Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Приход квитанции № 2 по балансу

Відправлено користувачем Ирина_А 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Добрый день, коллеги!

Вопрос: как быстро приходит квитанция № 2 по балансу и фин.результатам?
Отправила отчет 29 января. Квитанция № 1 пришла в тот же день("успішно"), квитанции № 2 до сих пор нет.
Это нормально или надо искать причину и куда-то звонить?
Киев, Печерский р-н

Спасибо откликнувшимсяsmiling smiley)
так отправьте еще раз или попробуйте 08005010070 или в статистику
У меня с воскресенья висит. Вчера была в статистике, они его не видят. Жду.


У нас уже 3 день нет приходит, вчера звонили в статистику сказали какой-то сбой ожидайте, правда не ясно сколько....
Спасибо за ответы, пока подожду.
В компании ждущих веселееsmiling smiley))
Просьба кто получит, отпишитесь пожалуйста, чтоб знать что процесс пошел))
подскажите куда можно отослать почтой балансы в статистику днепровского, печерского , дарницкого и оболонского района Киева?
чтоб не мучаться я бы советовала отсылать всё на Тургеневскую. Всё одним письмом. 04050, вул.Тургенівська, 71, к.300
в 1 письме?
с описью?
Отослать то на Тургеневскую можно, но оно же еще должно попасть в ГНИ через "Єдине вікно" (((
так в ГНИ вместе с декой пустой сдадим тоже по почте в бумажном виде
Сегодня пришла вторая квитанция из статистики. В Медке. В Соте пока нету.
Quote
Цветик
Сегодня пришла вторая квитанция из статистики. В Медке. В Соте пока нету.
Я тоже сегодня получила кв.№ 2 из статистики (вчера отправляла ).
Девочки, звыняйте за наивность, а это так надо - кв.№ 2 из статистики И ВСЁ ? А откуда знать, попал баланс в податковую или нет ? ( отправляла из Единого окна s0111002 ).eye rolling smiley
в кв 1 смотрите что летит через руки ДФСников и .не открывая бланк кв2, смотрите чьи печати стоят
Quote
Oxi
в кв 1 смотрите что летит через руки ДФСников и .не открывая бланк кв2, смотрите чьи печати стоят
А-а-а ! Поняла, спасибо !smileys with beer
В кв.1 "Документ доставлено до центрального рівня ДПС України".
В кв.2 "Печатка ДФС України ", " Печатка Головне управління регіональної статистики".
Ещё раз спасибо!
А то я в прошлом году баланс в податковую ножками сдавала, т.к. ещё не имела лицензионного Медка....Вот и разволновалась...
Я відправляла фінансовий звіт 02.02, а друга квитанція мені прийшла аж 04.02, тобто сьогодні, але з відповіддю, що звіт не прийтято (не заповнений рядок "територія" і "телефон"). Сьогодні відправила фінзвіт по-новому з виправленням, і друга квитанція прийшла за декілька годин.

Але текст квитанції трохи дивний:
Звіт відповідає визначеному Держстатом України формату.
Електронні цифрові підписи перевірено.
Звіт прийнято для подальшої обробки. У випадку виявлення
помилок при здійсненні обробки даних звіту в органах
державної статистики та(або) необхідності надання уточнень
Вам буде повідомлено додатково.

Сота показує, що звіт прийнятий, але мені було б з більш зрозуміліше, якщо б і у квитанції писали "Звіт прийнято" smiling smiley
Нечемнуся - статистика завжди так пише - не переймайтесь)))drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Так статистика во всех квитанциях так пишет. Раньше не замечали? У моей дочери директор даже из-за этой записи не хотел через Медок отчеты в статистику отправлять, ручками носил.
Шустрик, Blick, я насправді вперше відправила звіт у статистику по електронці, до того подавала особисто. У мене демо-версія Медка, а там звіти в статистику раніше не можна було відправляти, потрібна була повна версія, от я і закинула цю затію... А зараз в Соті є ця опція, от і скористалась smiling smiley
Quote
Blick
Так статистика во всех квитанциях так пишет. Раньше не замечали? У моей дочери директор даже из-за этой записи не хотел через Медок отчеты в статистику отправлять, ручками носил.
А когда ручками Статистику сдаёшь - они же типа принимают, но всегда говорят Обов"язково пишіть на Звіті свій телефон, раптом у нас питання виникнуть - ми вам зателефонуємо ....smiling smiley
В Соте без лицензии можно баланс сдать?
Blick, у мене в Медку проплачений тільки модуль "ЕДО", тобто демо-версія, також демо-версія Соти, але я так розумію ці дві програми мають прив"язку одна до одної, бо термін дії користування Соти в мене такий же, як і в Медку.
Ну, модуль "ЕДО" не имеет отношения к отчетности. Значит в демо-Соте тоже баланс можно сдать, это радует. Раньше отчеты в статистику только с лицензии можно было сдать, при чем даже не принимались, если программа не обновлена. Может это исключение только для баланса сделали, т.к. он в налоговую подается.
Blick, до прикладу у мене ФОП має просто демо-версію Медка, без ЕДО, так у нього Сота дійсна тільки 30 днів... далі ще не знаю, що будемо робити ))))
Quote
Нечемнуся
Blick, до прикладу у мене ФОП має просто демо-версію Медка, без ЕДО, так у нього Сота дійсна тільки 30 днів... далі ще не знаю, що будемо робити ))))
Скористаєтеся ФріЗвітом ....як усі....smiling smiley
nikon, дякую ))) Раніше не чула про цю програму...
Я в Соте даже 1-підприємництво подала. Нормальная программа.
"Довидка про згоду надання фин звитности" у меня в Медке выскочила вместе с Балансом (пакетом). Ее надо тоже подать? А как заполнить?
Сдавала баланс мс и декларацию. Дека прошла нормально. Баланс первая кв. нормально . Вторая: Документ не прийнято. Виявлени помилки: Невідповідність ЄДРПОУ сертифікату і транспортного заголовка... Это что за новая хрень? у кого-то так было?
Quote
alesy
Сдавала баланс мс и декларацию. Дека прошла нормально. Баланс первая кв. нормально . Вторая: Документ не прийнято. Виявлени помилки: Невідповідність ЄДРПОУ сертифікату і транспортного заголовка... Это что за новая хрень? у кого-то так было?

у мене те саме вже 2-й день, до тех.підтримки додзвонитись не можу sad smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000498