Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Переходной отпуск в 1ДФ

Відправлено користувачем v_kov1982 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Як правильно відобразити перехідну відпустку в 1ДФ! Я розумію так : з/пл червня+відпускні червня- в графі нараховано доходу, а в графі виплачено до всьго цього додати відпускні липня? Чи вірна моя думка? Дякую!
Я делаю липень в липні червень в червні і нараховано и виплачено
я значит правильно сделала! Я в июне показала з/п+отпуск за июнь-в начислениях, а выплачено- добавила еще отпуск июля! А в июле покажу начисления июль отпуск+з/пл июль. Только получается я не правильно применила СПП


Quote
v_kov1982
Як правильно відобразити перехідну відпустку в 1ДФ! Я розумію так : з/пл червня+відпускні червня- в графі нараховано доходу, а в графі виплачено до всьго цього додати відпускні липня? Чи вірна моя думка? Дякую!

Я раньше так делала, но мне звонили с налоговой и морочили голову почему одна колонка меньше другой? Чтобы не возить объяснительные письма я отпускные июля ставлю в "начислено" и "выплачено" в 2 квартале, ведь они отображены в ведомости за июнь! Если не ошибаюсь, в порядке заполнения 1ДФ сказано, что в каком периоде начислено, в таком и надо отображать в отчетности.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035199999999991