Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

необъект НДС и отчет по льготам

Відправлено користувачем olgau 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Позвонили мне с Подольской налоговой,что мы должны подавать отчет по льготам.Я им говорю,что у нас не освобождение,а необъект,а они говорят,что сверху пришла вказивка сдавать отчет и что мы и раньше должны были сдавать.Я пересмотрела справочник льгот,так там нашей статьи естественно нет,а есть только освобожденные.Как вам это нравится? Кто-то уже сталкивался с таким приветом из налоговой?
Вообще странно. Вроде попадалось где-то разъяснение что этот отчет только подают по доходам, которые есть в справочнике льгот... Мы подали только на льготную поставку ПО. Все остальние "не объекты" не показывали. Пока реакции нет от фискалов.
Ну вот хотябы это письмо в действующем статусе:

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У М. КИЄВІ
ЛИСТ
від 21.05.2015 р. N 8250/10/26-15-15-03-11
Про розгляд листа
...
У разі коли суб'єкт господарювання пільгами не користується, Звіт не подається (п. 3 Порядку).
...

Ну и собственно, п.3 Порядка обліку сум податків та зборів, не сплачених суб'єктом господарювання до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг


3. Звіт подається суб'єктом господарювання за три, шість, дев'ять і дванадцять календарних місяців за місцем його реєстрації протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду. У разі коли суб'єкт господарювання пільгами не користується, звіт не подається.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Ну и из Единой базы бестолковых знаний месседж:
Питання:

Чи потрібно подавати звіт про суми податкових пільг у разі здійснення операцій із ввезення на митну територію України культурних цінностей?

Відповідь:

....

Згідно Постанови N 1233 суб'єкт господарювання, що не сплачує податки та збори у зв'язку з отриманням податкових пільг, веде облік сум таких пільг та складає звіт про суми податкових пільг (далі - Звіт) за затвердженою формою. При цьому до Звіту включаються лише ті податкові пільги, які визначаються за операціями з постачання товарів та/або послуг, що здійснюються на митній території України, є об'єктами обкладення податком на додану вартість і відповідно до Податкового кодексу України та міжнародних договорів України, ратифікованих Верховною Радою України, звільнені від оподаткування або оподатковуються за нульовою ставкою, а також тих, до яких застосовані спеціальні режими оподаткування в галузі сільського господарства.
...
Ну как бы все однозначно достаточно. Не объект - нет места в отчете.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.


Кузя,спасибо за ссылки.Я грешным делом подумала,что что-то пропустила в законодательстве.Ведь когда-то я подавала этот отчет даже по таким операциям.Потом это отменили и я думать забыла,что существует этот отчет.
Я позвонила инспекторше и объяснила ей,что в строке 5 декларации показываются операции по ст.197,по которой действительно подаются льготы, и по ст.196,которые не льготы.Раньше все эти статьи разносились по разным строкам,а теперь гамузом. Наверное оттуда ноги растут и какая-то умная голова решила,что все из 5 строки в льготы попадает, не удосужившись статьи льгот посмотреть.
Вообщем инспекторша не возражала и сказала,что так и напишет (в вышестоящую,наверное).
Добрий день! Дуууже потрібна допомога! Були звільнені від оподаткування постачання ПО. Але звіт не подавався. Чи будуть штрафи від неподання?
Чи може хтось допомогти? Продаємо ПО. Заповнила так:
Код податку: 14060100
Код пільги 14060495
Сума податкових пільг
усього 10000,00
в т.ч. з держ. бюджету - це що мається на увазі?
Строк користування
дата початку 10.03.( дата реалізації товару). Чи може оплата?
дата закінчення 31.12 (так як ми плануємо продавати і далі)
Добрый день!
подскажите, а если льгата была в 1 квартале 2016, подали отчет, и больше не было - годовой нужно подавать? он же поквартальный - по идее не нужно...
Сенк!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033499999999997