Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Уточнююча,сплата в казначейство і пеєстраційна сума

Відправлено користувачем zoloto 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В Податковій декларації з ПДВ за лютий 2016року вказана стр.18. – 9723,00, а ст.. 18.1 не вказана, виходячи з цього кошти ел.рахунку не зняли.
В квітні 2016р.подали уточнюючий розрахунок за лютий 2016р.
По рекомендації ДПІ кошти перерахував прямо в казначейство минуючи ел.рахунок і також сплатив 3% від суми за невчасну оплату.. В зв”язку з цим в реєстраційна сума не відповідає дійсності і нижча на 9723,00.
В декларації за червень 2016р я намагаюсь здати дод,4 на поверненя коштів але при цій дії знову зменшується реєстраційна сума і це не дає результату.
Як виправити цю ситуацію. Писала лист в ДПІ але результату ніякого.
так а что Вы хотите?
оплатили напрямую в казначейство, на формулу - это никак и не должно повлиять
Что значит что я хочу. Если вы розобрались в ситуации, то согл. дод.4 при возврате средств рег. сума не должна менятся так как при регистр. налог. она уменшилась. В налоговой сказали что не придумали еще механизм как исправить.


При возврате средств рег.сумма должна меняться. Проблема в оплате на казначейский счет, вот этот механизм они никак не исправят и это полное попадалово.
Я надеюсь что это когда-то исправят.
Хочу попасть на прием нач. или зам. налоговой Шевченковского р-на кто в курсе какая процедура?
Очень нужна помощь, попала на 10тыс. с своего кармана...........
Quote
zoloto
...
По рекомендації ДПІ кошти перерахував прямо в казначейство минуючи ел.рахунок і також сплатив 3% від суми за невчасну оплату..

....так а чого з свого кармана? Ідіть діліться з тим хто порекомендував smoking smiley

1. так куди Ви гроші перерахували: "в казначейство минуючи ел.рахунок "
на рахунок в СЕА чи на особовий?

2. Витяг з рахунку СЕА щодо залишків коштів робили? У Вас ті гроші там є?
Гроші на ел.рах.(СЕА) звісно є і нікуди вони не ділись, але при перерах. в казначейство реєстр. сума не змінююється і вона менша на 9723,00.
Виходячи з цього гроші на ел.рах. "висять" а толку ніякого так як суми реєстр. нема і повернути на пот.рах. неможливо без дод,4.. При заповн. дод.4 потрібно щоб була реєстр.сума............. і замкнене коло.
Quote
zoloto
Гроші на ел.рах.(СЕА) звісно є і нікуди вони не ділись, але при перерах. в казначейство реєстр. сума не змінююється і вона менша на 9723,00.
Виходячи з цього гроші на ел.рах. "висять" а толку ніякого так як суми реєстр. нема і повернути на пот.рах. неможливо без дод,4.. При заповн. дод.4 потрібно щоб була реєстр.сума............. і замкнене коло.

Щось Ви не договорюєте або не розумієте.
При сплаті грошей, саме на електронний рахунок - реєстраційна сума 100% збільшується Є такий показник в формулі "Поп рах "
От при перекидці грошей з особового рахунку на електронний - дійсно, реєстраційна сума не збільшується - і тоді з них немає ніякого толку.

У Вас, судячи зі всього, реєстраційна сума зменшилась в момент появи боргу по особовому рахунку (через показник Перевищ) чи через перерахунок овердрафту.
Щоб знати що робити і як це виправити - потрібно точно визначити що і коли мінялось. Це все можна побачити через запит J1301206 - тільки робиться він за 1 день... Зробіть запити поденно за період: до подання уточнення і по сьогоднішній день і побачите що і як впливало на реєстраційну суму.
Крім того зробіть запит про стан рахунку, вроді J1302301 і подивіться скільки у Вас там живих грошей...
Можливо я чогось не розумію, тому і звертаюсь за допомогою.
- "Крім того зробіть запит про стан рахунку, вроді J1302301 і подивіться скільки у Вас там живих грошей..." кошти на ел.рахунку є.
-"У Вас, судячи зі всього, реєстраційна сума зменшилась в момент появи боргу по особовому рахунку (через показник Перевищ)"- ні перевищення у мене не було всі витяги контролювала.

-"чи через перерахунок овердрафту".- так(так як кошти перераховані в казначейство не відобразились в розрахунку)
В особовій картці в ДПІ сума сплачена ч/з казначейство відображена.
Quote
zoloto
...
В особовій картці в ДПІ сума сплачена ч/з казначейство відображена.
Якщо вона на особовому - значить її не повинно бути на електронному.

Потрібно робити витяги і дивитися конкретні цифри. Без цих даних я Вам більше нічого не зможу порадити.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000358