются.


Дякую
В травні звільнилася декретчиця, перервавши відпустку по догляду до 3-х років, - нарахувань і виплат жодних. А я забула показати її в 1ДФ (в ЄСВ вказала). Підкажіть як краще поступити, щоб уникнути штрафів по 1ДФ.Дякую
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029000000000001