Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Річна фінансова звітність

Відправлено користувачем Neznayka00 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, бо не можу зрозуміти... У 2015 році був збиток, який відобразили в звіті про фін.рез і в декларації з податку на прибуток. У 2016 році маємо незначний прибуток, обчислений за правилами бухобліку - чи повинна я нарахувати податок на прибуток і показати його в звіті про фінансовий результат? Хоч за рахунок від’ємного значення попереднього звітного періоду в декларації з податку на прибуток у нас все-одно мінус? Заплуталася зовсім.... допоможіть!!!!!
по правилам не повинні нічого нараховувати. а показати минулий мінус через дод Р1
Мінус через додаток РІ я покажу в декларації з податку на прибуток. А як бути стосовно звіту про фінансові результати? Фінансовий результат до оподаткування у мене прибуток... Підкажіть, будь ласка, нормативку по цьому питанню - щоб керівнику обґрунтувати рішення. Дякую!


Так по итогам года у Вас прибыль, а с учетом предыдущего убытка? По идее если в декларации минус, то и в балансе на конец года убыток должен быть, только меньший чем на начало года. Нормативка - порядок заполнения декларации. По строкам не помню, но минус из додатка РИ уменьшает прибыль по итогам года.
За різницею по непокритому збитку на кінець і початок року в балансі виходжу на прибуток в звіті про фінансові результати.
Ну так в чем вопрос? В отчете о финрезультате и будет прибыль, т.к. там только текущий год. В балансе прекрасно видно, что убыток уменьшился, но остался.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000305